Jump to content

Moto Zajednica

Track ready!

Recommended Posts

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Momci' date=' ovo je super sto se opreme tice, al ajde da porazgovaramo o motoru. Sta treba uraditi na motoru, da bi bio 'track ready' :D[/quote']

Polako, doci ce i to na red, planiram da vas detaljno izvjestavam o svemu sto radim u vezi piste, prvo sam krenuo od sebe, a vec sada imam neke nove stvarcice i za motor ali o tome malo kasnije :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4227 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Mr.Zo pa ti to spremas za Alpe-Adria prvenstvo :wink: .....Dobro si se naoruzao i svak cast

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Mr.Zo pa ti to spremas za Alpe-Adria prvenstvo :wink: .....Dobro si se naoruzao i svak cast

Hvala Caca :wink:

Vidjecemo jos za to Alpe Adria... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4227 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
Mr.Zo pa ti to spremas za Alpe-Adria prvenstvo :wink: .....Dobro si se naoruzao i svak cast

Hvala Caca :wink:

Vidjecemo jos za to Alpe Adria... :lol:

 

nego reci mi dali moras da zamenis antifriz sa obicnom vodom jer ides na pistu :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV
E da' date=' kako sve to uzivo izgleda stavicu za koji dan kada budu Mikka i Hitman raspolozeni da me slikaju :mrgreen:[/quote']

 

Uvek raspolozeni !!! :D:D:D

Bice od tebe dobar maneken ! :omfg:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
nego reci mi dali moras da zamenis antifriz sa obicnom vodom jer ides na pistu :wink:

Izgleda da cu morati i pored toga da izlijepim sva svijetla i skinem retrovizore... A mozda i necu' date=' zavisi u koji termin upadnem :wink:

 

 

E da' date=' kako sve to uzivo izgleda stavicu za koji dan kada budu Mikka i Hitman raspolozeni da me slikaju :mrgreen:[/quote']

 

Uvek raspolozeni !!! :D:D:D

Bice od tebe dobar maneken ! :omfg:

Spremajte aparate i kamere za vikend! 8) :skijas:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4227 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
nego reci mi dali moras da zamenis antifriz sa obicnom vodom jer ides na pistu :wink:

Izgleda da cu morati i pored toga da izlijepim sva svijetla i skinem retrovizore... A mozda i necu' date=' zavisi u koji termin upadnem :wink:[/quote']

 

 

Ok to mi je jasno moras da zamenis antifriz vodom jer je antifriz masan i ako se prospe po stazi nemoze se neko vrema isparati.Ali potrzai ovo kod nas ili njih pa sipaj tj. pomesaj s vodom da ti se motor bolje ladi i da ti ne aluminijski delovi ne korodiraju.........tj. produzice zivot vodenoj pumpi jer nece biti u doticaju sa cistom vodom kao i u hladnjak nece da se talozi kamenac iz vode

 

http://www.autochic.com/redline/cooling.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Ok to mi je jasno moras da zamenis antifriz vodom jer je antifriz masan i ako se prospe po stazi nemoze se neko vrema isparati.Ali potrzai ovo kod nas ili njih pa sipaj tj. pomesaj s vodom da ti se motor bolje ladi i da ti ne aluminijski delovi ne korodiraju.........tj. produzice zivot vodenoj pumpi jer nece biti u doticaju sa cistom vodom kao i u hladnjak nece da se talozi kamenac iz vode

 

http://www.autochic.com/redline/cooling.html

:kul:

Samo me strah da li cu to odje naci :cry: Ali potrudicemo se malo, sve za moga ljubimca :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

kupit ti slajdere i zamjenske plastike i nemas problema ni sa cim vishe kakvo lijepljenje i cuda , i nadji nedje u prodaji u salonima nefarban rezervoar da zamijenish , a gume i vulkanizera i opremu i plastike imas na samoj stazi da uzmesh

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
kupit ti slajdere i zamjenske plastike i nemas problema ni sa cim vishe kakvo lijepljenje i cuda ' date=' i nadji nedje u prodaji u salonima nefarban rezervoar da zamijenish , a gume i vulkanizera i opremu i plastike imas na samoj stazi da uzmesh[/quote']

Pssst, o tome kasnije :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric
Sad je kasno da se predomislis, vec si uzeo dainez kombinezon... a sta mislis o ovom kombinezonu???

 

 

Ne znam samo da li bi Evil uspeo da "udje" u ovo, a veci brojevi se ne prave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Sad je kasno da se predomislis' date=' vec si uzeo dainez kombinezon... a sta mislis o ovom kombinezonu???

 

[/quote']

 

Ne znam samo da li bi Evil uspeo da "udje" u ovo, a veci brojevi se ne prave.

:mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Sisak
ja vec pricam sa nekim momcima iz Hrvatske koji su tamo vec kao domaci' date=' pa cemo vidjet oce li se moc ugrabit jedan termin sa njima da se udje i odradi malo o cemu pricamo...[/quote']

 

E ljudino ja provjerio... za sada prvi put mozete izaci na speedweekend od 30.03. - 01.04.07 a kako sam cuo slobodnih termina za treninge za sada nema ali bit cu obaviješten ako se koji zalomi pa ti javim....

 

2 Evil: Odlièna oprema, odijelo necu puno hvaliti da ne bi bilo da svaki cigo svoga konja hvali :twisted: :mrgreen:

 

Cizme su fenomenalne... Vjerujem da su puno bolje od mojih SIDI a i imaju onu kopcu za stezanje lista kao croos èizme sto je jako dobro a i fiksiran je zglob od pomicanja lijevo desno sto je pri padu jako vazno, ja na cizmama nisam imao tu zastitu od krivljenja zgloba i evo dvije godine nakon pada na Grobniku skoèni zglob mi je još uvijek nateèen....

 

naravno i onaj wave je odlièan, provjereno... mene spasio :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS
@Zo: Fali ti samo jos Crash Bar :D

Mislim da su vec spremni oni "cepovi" odbojnici,ma nemate da brigate Zo je spreman da podere Grobnik na parcice za oko 1:42:61 Zo da li odgovara ovaj tajming?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
2 Evil: Odlièna oprema' date=' odijelo necu puno hvaliti da ne bi bilo da svaki cigo svoga konja hvali :twisted: :mrgreen:

 

Cizme su fenomenalne... Vjerujem da su puno bolje od mojih SIDI a i imaju onu kopcu za stezanje lista kao croos èizme sto je jako dobro a i fiksiran je zglob od pomicanja lijevo desno sto je pri padu jako vazno, ja na cizmama nisam imao tu zastitu od krivljenja zgloba i evo dvije godine nakon pada na Grobniku skoèni zglob mi je još uvijek nateèen....

 

naravno i onaj wave je odlièan, provjereno... mene spasio :wink:[/quote']

Hvala Loki :wink: I hvala na pomoci pri izboru, nisi ni svjestan koji sam ti duznik :pivo:

 

 

@Zo: Fali ti samo jos Crash Bar :D

Mislim da su vec spremni oni "cepovi" odbojnici' date='ma nemate da brigate Zo je spreman da podere Grobnik na parcice za oko 1:42:61 Zo da li odgovara ovaj tajming?[/quote']

Ma sve je spremno samo da nadjem moment kljuc da namontiram :roll:

A to vrijeme mi je nedodirljivo jos neko vrijeme :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

E ljudino ja provjerio... za sada prvi put mozete izaci na speedweekend od 30.03. - 01.04.07 a kako sam cuo slobodnih termina za treninge za sada nema ali bit cu obaviješten ako se koji zalomi pa ti javim....

 

opa!! to je vec interesantno! reci mi znas li oce li bit velika guzva, koliko se placa i koje su mogucnosti ako budem isao tamo da se vidimo?

btw, ima li ovdje raspolozenih za ovaj datum?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

E ljudino ja provjerio... za sada prvi put mozete izaci na speedweekend od 30.03. - 01.04.07 a kako sam cuo slobodnih termina za treninge za sada nema ali bit cu obaviješten ako se koji zalomi pa ti javim....

 

opa!! to je vec interesantno! reci mi znas li oce li bit velika guzva' date=' koliko se placa i koje su mogucnosti ako budem isao tamo da se vidimo?

btw, ima li ovdje raspolozenih za ovaj datum?[/quote']

Mozda 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Sisak

E ljudino ja provjerio... za sada prvi put mozete izaci na speedweekend od 30.03. - 01.04.07 a kako sam cuo slobodnih termina za treninge za sada nema ali bit cu obaviješten ako se koji zalomi pa ti javim....

 

opa!! to je vec interesantno! reci mi znas li oce li bit velika guzva' date=' koliko se placa i koje su mogucnosti ako budem isao tamo da se vidimo?

btw, ima li ovdje raspolozenih za ovaj datum?[/quote']

 

Ja necu biti na ovome jer ni motor mi nije skroz gotov a ni autom ne mogu doci jer mi cura i njena sestra imaju roðendan a ne da mi se svaðati i opet istu pricu slusati: Motor ti je uvijek vazniji od mene, e pa spavaj sa njim onda :mrgreen:

 

Iduci happening je od 18-20.5 na taj isto ne bogu jer sam kum na svatovima.

Jedino onaj od 6-8.7 ali do tad cemo se i vidjeti.

 

Ja se nadam da ce uletjeti koji slobodan trening jer je jeftinije i nije takva guzva.

 

Cijene happeninga:

 

Trening po danu:600 kn

o Doplata za utrku:150 kn

o Rekreativna vožnja:150 kn

o Samo utrka:300 kn

o Trening: samo jedan izlazak:300 kn

o Natjecanje na zadnjem kotaèu je besplatno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

 

 

Ja necu biti na ovome jer ni motor mi nije skroz gotov a ni autom ne mogu doci jer mi cura i njena sestra imaju roðendan a ne da mi se svaðati i opet istu pricu slusati: Motor ti je uvijek vazniji od mene' date=' e pa spavaj sa njim onda :mrgreen:

 

[/quote']

 

 

e moj brate, mijenja curu nema druge

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja