Jump to content

Moto Zajednica

1994 SUZUKI RF 600 R 150 KS

Recommended Posts

  • Enduraš, 6313 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

okrad uvek ima izuzetno zanimljive motore za prodaju (u pozitivnom smislu) po interesantnim cenama :) Sto se tice cigli, blokova, cilindra itd. nekom je odmah jasno, a nekom treba kurs da bi sebi razjasnio :) Sustina je da ako je sve uradjeno po PS-u imate motor od 1100cc za koga  placate registraciju za 600cc.

 

p.s. okrade, trebao si i u ovom oglasu kao u jednom od proslih da napises "cistunci - STOP" ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova

Trebao si da cutis u fazonu ne znam sta mu je danas , mozda je do goriva...

 

ne razumem...

motor je bre tehnicki potpuno ispravan. pali, radi, ide

 

vidim da imas rf600. e ti jos jedan, na steroidima

 

 

;D >:(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

i sta sad, kad sklopis sve to, jel treba da  odes u Vincu, Masinski, AMS i kazes:

 

- Ljudi, -bas tim recima, - Radio sam generalnu na drugu specijalu i sad je veca zapremina,

bio sam mlad, lud, molim Vas, atestirajte mi vozilo, da okajem svoje grehe,

da ponovo budem bajker, da stanem na svoje tockove...

;D :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova

u veselo, veselo, stigli strucnjaci...

 

interesantno sto pomenuste karike.

 

premerim ja da su cilindri negde od 75 do jedno 76-77mm, ono odokativno, al tu negde uglavnom.

nisam imo karike, al sam se snaso, pa sam ovu cevuljagu koja je otprilike tu negde bonsekom iseko na kolutice, ima toga dosta po 3-4 ako se dobro secam za sva tri cilindra (posto je cetvrti, tj. drugi sleva odzada zaliven olovom, al to je druga prica...).

i nista posle sam isturpijo i to leglo fino.

 

evo slika, al nisam ovaku stavio, malo sam preso antirostom, bolji je od skidola 5 puta.

 

0Usvt_cevuljagazakarikesamoti.jpg

 

ajmo dalje, strucnjaci...

 

;D >:(

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: beograd

e bre maverik postade ti inzenjer batali ti motore vidis da ti ne ide prepusti novaku titulu naucio je da steluje ventile i budzi masine i ajmo negde na letenje ubudjalo mi se krilo od stajanja  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: RF600+

Necu da miniram oglas, ali posto i ja imam nesto slicno na svom motoru, jedno pitanje. Cini mi se da kvacilo hidraulicno, to je interesantna kombinacija 6 brzina i takvo kvacilo, mislim da suzuki takvu varijantu nema. Kako si to napasovao na blok od 600? Pretpostavljam da je termicka grupai od vodene verzije 1100?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 1995, Cagiva Mito 125 1992-na prodaju

Necu da miniram oglas, ali posto i ja imam nesto slicno na svom motoru, jedno pitanje. Cini mi se da kvacilo hidraulicno, to je interesantna kombinacija 6 brzina i takvo kvacilo, mislim da suzuki takvu varijantu nema. Kako si to napasovao na blok od 600? Pretpostavljam da je termicka grupai od vodene verzije 1100?

 

Ne mislis dobro  ;)

 

Suzuki GSX-R 750 uljara iz 1987 ima bas tu kombinaciju 6 brzina i hidraulicno kvacilo. Za njega smem da tvrdim  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: beograd

ja se ne bi upustao u tu prepravku bez saglasnosti sa novakom mora strucnjak za motore prvo da da svoj sud pa posle amateri :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • suzuki rider, 365 postova
  • Lokacija: Bogatić

Ovo je dzab dzabe strucnjace  ;) Ja bih na odlozeno placanje ako moze, ali i da mi dajes casove voznje jer ergelu sa toliko konja jos nisam vozio  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja