Jump to content

Moto Zajednica

ima li neko da u subotici nudi posao

Recommended Posts

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Ako ti je za utehu, tako je u celoj zemlji... U Beogradu ista situacija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Never drive faster than your angel can fly, 108 postova
  • Lokacija: Louisville KENTUCKY; EU
  • Motocikl: Harley Davidson, cbr 1000 rr

I još u jednoj od tema ispod neki kažu nije bio dobar TITO i SFRJ. Tada verovatno nije bilo ni hleba a

kamoli posla.  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Znam da je off, al nemogu da izdrzim :P

Ja sam 1983 god. i ziveo u tom dobu, jesam bio klinac al znam da je onda frizider bio mnogo popunjeniji , e da, bio je to nov frizider(i jos uvek je tu) ma bilo je svega, a sad jedva sastavljam kraj s krajem, nesmem ni zmisliti kakvu masinu bi sad vozao da je Juga potrajala... :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

<p>

Da jedva sastavljas kraj sa krajem, ne bi vozio motor, nego staru poniku. Neverovatno koliko su ljudi usli u rutinu kukanja "jedva prezivljavam" i kad je osnovano i kad nije. Ili su mozda moji kriterijumi "sastavljanja kraja sa krajem" suvise niski za vecinu populacije... 

 

</p><p><br></p><p> 

<br><br>Da,znamo...koliko je i kakvog posla bilo...zato je milion ljudi i otišlo preko,verovatno iz zezanja...Koje si ti godište sinko??Ili namerno provociraš ili stvarno ne znaš!Ako nisi živeo u tom dobu nemoj da pišeš svašta u šta nisi siguran...<br>  Da ne off-ujemo temu jer će se zaključati...<br>
<br>Evo ja ne provociram, ali znam da moj otac koji je radio kao masinbravar u fabrici primi platu, sa tom platom odemo u Grcku na more i kad se vratimo, ostane jos para da se prezivi do sledece plate. Sada ljudi stede cele godine da bi priustili sebi odmor. <br></p><p>Baba i deda imali kamp prikolicu i celo leto putovali po bivsoj Jugi, krenu u prolece, vrate se u jesen. I sve to od dve penzije (dobro, deda je bio inspektor, pa imao dobru penziju). Sada penzioneri skupljaju cele godine da kupe drva i paprike za ajvar za zimu, a o uzivanju u putovanjima mogu samo da sanjaju. </p>
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

@ aca-pn druze, nemoj da te zavara to sto imam VFR750 da pomislis da sam neki lovaran tip, to je JEDINA stvar koju posedujem (osim odece koju nosim, kompjutera starog 12 godina na kojem ovo kucam i kreveta na kojem spavam), SVEGA sam se odrekao, kupujem stvari na buvljaku, nejedem skupu hranu, ne izlazim svakog vikenda, i sta sve jos SAMO da bi imao motor, digao sam kredit i sta mi bude, imam platu 230EUR pa ti vidi kako mi je veselo, otplacivati kredit za motor i preziveti od te male plate. Ponekad me to i iznervira sto moram da robujem motoru, ali sta cu kad volim motore pa cutim i trpim.

E sad, da nam nije propala drzava i da imamo plate 1000eur onda bi bilo lakse sve to pregurati.

Netrazim ja da imam NOV motor, ni netreba mi, dobar je meni moj VFR od 19. godina ,zelim da imam motor i da normalno zivim od svoje plate, kao sto to svaki obican prosecan Svaba, Englez , Francuz, Holandjanin, Danac, Finac... radi. Ja mislim da netrazim puno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Pa potrudi se bar malo više da zainteresuješ potencijalnog poslodavca. Ne možeš naći posao ako samo ponavljaš jednu istu rečenicu. Objasni nam šta imaš od kvalifikacija, čime si se bavio, šta ti leži ili u čemu misliš da bi mogao biti uspešan. Neozbiljno bi bilo da ako me npr. upita poznanik da li imam nekog ko bi radio za bla-bla mašinom, koga bih mogao da preporučim, ja da mu odgovorim da imam jednog člana foruma kojem doduše ne znam ni ime, ni godine, ni stručnu spremu, niti bilo šta drugo sem da traži posao! Zvuči kao veoma neozbiljna ponuda, zar ne?

Nažalost nemam nikakav posao koji bi mogao da ti ponudim, ali ako pokucaš malo veštije na ta vrata možda će te neko čuti i otvoriti ih.

Želim ti puno sreće!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja