Jump to content

Moto Zajednica

Jos jednom, SVI PAMET U VUGLA!!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

uh,sunce ti.....strasno....to moze svakom od nas da se desi....stop amaterima za volanom!!!!!!treba uvesti da polaganje traje dve godine zbog ovoga...nebi me cudilo da je vozac seata bila zena??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Treba upaliti dugo svetlo, sva cetiri zmigavca, rotaciju, sirenu, zavijajucu sirenu, svetla od luna parka... i o5 bi bilo nedovoljno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uploader, 419 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: GSXR 600

Uzgred, na ovom sajtu sam pogledao još nekoliko snimaka moto nesreæa, i u svim su uèestvovale žene (kao vozaèi automobila).

http://zappinternet.com/flash/zappplayer.swf?embed=true&idvideo=ZuPlMitKah

http://zappinternet.com/video/ZuPlMitKah/Accidente-moto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT
Ispravite me ako gresim' date='ali mi se cini da kolega uopste nije dao zmigavac kad je krenuo u preticanje,makar sudeci po lampicama na cajgeru.[/quote']

 

bez obzira, duzan si da proveris levi pre nego sto krenes u preticanje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

imao sam pre neki dan slicnu situaciju (isti dan kad je Mina pala) ja u obilasku a batica na krenuo na mene ! kaze Mina koja je bila iza mene da sam pobegao za dlaku !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

ja sam imao istu situaciju ali bez pada... fala bogu... vozim se Dositejevom u Kraljevu i idem upaljena svetla sve po pravilima....krenem da se prestroim u levu traku samo lik iz neke shkode pun levi i na mene... krenem da sviram fala bogu ima indijac dobru sirenu i lik se vracca u desnu traku... polako prolazim pored njega i mashem glavom tipa "Koi ti je?" na shta se on mimikom izvinjava najstrashnije... Fala bogu ostadosmo sestra i ja chitavi i neoderani...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Beograd

Ma ovi kod nas vozaci, a izgleda i sirom sveta nisu normalni, bez obzira na to da li si pesak, na motoru, ili u automobilu. Ja sam poceo da vozim motor tek pre nedelju dana i ,naravno, ne divljam i vozim polako i oprezno uz svu mogucu signalizaciju, pa opet neko proba da me ubije svaku put kad izadjem iz ulice! Sto je najgore, takve situacije imam i dok vozim kola. Imao sam identican sudar kao tip na snimku, sa tim sto je bio nocu i sto sam na sve to i ablendovao pred preticanje. Zavrsio sam na trotoaru u banderi. Kola su mi bila upropastena! Mogu da zamislim kako bih prosao da sam bio na motoru!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja