Jump to content

Moto Zajednica

Nalepnice-bezbednost

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Sada sam se čuo sa Tasom, jbg dečko je na Jahorini na skijanju pa ga nije lako ni uhvatiti... Kaže da bi svakako bilo bolje da je PVC materijal, ali to je veći trošak... Pošto bi onda bila sito štampa itd...  Cenu će mi javiti kada bude stigao, danas-sutra...

Drug sta bi sa Tasom?

Mene su zvali iz one stamparije i rekli da im je bila guzva i da ce u petak zavrsiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Tasa se sinoć vratio sa Jahorine... trebalo bi da mi danas kaže cifru.

U međuvremenu sam se setio još jednog prijatelja i on će mi danas javiti takođe... Tako da do večeras javljam još dve ponude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YAMAHA FZS 1000

po nekom mom misljenju mozda bi bilo najbolje da budu ove od  2,7 jer onda bi svako mogao da kupi vise komada i da samim tim podeli vise njih prijateljima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

aky Tasa te je čuo  :)   i pozvao par minuta posle mog odgovora..

1000 A4 = 42000 din

350   A4 = 19000 din

 

da dopunim - ovo je za keš, ako bi išlo preko računa onda +18% !

 

ako bi išle tri nalepnice na A4 onda mu dođe 18 odnosno 14din/komad... ovih supersoničnih  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Stampaj ove po 2.70 :)

Sta ima veze ako krace traju, taman cemo sledeci put da promenimo dizajn pa stampamo nove :)))

:) slažem se, ali treba uzeti u obzir i onu ozbiljniju stranu priče... ako zaista uspe neko da dopre do nekog taxi udruženja, gsp-a ili bilo koje firme koja može da pomogne da se akcija omasovi...  onda bi trebale da budu ozbiljnije :)

 

ima još dve ponude, jedna je već trebala da stigne danas a druga će sutra, mada mislim da je to to, teško da neko može neku drastično nižu cifru da ponudi.. ili se varam? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

još jedna ponuda (ortak iz srednje)... evo celog mail-a:

 

Brate, ovako.. Pravili smo kalkulaciju samo za PVC nalepnice, pretpostavljam da je to za spoljnu upotrebu, pa u tom slucaju besmisleno je raditi obicne nalepnice jer bi one vrlo brzo propale.. ako nije ti mi reci pa cemo napraviti i za ove obicne.. dimenzije nalepnice bi bile 24x5,5 cm.. u dve boje se stampa.. i cena na 1000 kom je 65 eura.. jedini problem koji postoji je ovaj blagi crni autlajn na ovome <spasi zivot>.. problem je zbog toga sto sito stampa na kojoj se rade PVC nalepnice to ne moze bas lepo da izvuce.. tako da bi se to radilo bez toga, dakle crvena boja samo bez crnog autlajna.. sve ostalo je u redu.. a sto se tice ovoga sto si me pitao za ove dimenzije, ovo sto sam ti rekao je sa najboljom iskoriscenoscu papira..

 

65 eu = 6500din = 1000 nalepnica

6.5 din/komad.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Ja se izvinjavam sto me nema na forumu, ovih dana mi je bas velika guzva...

 

Ajde da probamo da skupimo pare za tih 1000 komada za 6500 dindzi.

 

Evo ja dajem 1000 din.

 

@ maxxa

Da li bi ti mogao da preuzmes na sebe da budes blagajnik u ovom slucaju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki 1400gtr - BMW K1300S

dajem i ja 1000 din.Moze sastanak uz kafu u kafe clubu konjarnik,ustanicka 170 e. Kako cemo posle da razdelimo te nalepnice kolegama sa foruma i svima drugima koji su zainteresovani?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Što se tiče mesta "zbora" kako se dogovorovimo, može konjarnik ako svim odgovara.

Deljenje... ako neko ima neku super ideju neka kaže :) što se mene tiče, može da se javi ko god hoće nalepnicu pa se dogovorimo oko preuzimanja. Samo da malo otopli, ubi ovaj sneg...

 

ajd i ostali da se oglase pa da vidimo gde i kada se nalazimo.

 

1. aky - 1000

2. gosa - 1000

3. scuba - 1000

4. jager - 1000

5. maxxa - 1000

6. konjarnik - 1000

7. Najzli - 500

=6500 = 1000 nalepnica! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

A šta ću ja iz ove "zabiti" od Subotice? :) Smišljajte neko rešenje i za mene :)

Scubo, možeš ti na nekom od tih sastanaka da platiš moj deo i preuzmeš nalepnice? Pa ti ja onda pare vratim "jednog dana"? ;D

Ili neko drugi iz BGD, ako Scuba nema poverenja u mene? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

A šta ću ja iz ove "zabiti" od Subotice? :) Smišljajte neko rešenje i za mene :)

Scubo, možeš ti na nekom od tih sastanaka da platiš moj deo i preuzmeš nalepnice? Pa ti ja onda pare vratim "jednog dana"? ;D

Ili neko drugi iz BGD, ako Scuba nema poverenja u mene? ;D

 

dakle stvarno nemam reči  ;D ;D ;D

 

već sam ukalkulisao da dam i za tebe pa ćemo ti i ja lako da se raskusuramo da ne bi potezao put ovamo samo zbog toga. Mislim, ako mi veruješ da ću ti posle dati nalepnice  ;D ;D ;D ;D ;D

 

edit: bez zezanja, bilo bi dobro što pre da se vidimo jer je vrlo zgodno da se te nalepnice vide i van bg a ti bi pokrio pokrajinu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

već sam ukalkulisao da dam i za tebe pa ćemo ti i ja lako da se raskusuramo da ne bi potezao put ovamo samo zbog toga.   ;D ;D ;D ;D ;D

 

Pa kad je put bio problem? :) Dolaziću ja svakako, a i vidjaćemo se još oho-ho :) samo ne znam da li bih bio u BGD baš za sastanak, no ko zna, lud sam ja, za medalju ;D

 

Mislim, ako mi veruješ da ću ti posle dati nalepnice

 

Paaaaaa, ajde, verujem ti ;D ;D ;D

 

edit: bez zezanja, bilo bi dobro što pre da se vidimo jer je vrlo zgodno da se te nalepnice vide i van bg a ti bi pokrio pokrajinu

 

Ja ću ih rasturiti sigurno po Subotici i okolini, jedan deo planiram da ostavim u Temerinu, pa neka i tamošnji drugari lepo naokolo. nalepnice će se videti, SIGURNO :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

već sam ukalkulisao da dam i za tebe pa ćemo ti i ja lako da se raskusuramo da ne bi potezao put ovamo samo zbog toga.   ;D ;D ;D ;D ;D

 

Pa kad je put bio problem? :) Dolaziću ja svakako, a i vidjaćemo se još oho-ho :) samo ne znam da li bih bio u BGD baš za sastanak, no ko zna, lud sam ja, za medalju ;D

 

Mislim, ako mi veruješ da ću ti posle dati nalepnice

 

Paaaaaa, ajde, verujem ti ;D ;D ;D

 

edit: bez zezanja, bilo bi dobro što pre da se vidimo jer je vrlo zgodno da se te nalepnice vide i van bg a ti bi pokrio pokrajinu

 

Ja ću ih rasturiti sigurno po Subotici i okolini, jedan deo planiram da ostavim u Temerinu, pa neka i tamošnji drugari lepo naokolo. nalepnice će se videti, SIGURNO :)

jel ko oni sto dele flajere, iza coska u prvi kontejner?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 550 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Nemam ništa :(

evo ja sam danas poslao ponudu u još jednu štampariju i čekam na odgovor pošto mi je prijatelj valjda će biti malo jeftinije nego kod vas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

Što se tiče mesta "zbora" kako se dogovorovimo, može konjarnik ako svim odgovara.

Deljenje... ako neko ima neku super ideju neka kaže :) što se mene tiče, može da se javi ko god hoće nalepnicu pa se dogovorimo oko preuzimanja. Samo da malo otopli, ubi ovaj sneg...

 

ajd i ostali da se oglase pa da vidimo gde i kada se nalazimo.

 

1. aky - 1000

2. gosa - 1000

3. scuba - 1000

4. jager - 1000

5. maxxa - 1000

6. konjarnik - 1000

7. Najzli - 500

=6500 = 1000 nalepnica! :)

 

Ajde javite kad je sastanak, rado bih donirao bar 500 kinti...

Samo da je pre 19. jer boh trebao da idem u Sloveniju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

jel ko oni sto dele flajere, iza coska u prvi kontejner?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ne bre, ove ćemo mi da platimo :) zato ima da ih i rasturamo kako treba ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki 1400gtr - BMW K1300S

Ako se slazete mozemo da se nadjemo u clubu konjarnik,skupimo pare ,napravimo nalepnice,deo nalepnica podelimo izmedju sebe a deo ostavimo u klubu i na primer u AMSS pa kome je gde blize da svrati i uzima od 1 do 3 nalepnice(besplatno)Od 18 ce biti lepse vreme pa to mozemo da ostavimo za to vreme kada izvezemo motore.  Sta mislite?    Moze i bilo  koji drugi dogovor,meni sve odgovara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 550 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Nemam ništa :(

Ako se slazete mozemo da se nadjemo u clubu konjarnik,skupimo pare ,napravimo nalepnice,deo nalepnica podelimo izmedju sebe a deo ostavimo u klubu i na primer u AMSS pa kome je gde blize da svrati i uzima od 1 do 3 nalepnice(besplatno)Od 18 ce biti lepse vreme pa to mozemo da ostavimo za to vreme kada izvezemo motore.  Sta mislite?    Moze i bilo  koji drugi dogovor,meni sve odgovara.

po meni ok i ja planiram posle 20-og da doletim do bg-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja