Jump to content

Moto Zajednica

Jos jednom, SVI PAMET U VUGLA!!!

Recommended Posts

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Postovano na motori.hr a odlican je clip:

 

http://zappinternet.com/video/LoMpHufQal/Cuidado-al-adelantar

 

Dirty moze najbolje da vam isprica kako se prolazi u ovakvim sutuacijama (jos je on ostao na motoru).

 

Prilikom preticanja, koliko god vam se cinilo nepotrebno, prst na sirenu...sigurno nece da skodi!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

JE*EM TI..!!!!:shock: :shock:...Odlican primer sta sve moze da se desi, samo steta sto je realan i sto je neko ovo skupo platio!! :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd

a u pm... skoro 115km/h u momentu udara :-(

Svi smo sigurno 100 x krenuli u ovakvo obilazenje.

 

Prosle godine sam imao isti slucaj sa kolima. Sleteo sam sa puta, srecom bez posledica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Jebem ti sunce , ziv sam se najezio.Kao da sam samog sebe gledao.Meni je tako frajer uradio na mostu preko dunava .Uspeo sam da ostanem na motoru , ali slomljena su mi oba maleolusa, odnosno skocna zgloba.3 meseca nisam hodao.Kad me je pogodio autom verovatno od adenalina sam uspeo da ostanem priseban, ali kako sam sisao sa mosta onesvestio sam se od bolova, sva sreca nisam bio sam , drugar je bio na svom motoru ispred mene.

Sto je najcrnnje , svirao sam, i sviram uvek cak i na svakoj raskrsnici gde imam i zeleno svetlo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

[

Sto je najcrnnje , svirao sam, i sviram uvek cak i na svakoj raskrsnici gde imam i zeleno svetlo.

 

Bas to, najcrnje je to sto to moze da se desi svakome u svakom trenutku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
[

Sto je najcrnnje ' date= svirao sam, i sviram uvek cak i na svakoj raskrsnici gde imam i zeleno svetlo.[/quote]

 

Bas to, najcrnje je to sto to moze da se desi svakome u svakom trenutku.

E zato cu reci nesto sto nije ni pametno ni lepo od mene, ali kad god vam se to desi a imate srece da izbegnete tu situaciju i da se izvucete, a vi lepo malo usporite , on vas sustigne pa nogom po retrovizoru, pa nek se misli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

znam samo da neki to rade namjerno,tocno ga gledam u njegov retrovizor i vidim da me gleda i ipak krene u preticanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
znam samo da neki to rade namjerno' date='tocno ga gledam u njegov retrovizor i vidim da me gleda i ipak krene u preticanje[/quote']

I to sam dozivljao , neznam da li je to ljubomora ili kompleks, ili neka neosnovana mrznja.Isti slucaj kako se kamiondzije ponasaju prema automobilistima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

tako je jednom stajala kolona na granici ,i ja polako(doslovno 30 na sat)ljevo,pa prolazim,a "junacina" me vidio pa je valjda ljubomoran pa namjerno trzne volalnom(kao da se ja prestrasim) a ja ni pet ni sest izbacim desnu cizmu i otkinem mu retrovizor(smece talijansko)

mislim da mu to vise nece pasti nikada na pamet

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
tako je jednom stajala kolona na granici ' date='i ja polako(doslovno 30 na sat)ljevo,pa prolazim,a "junacina" me vidio pa je valjda ljubomoran pa namjerno trzne volalnom(kao da se ja prestrasim) a ja ni pet ni sest izbacim desnu cizmu i otkinem mu retrovizor(smece talijansko)

mislim da mu to vise nece pasti nikada na pamet[/quote']

Njemu nece sigurno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
tako je jednom stajala kolona na granici ' date='i ja polako(doslovno 30 na sat)ljevo,pa prolazim,a "junacina" me vidio pa je valjda ljubomoran pa namjerno trzne volalnom(kao da se ja prestrasim) a ja ni pet ni sest izbacim desnu cizmu i otkinem mu retrovizor(smece talijansko)

mislim da mu to vise nece pasti nikada na pamet[/quote']

 

Za takvu vrstu zlobnika, najmanja kazna je razbijeni retrovizor, ali ima i onih koji se izvinjavaju do besvesti i kada ih vidim da to urade na korektan nacin, samo duboko udahnem i pomislim: "ma dobro je da se sve dobro zavrsilo..." i nemam srca da mu nesto razbijem (retrovizor).. 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F

Uvek drzim prst na sireni, stalno dok vozim, ali i razmisljam dok preticem da bolid moze da krene i sasece me...Ta voznja da kazem unapred i prst na sireni do sada su desetak puta sprecili najgore...

 

Posto je moja sirena skoro kao kod yugica, krenuo sam da trazim jacu da ne kazem neku koja ima zvuk kao brod ili sleper, pa kad zasviram :twisted: da taj neko kome je namenjeno sigurno cUje, da ne kazem poplasi se i refleksno smota suprotno od zvuka :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
tako je jednom stajala kolona na granici ' date='i ja polako(doslovno 30 na sat)ljevo,pa prolazim,a "junacina" me vidio pa je valjda ljubomoran pa namjerno trzne volalnom(kao da se ja prestrasim) a ja ni pet ni sest izbacim desnu cizmu i otkinem mu retrovizor(smece talijansko)

mislim da mu to vise nece pasti nikada na pamet[/quote']

 

Za takvu vrstu zlobnika, najmanja kazna je razbijeni retrovizor, ali ima i onih koji se izvinjavaju do besvesti i kada ih vidim da to urade na korektan nacin, samo duboko udahnem i pomislim: "ma dobro je da se sve dobro zavrsilo..." i nemam srca da mu nesto razbijem (retrovizor).. 8)

naravno brate, nismo mi stoka , ali nismo ni glineni golubovi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Stomak me je zaboleo dok sam gledao ovaj snimak, kakav bolid je onaj u SEAT-u. Ovako nesto moze svakom da se dogodi. Ja ne preticem nikad dok nisam potpuno siguran da me je ugledao vozac ispred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Bgd

Bem ti!!! Odgledao sam snimak desetak puta i svaki put mi se okrene u stomak kada majmun krene u preticanje a uopste ne gleda iza sebe!!! :evil: :evil: :evil: LjUDI SVIRAJTE BREEE!!!! ZABOLE VAS DALI CE NEKOM ZASMETATI TA SIRENA!!! VASI ZIVOTI SU U PITANJU!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino
Hoces reci da kamiondzije lose voze i nepaze na ostale ucesnike u saobracaju

 

kamiondzije su prema motoristima uglavnom korektni...vrlo cesto mi se desava da kada vide da oklevam pokusavajuci da ih preteknem na nepreglednom putu , daju mi signal da je preticanje moguce... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS
Uvek drzim prst na sireni' date=' stalno dok vozim, ali i razmisljam dok preticem da bolid moze da krene i sasece me...Ta voznja da kazem unapred i prst na sireni do sada su desetak puta sprecili najgore...

 

Posto je moja sirena skoro kao kod yugica, krenuo sam da trazim jacu da ne kazem neku koja ima zvuk kao brod ili sleper, pa kad zasviram :twisted: da taj neko kome je namenjeno sigurno cije, da ne kazem poplasi se i refleksno smota suprotno od zvuka :)[/quote']

 

Imas u Louis-u za 30-tak €, nisam siguran za cenu, ali sam siguran da para usi. Quasaar ih ima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Sunce ti poljubim... sta ti je preticanje bez migavca... Koliko puta mene ljudi preticu bez ikakve nagovesti o tome... kad god preticem, bilo kolima ili motorom, migavac i ablend, kod poljoprivrednih masina sirena (uglavnom nemaju retrovizore)...

No cini mi se da je lik OK, vidi se da neko prodje u 20oj sekundi a po sareno-plavom odelu verujem da je motorista... sigurno posao da porazgovara sa ovime...

Zato ja ne stavljam prigusivac na ovaj motor, vec samo debelozidnu, prohromsku cev fi 50, pa kad zabubnji jedan cilindar... nece mi ni trebati ona sirena ubica sto sam skinuo sa prethodnog motora pre nego ga prodao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Uff, covece! Nekoliko puta sam odgledao i svaki put... brrrr.

 

Samo razmisljam sta bi nas vozac automobila rekao posle (pa gde ces p...a ti m..., sto ne gledas gde vozis...)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Dobro je ne znam dal ste primetili da na kraju snimka se vidi da je motorista prosao ispred motora(ako ste pazljivo analizirali snimak) mislim da nije problem u vozackoj nekulturi, vec u tome sto je zivot masovna pojava a i debilizam sve vise, meni npr. konkretno juce desilo u Pancevu slicna sitvacija ali sa kolima s'tim da sam ja bio ispred i hteo da skrenem levo ispred neke kuce na putu koji vodi ka izlazu iz grada ko poznaje grad prema Tanku i gledam u retrovizore sa osam ociju (navika sa motora) i skoro da sam skrenuo kad skontam da retardirana seljacina iz Uzica(nema nikakve veze odakle je da se razumemo) ne vidi da mi auto stoji malo ukoso jer sam vec stao i zauzeo polozaj za skretanje, ne vidi moja ogromna 2x stopsvetla, ne vidi moja dva mogavca, i na kraju baja uopste ne primecuje da stoji auto dugacak 4,5m i sirok skoro 2m, prva stvar pogledam cale vezan na suvozackom sedistu drga stvar, munjevito ispravljam volan dajem gas i krecem i cim sam uspeo u manvrisanju da dodjem do sirene pustam istu u konstantan rad na duzi vremenski period da bi me bajao skontao jedno 0.5m od mog branika i nekako nespretno uspeo da me izbegne, sreca pa je iz suprtonog smera upravo proslo vozilo koje sam ja cekao da bih skrenuo i on nekako prosao, i krecem naravno za njim matori pocinje da me moli da se smirim i pokazuje mi da mama vec vristi da stanem jer je ona sve to gledala stojeci pored puta i zna sta da bi tu seljacinu izmrvio ko sitan uizicki sir tako da sam odlucio da stanem prosetam 100-200m i nastavim tamo gde sam krenuo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric
Dobro je ne znam dal ste primetili da na kraju snimka se vidi da je motorista prosao ispred motora(ako ste pazljivo analizirali snimak) mislim da nije problem u vozackoj nekulturi, vec u tome sto je zivot masovna pojava a i debilizam sve vise, meni npr. konkretno juce desilo u Pancevu slicna sitvacija ali sa kolima s'tim da sam ja bio ispred i hteo da skrenem levo ispred neke kuce na putu koji vodi ka izlazu iz grada ko poznaje grad prema Tanku i gledam u retrovizore sa osam ociju (navika sa motora) i skoro da sam skrenuo kad skontam da retardirana seljacina iz Uzica(nema nikakve veze odakle je da se razumemo) ne vidi da mi auto stoji malo ukoso jer sam vec stao i zauzeo polozaj za skretanje, ne vidi moja ogromna 2x stopsvetla, ne vidi moja dva mogavca, i na kraju baja uopste ne primecuje da stoji auto dugacak 4,5m i sirok skoro 2m, prva stvar pogledam cale vezan na suvozackom sedistu drga stvar, munjevito ispravljam volan dajem gas i krecem i cim sam uspeo u manvrisanju da dodjem do sirene pustam istu u konstantan rad na duzi vremenski period da bi me bajao skontao jedno 0.5m od mog branika i nekako nespretno uspeo da me izbegne, sreca pa je iz suprtonog smera upravo proslo vozilo koje sam ja cekao da bih skrenuo i on nekako prosao, i krecem naravno za njim matori pocinje da me moli da se smirim i pokazuje mi da mama vec vristi da stanem jer je ona sve to gledala stojeci pored puta i zna sta da bi tu seljacinu izmrvio ko sitan uizicki sir tako da sam odlucio da stanem prosetam 100-200m i nastavim tamo gde sam krenuo!

 

Slicna situacija pre 10 dana, vracam se ja iz Ivanjice sa tatinim drugarom, na Banjici mi stajemo iza nekog kamiona na semafor, polagano se zaustavljamo. Samo odjednom BAAAAAM, uopste se nije cula skripa kocnica, ne znam sta se desava u trenutku. Lik sa FORD fokusom nas zveknuo, covek zevao negde i uopste nas nije video, niti je kocio uopste. Ford puko napred ko dinja, krila, hauba, maska, branik, farovi, sve redno. Na passat-u nista (PASSAT B5 karavan je u pitanju), malo samo izgreban branik, mora da se farba. Sreca u nesreci.

 

Izvinjavam se za off.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD
Hoces reci da kamiondzije lose voze i nepaze na ostale ucesnike u saobracaju

 

kamiondzije su prema motoristima uglavnom korektni...vrlo cesto mi se desava da kada vide da oklevam pokusavajuci da ih preteknem na nepreglednom putu ' date=' daju mi signal da je preticanje moguce... :)[/quote']

 

Kamiondzije, ljudi, ZIVE za volanom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

ljudi sta ce vam sirena kada imate auspuh. Samo samoubice voze motore kojima pogonski lanac pravi najvecu buku, kroz ludilo zombiranih automobilista koji vas vec ionako ne vide, pa jos i kada vas ne cuju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stronser

I TAKO SAM JA DANAS POLUPAO AUTO i samo kazem FALA BOGU da u toj situaciji nisam bio na motoru! put 4trake idem brzom deda iz desne pun levi mota i svoja leva vrata namesta ispred mog prednjeg levog coska i pljus DA JE BIO MOTOR bilo bi do J..A !!! SRECA ! IZVINJAVA SE !AL STA BI TO VREDELO DA SAM SLUCAJNO BIO MOTOROM !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja