Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Super Tenere XTZ 750

Recommended Posts

  • Drug član, 2852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
2 hours ago, Zuba87 said:

Нећеш се наснимати, ако чекаш њега да ти постави камеру :)

Eve gu majstor za kameru :D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 591 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere

Floyd(Igor) sto nas snabdeva sa sjeničkim, miročkim sirom i ćevapima i ja, idemo u subotu pre podne na kulenijadu. Možda krenu još neki drugari motorima odavde iz zemuna, ja na žalost idem u kavezu na 4 točka. Moramo ranije da dodjemo da bi imali fore da isprobamo sve i malo zalijemo tako daaaa, bićemo tamo ceo dan nadam se. Ko bude dolazio i vidi visokog sedokosog bradonju nek slobodno viče pa da pijemo pivo

Poslato sa SuperTénéré

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
pre 54 minuta, Bigor je napisao:

Eve gu majstor za kameru :D

Није проблем да вам ставим на располагање своје услуге, али се цена зна... Да на крају одвезем млађану, наивну Хрватицу у сусрет сунцу на заласку... :)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 591 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere

Novola da ispita preko tih svojih rodjaka u Erdeviku dal se održava ta kulenijada sigurno jer ona je trebala biti u maju pa je otkazana pa prebačena sad za vikend al ipak vidiš i skup u Debeljači ovog vikenda otkazan,ko zna sta nam se opet sprema, vreme se prolepsava a svi znamo sta se desilo za poslednje lepo vreme (policijski čas)

 

Poslato sa SuperTénéré

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Kako sam sutra zakazao za sediste a prekosutra za plastiku, ostaje mi samo lep, suncan vikend...i da biram gde cu!

Koliko vidim nisra od Erdevika, tako da moram pogledati sajt ''Avanturist'' ne bi li pronasao neko zgodno mesto u relativnoj blizini (na, reimo, 2-3 sata voznje). Ako bude blizu vode, ponecu i kajak jer se pre nedelje necu vracati.

Pokusacu sutra da razgovetnem kameru dok budem u Surcinu cekao sediste, pa da postavim i neki snimak!

Sa Painkilerom sam se dogovorio da mi sredi creva, kljesta i karbove a da samo pre toga pronadjem gde ima da se uzme! Svaki sajt sa koga bih mogao naruciti je dobrodosao U zdravlje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

@Panta Zemunac gumice za klešta uzmeš iz SigurnoST Zrenjanin (šifra za set: S90078, uzmeš 2 seta ), set za reparaciju karbova naručiš iz MRG Motoshop-a ( mogu ti i ja poručiti, samo mi kažeš šta želiš da menjaš na karbovima, da bi znao koji set da poručim), a kočiona creva uradiš po uzorku od Arse u Metalproizvod-u. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1685 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750
2 hours ago, deki295 said:

ko zna sta nam se opet sprema, vreme se prolepsava a svi znamo sta se desilo za poslednje lepo vreme (policijski čas)

Mladići, kratko upozorenje.

 

Pošto radim, odnosno, radio sam u korona centru dok je bio aktivan ovde u SM, upoznat sam sa dešavanjima oko korone veoma dobro, i stvari uopšte nisu naivne. U vreme najveće halabuke oko korone, onih upozorenja na tvu, policijskog časa, kod nas se dnevno javljalo oko 10ak pacijenata od kojih je uvek bilo 2-3 pozitivna, koji su se slali za Novi Sad na infektivnu kliniku ili na Sajam.

U proteklih par dana je bilo VIŠE OD 10 POZITIVNIH DNEVNO, koji se svi šalju kućama na neku nazovi samoizolaciju, koju praktično i nemaju obavezu da ispunjavaju, s obzirom na trenutne mere zaštite koje su na snazi. Znači to je 3-4 puta veći broj zaraženih nego u vreme "vrhunca" epidemije.

 

Tako da je taj virus i dalje više nego aktivan, i ja bih vam od srca, kao medicinski tehničar i kao kolega i prijatelj savetovao da izbegavate velika okupljanja, da probate koliko toliko da se pridržavate nekih osnovnih mera zaštite (maska, higijena, distanca), iako se na TVu toliko više ne potencira korona, pored svih ostalih dešavanja koja su aktuelna (Izbori, Kosovo, Novak ĐokoviD i slično).

 

Izvinite na velikom off-u, ali osećam da mi je obaveza da vam bar malo skrenem pažnju na to, koliko je do mene, i koliko (malo) moj skromni glas vredi ovde na forumu.

Pozdrav Ekipa i pazite se, bar još neko vreme.

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 5
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 591 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere

Znači ipak sam pogodio tamo u temi motoskupovi... Kad sam prognozirao da će ovaj put upotrebiti švedski model borbe protiv korone

Poslato sa SuperTénéré

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 387 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

Da menjamo temu- ko je probao!/ima korman od Afrike na St? Davno je bilo više priča o tome pa me zanima koristi li ko i koja je prednost? Čisto kad već sve menjam/sredjujem

Sent from my LM-V405 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1685 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Stavljanje kormana od, ni manje ni više od AFRIKE na TENERU? Jesi ti svestan šta pokrećeš ovde čoveče? :)  :africa: vs :tenere:

 

edit:

Mene zanima @Panta Zemunac kako si tačno zakazao sređivanje plastika? Šta će raditi? Jel se prihvataju plastičari da rade sitnice, tipa, ovde mi fali jedan deo mali, ovde mali deo nosača, tamo napuklina pa da se sanira, jel bi radili ljudi to?

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Početnik, 591 postova
  • Lokacija: zemun
  • Motocikl: yamaha xtz 750 super tennere
Da menjamo temu- ko je probao!/ima korman od Afrike na St? Davno je bilo više priča o tome pa me zanima koristi li ko i koja je prednost? Čisto kad već sve menjam/sredjujem

 

Sent from my LM-V405 using Tapatalk

 

 

Ja ne bih sam sebe mogo u oči više da pogledam kad bi stavio nešto sa afrike na STeneru

 

Poslato sa SuperTénéré

 

 

 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

@NovolaUpravo na tu situaciju me je upozorio Dr koji me trenutno vodi, upozorivsi me da se o tome ne pise kao do sada iz vise razloga. Uglavnom, situacija je ozbilnija jer se svi manje paze misleci da je kraj.

@ThePainkiller e tu je moj problem sto ne znam sta treba. Znam da su pri kraju tube i iglice, verovatno i da se steluje ali sta ima u tim setovima nemam poima...uzeo bih kompletniji set da vec kada radim, uradim komplet. Mislim da bih smeo tebi ostaviti na izbor. Narucis i javis mi da ti odmah posaljem novac postexpressom pre no sto stignu. Kocnice stoje ovako...mesa na diskovima ima, nove su sve plocice ali ne koci...i sta znam sta da narucim. Jedino za 'pancir' creva, kad stignu od Arse i uradim ih, mogu to doneti da montiras! Da li bi moglo tako jer sada sam otvorio ''Sigurnost Zrenjanin'' kad ono sve nesto za auta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1975 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 7 minuta, Panta Zemunac je napisao:

@NovolaUpravo na tu situaciju me je upozorio Dr koji me trenutno vodi, upozorivsi me da se o tome ne pise kao do sada iz vise razloga. Uglavnom, situacija je ozbilnija jer se svi manje paze misleci da je kraj.

@ThePainkiller e tu je moj problem sto ne znam sta treba. Znam da su pri kraju tube i iglice, verovatno i da se steluje ali sta ima u tim setovima nemam poima...uzeo bih kompletniji set da vec kada radim, uradim komplet. Mislim da bih smeo tebi ostaviti na izbor. Narucis i javis mi da ti odmah posaljem novac postexpressom pre no sto stignu. Kocnice stoje ovako...mesa na diskovima ima, nove su sve plocice ali ne koci...i sta znam sta da narucim. Jedino za 'pancir' creva, kad stignu od Arse i uradim ih, mogu to doneti da montiras! Da li bi moglo tako jer sada sam otvorio ''Sigurnost Zrenjanin'' kad ono sve nesto za auta!

Mani se sajta nazovi ih javiće ti se neko ljubazno žensko čeljade izdiktiraj joj serijski broj koji je Saša okačio na forum i dobićeš odgovarajuće gumice, ne komplikuj sebi život.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 387 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750
Ja ne bih sam sebe mogo u oči više da pogledam kad bi stavio nešto sa afrike na STeneru 
Poslato sa SuperTénéré
 
 
 
Nisam bas neki lepotan tako da se svakako ne gledam :-D
Ali sve dok mi radi posao... Koga ne mrzi može da prelista temu, pričalo se o tome i to bez vadjenja očiju :-D
Na kraju krajeva vozio sam narandzastu teneru, dodam malo od Afrike I nalepim Super Afrika ktm, ko ga sisa :-D

Sent from my LM-V405 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MUTHERFUCKER-ARTIST i MOTOCIKLISTA, 436 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Super Tenere 750

Na ST imam plitki korman ali ima poprecnu sipku a Bigor dublji i veli da je njegov pravi, sad ne znam. Moracu da pogledam fotke od moje Afrike i da uporedim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
Da menjamo temu- ko je probao!/ima korman od Afrike na St? Davno je bilo više priča o tome pa me zanima koristi li ko i koja je prednost? Čisto kad već sve menjam/sredjujem

Sent from my LM-V405 using Tapatalk


Mislim da ima kolega Kusturic, valda je visi i uzi, dobije se ispravljeniji stav, sto nije lose.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1975 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
pre 6 minuta, Panta Zemunac je napisao:

Na ST imam plitki korman ali ima poprecnu sipku a Bigor dublji i veli da je njegov pravi, sad ne znam. Moracu da pogledam fotke od moje Afrike i da uporedim!

Što bi rekao kolega Mao Ce Dung nije bitno da li je mačka crna ili bela, bitno je da lovi miševe. Te tako i u slučaju upravljča od Afrike ako ti odgovara, kao što meni ne odgovara stavi ga, pod uslovom da ne zahteva prepravke,  i boli te đoka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

@Novola Skoro sam radio kucu momku koji je takodje medicinski tehnicar i bio je kao dobrovoljac u kovid bolnici Dragisa Misovic. On kaze da su dolazili pacijenti kojim su se pluca razarala i da su neki znali umrijeti i u hodniku, da ih nisu stigli prikaciti na respiratore. Takodje veli da je virus izgubio svoju moc razmnozavanjem i da vise nije jak kao taj koji je dosao iz Milana. Sta je istina ne znam, ipak pametno je se cuvati koliko se moze

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1685 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750
1 minute ago, Bigor said:

Takodje veli da je virus izgubio svoju moc razmnozavanjem i da vise nije jak kao taj koji je dosao iz Milana

Ova njegova izjava nema baš mnogo smisla, ne funkcioniše baš virus tako. No dobro, gotovo o koroni, bar ja neću da davim više s tim, ja sam rekao šta sam imao, sad gledim ove postove o kormanima i pancir crevima, super informacije.

A tebe čekam na vožnji, čim Bokilić sjebe ovo moje ćereslo.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 387 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

E da za creva-kopanjem raznih tema naleteh da su u motomaniji(zaboravih brend) odlična i da je doživotna garancija... Meni je prednje bilo urađeno kad sam uzeo motor tako da neću dirati a zadnje nosim u petak verovatno da mi urade po meri...
Javljam cenu mada mislim da je oko 45e valjda.

Sent from my LM-V405 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja