Jump to content

Moto Zajednica

Supermoto

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 427 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala
  • Motocikl: U potrazi

e,rbobane,ja sledece godine sigurno uzimam dt 125...hocu da je prepravim u sm...pa razmisljam dal da stavim felne sa sve diskovima ondosno celim kocnicama od TDR ili da kupim zicane?koliko su neke kvalitetne zicane?jel moze za 200e da se nadju polovne,ali da su barem dobre?i jel bi valjalo nesto sa felnama od TDR?

pozdrav

koje bi godiste DT-a uzimao, tj koliko imas para???

 

pa,za sad imam 600e,racunao sam da dam oko 800-850e i jedno 200e posle za prepravku...godiste?paaaa,nije mi bitno,samo da ima vodeno hladjenje i oba diska,znaci od 90+ ja mislim...

pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Team Green, 272 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Kawasaki KDX250R MX/SM

e,rbobane,ja sledece godine sigurno uzimam dt 125...hocu da je prepravim u sm...pa razmisljam dal da stavim felne sa sve diskovima ondosno celim kocnicama od TDR ili da kupim zicane?koliko su neke kvalitetne zicane?jel moze za 200e da se nadju polovne,ali da su barem dobre?i jel bi valjalo nesto sa felnama od TDR?

pozdrav

koje bi godiste DT-a uzimao, tj koliko imas para???

 

pa,za sad imam 600e,racunao sam da dam oko 800-850e i jedno 200e posle za prepravku...godiste?paaaa,nije mi bitno,samo da ima vodeno hladjenje i oba diska,znaci od 90+ ja mislim...

pozzz

evo ti gotova stvar, kakav je ne znam...

 

http://www.moto-berza.com/polovni-motori/yamaha-dt-super-moto-oglas-37625/

 

a ako skupis jos, fabrika...

 

http://www.moto-berza.com/polovni-motori/yamaha-dt-125-x-oglas-51916/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 427 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala
  • Motocikl: U potrazi

fali mi jos jedno 300e zsa ovog prvog,video sam ga 100 puta,postavio je oglas pre jedno mesec dana i jos ga nije prodao...

 

a dtx sigurno ne...nece se imati para za njega,a i vozicu dt 2 godine,pa posle na nesto jace...ipak mislim da imam iskustva da kad prodam dt-a,zakljucno cu da vozim oko 7 godina...i ne zelim bas da se ispucam sa parama za 125-icu...1100e max....800e dt+300e sredjivanje....mislim da cu imati,ali knap..

pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Team Green, 272 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Kawasaki KDX250R MX/SM

fali mi jos jedno 300e zsa ovog prvog,video sam ga 100 puta,postavio je oglas pre jedno mesec dana i jos ga nije prodao...

 

a dtx sigurno ne...nece se imati para za njega,a i vozicu dt 2 godine,pa posle na nesto jace...ipak mislim da imam iskustva da kad prodam dt-a,zakljucno cu da vozim oko 7 godina...i ne zelim bas da se ispucam sa parama za 125-icu...1100e max....800e dt+300e sredjivanje....mislim da cu imati,ali knap..

pozzz

Ovaj prvi se vrti i vise od mesec dana... po slikama izgleda kao da nema sta da "sredjijes", ali to ces znati kad odes i vidis... a vidis da je i moguca zamena, mozda ti i otkupi CTX-a...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 427 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala
  • Motocikl: U potrazi

fali mi jos jedno 300e zsa ovog prvog,video sam ga 100 puta,postavio je oglas pre jedno mesec dana i jos ga nije prodao...

 

a dtx sigurno ne...nece se imati para za njega,a i vozicu dt 2 godine,pa posle na nesto jace...ipak mislim da imam iskustva da kad prodam dt-a,zakljucno cu da vozim oko 7 godina...i ne zelim bas da se ispucam sa parama za 125-icu...1100e max....800e dt+300e sredjivanje....mislim da cu imati,ali knap..

pozzz

Ovaj prvi se vrti i vise od mesec dana... po slikama izgleda kao da nema sta da "sredjijes", ali to ces znati kad odes i vidis... a vidis da je i moguca zamena, mozda ti i otkupi CTX-a...

 

e,ima ulaganja,a to su svetla i migavci...inace bih ga uzeo da imam para..

a ctx je otiso u druge ruke,nazalost...zaustavila me policija i poceli su da mi seru nesto,na svu srecu nisu napisali kaznu ili sta vec,nego su mi samo rekli da ne vozim vise bez dozvole..i onda sam morao da ga prodam..a od kako sam ga prodao nisam nijednom video policajce u kraju...maler...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

ova tema moze lock opusteno :neznam:

 

kolko vidim temu nisi pokrenuo ti, a i tema je opsteg karaktera tako da ne znam otkud ti ideja za lock?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Zemun-Ugrinovci
  • Motocikl: suzuki dr 650

izvini molim te,necu nikad vise!

napisao sam to jer sam razocaran da niko nista ne pise...od 8-og nista...

a volim super moto i ovo je tema gde sam visio jedno vreme,eto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Zemun-Ugrinovci
  • Motocikl: suzuki dr 650

no_limits_2_06.jpg

 

drift.jpg

 

drift_2.jpg

ovaj prvi na slici Dani Ribalta...oborio ga do kraja,svaka cast nema sta...ali na tom snimku odakle je ova slika je zadnji tocak preterao preko leve noge.U svakom slucaju skidam kapu :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Hypermotard mi je uvek na slikama izgledao ogromno, da l' zbog V2 agregata velike kubikaže ili čega već... Uvek sam mislio "ovo je daleko od supermoto motora". Al' kad sam ga video :ooo: Uopšte nije tako veliki, mogu da zamislim kakav je za vožnju. Ima li neko bližeg iskustva, kako vam se čini? (neću da kupujem... Još :D )

 

Evo jedan snimak što se tiče maximum lean angle-a :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja