Jump to content

Moto Zajednica

Oboren skuter u Bulevaru JA

Recommended Posts

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

kao sto pise u naslovu... upravo sam vracajuci se sa posla (oko 18:30) prosao kroz Bulevar JA, deo od Karadjordjevog parka ka Fransu... Tacno ispred ulaza u krug Infektivne Klinike, oboren skuter (srecom momak stoji pored, imao je kacigu i jaknu i deluje da mu nije nista).

 

Po polozaju auta i skutera, zakljucio sam sledece: vozac automobila je hteo da nepropisno skrene preko pune linije levo, dakle da iz pravca Bulevara JA uzbrdo ka Karadjordjevom parku presece traku u suprotnom smeru i direktno skrene u Dvoriste infektivne klinike. Skoro bih smeo da potpisem da nije dao nikakav signal nego je samo iznenada smotao levo...

 

Sta da kazem, pazite se ljudi mahnitih vozaca, narocito sada na pocetku sezone kada nas jos i ne ocekuju...

 

:?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4228 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

kako mislis da ne ocekuju motorisite ili dvotockase.Pa sta bi trebalo da mu se napise telegram da ces danas da se vozis na tom i tom delu bulevara ili gde vec pa da pazi.Ti si ucesnik u saobracaju kao i on.I ako ti pazis mora i on................eeeee to sto neki nemaju ni "K" od kulture saobracaja to je nesto drugo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd
Po polozaju auta i skutera' date=' zakljucio sam sledece: vozac automobila je hteo da nepropisno skrene preko pune linije levo, dakle da iz pravca Bulevara JA uzbrdo ka Karadjordjevom parku presece traku u suprotnom smeru i direktno skrene u Dvoriste infektivne klinike. Skoro bih smeo da potpisem da nije dao nikakav signal nego je samo iznenada smotao levo...[/quote']

Ma cak i da je dao migavac... pitanj koliko bi dvotockas bio u stanju da ga izbegne iduci nizbrdo. Svaki put kada tu idem na dole bilo kolima bilo skuterom, molim boga da nekoj budali to ne padne na pamet (a sto je najgore vidjao sam gomilu njih da to rade) :evil: :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

eh... strashno...

ja se najvishe plashim iznenadnih isparkiravanja, kad izadju po metar da vide da li ima nekog... i to ne elegantno polako neko pun gas pa patos kochnica i onda kao stanu i gledaju neshto :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 200
"]eh... strashno...

ja se najvishe plashim iznenadnih isparkiravanja' date=' kad izadju po metar da vide da li ima nekog... i to ne elegantno polako neko pun gas pa patos kochnica i onda kao stanu i gledaju neshto :evil:[/quote']

 

 

Takodje. Pre neki dan na Bezaniji, tip sa kolima izlece iz sporedne ulice, koci i gleda...ja sam mu na vreme svirnuo, a on kao "sta je bilo, sto sviras, zar ne vidis da sam stao".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: bg
U kom smeru je isao skuter... istom kao i auto i obilazio preko pune ili kontra smer?

 

skuter je isao od slavije ka autoko a ovaj sa kolima odozdo sa autokomande je pokusao na skrene u tu ambulantu ili sta je vec i tu su se nasli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Hocemo li opet flajere?

 

Hajde da se malo angazujemo pred pocetak sezone (za neke je odavno pocela), da nam se ne ponovi prosla godina.

 

Oni flajeri su bili odlicni koji su uradjeni, koji je bese link? Jel to radio Najzli, Misirac, ko besse? Bilo je u PDF formatu da se skine..

 

Vreme je za akciju, ocigledno.... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd

skuter je isao od slavije ka autoko a ovaj sa kolima odozdo sa autokomande je pokusao na skrene u tu ambulantu ili sta je vec i tu su se nasli

 

ne mogu da verujem kakvih magaraca ima, kako li sada taj covek razmislja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
kako mislis da ne ocekuju motorisite ili dvotockase.Pa sta bi trebalo da mu se napise telegram da ces danas da se vozis na tom i tom delu bulevara ili gde vec pa da pazi.Ti si ucesnik u saobracaju kao i on.I ako ti pazis mora i on

 

Cale, teorijski si u pravu, prakticno ne. U beogradskoj realnosti niko ne zarezuje motoriste ni 2%, a kazem da nas ne ocekuju zato - sto nas ne ocekuju 8) Bas tako. Prosto, 99% vozaca automobila ne gleda na motor kao na ucesnika u saobracaju (bar van perioda jun-septembar) i totalno se iznenadi ako ih vidi ovih dana...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv
Stara prica drugi grijese a motoristi placaju cesto i zivotom

 

Mozda je stara, ali po onome sto ovde procitam, ili negde cujem, u 80% slucajeva su krivi motoristi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Stara prica drugi grijese a motoristi placaju cesto i zivotom

Mozda je stara' date=' ali po onome sto ovde procitam, ili negde cujem, u 80% slucajeva su krivi motoristi.[/quote'] A možda treba opet da pogledaš u neku zvaniènu statistiku... Glasam za nekih 65% krivice dvotoèkaša! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja