Jump to content

Moto Zajednica

Oboren skuter, Zrenjaninski Put 14.05.2010

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Na Zrenjaninskom putu u pravcu ka Borci (malo pre BIP-a, za one koji znaju gde je to), oboren je skuter sive boje. Nisam mogao da prepoznam koji je skuter u pitanju, delovao je kao da je neki veci, ali je napred skroz slupan (sto govori da je covek koji je vozio taj skuter verovatno direktno udario u nekoga). Video sam i juga koji je parkiran ispred njega, pa nije iskljuceno da je skuter njega "pogodio" iz nekog razloga. Prosao sam pored nesrece oko 14:20h, vec se stvorila velika guzva, hitna pomoc je dolazila upravo. Nisam video motociklistu (od ljudi koji su se okupili, i kola koja su zakrcila taj deo puta) niti vozaca juga, video sam samo kacigu koja lezi na putu, malo dalje od skutera.

 

Delovalo je kao da je udes bio dosta jak jer se skuter ne moze prepoznati (u prvi mah sam mislio da je neki motor, prilicno se zguzvao :( ). Nadam se da je onu kacigu koja je lezala na putu neko skinuo sa glave vozaca (iako ne bi valjalo da se skida)... Kazu da je hitna pomoc stigla jako brzo, tako da se nadam da ce sa covekom biti sve ok.

 

Ako neko ima dodatne informacije o ovoj nesreci i stanju vozaca, neka javi.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja