Jump to content

Moto Zajednica

Pao sam

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 501 postova
  • Lokacija: Beograd

Naravno da se ne ljutim jer sam pao isto kao i ti. Hteo sam da izbegnem rupe i jednostavno sam se nasao na patosu.

 

Elem, danas sam se opet vozio i OPET imao situaciju. Skrecem u jednosmernu koja je nizbrdo, vozim i neki idiot kolima mi izlece u suprotnom pravcu. Naucen prethodnom padu vozio sam sporo i poceo da kocim zadnjom, blokira mi tocak i pisti a prednju vrlo lagano doziram i zaustavljam se. Nista lik boli ga guzica, da ne verujes :O

 

moj ti je savet da se cuvas pesaka, u Smederevu iskacu kao da imaju 3 zivota, osecaju se kao beli medvedi!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Na žalost, jeste. Zato i jesam pobornik ultra glasne sirene. Ako ništa drugo, bar uši da mu kaznim :)

ja ti govorim a ti mi ne veruješ... od kad mi je naš Arakis ubudžio "nervozne kineze" takve situacije su rados rados sreca uzivancije...

 

naime čim vidiš da je "možda" namerio da te seče ili slično ti po sireni ravnomerno jednom dugačko (više kratkih zvukova se tretira kao agresivna vožnja a ionako ovako sviraju kamiondžije što je strah svakog autohtonog vozača u srbiji koji se jedino više boji tramvaja)... sve pod geslom

 

"bolje da te psuju, nego da ti se izvinjavaju..."

 

za 1000 dinara kupiš bre sebi duševni mir  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

U Kineskom centru Bloku 70 ili na Buvari...cena koštanja je pre neki mesec bila naokolo 500 dinara za dve sirene u pakovanju :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Misliš, čuješ se kao šleper kad uključiš sirenu? :D Potvrđujem da se Darkova sirena čuje za sve pare ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Ja sam ugradio Stebel Nautilus i kao da sleper vozim.Ali me cuju itekako.....:D

 

Gde, posto...? :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

 

Tja, daleko je Italija... :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Ja sam zimus u decembru jos za onih lepih dana pao mojm krivicom jedno vece se vracao od ortaka i potego uz brdo ko konj na semaforu crveno levo uslovno zelono mene mrzelo da cekam i sa onim zaletom skrecem levo u tom trenutku sa moje leve strane se pojaljuje auto i sva sreca pa sam shvatio da cu udariti u njega uspem samo da se ocesem o njega on proso a ja preleteo preko volana secam dok sam bio u letu prolazi mi kroz glavu vidim noc i cekam dum pandem na levo rame. Par trenutaka posle ja skocim na noge dignem motor i ugasim ga istracvaju neki klinci iz onih kola ja ne zanam za sebe a kofer se otvorio stvari se prosule po putu pomognu mi da skupim i ja produzim do kuce. Sva sreca motoru nista samo malo ogrebani nogostupi i kofer. Kasnije sma tek shvatio sta je meni bilo da mi je pri padu iskocilo rame i kljucan kost (na spoju sa ramenom) isto vece odma isao da mi namesti kostolomac posel sam bio jos dva puta da mi namesti sad je valjda ok rame me ne boli sve funkcionise.

Imao sam srece sto nosim uvek kaciku inace bi ostavio glavu tamo a tuda svaki dan prolazim sad imam novu kacigu a na staroj me jos onih par ogrebotian podseca na moju glupost i ne paznju.

I jos jedan problem tad su mi kocnice bile lose pa nisam uspeo da ukocim i najbolje od svega je kad gledate kako cete da se razbijete a nista ne mozete da uradtite da sprecite to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6821 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Eh, valjda svako mora da padne na neku glupost. Meni je krivo sto sam se overio prvog lepog dana u godini.

 

Obecao sam snimak mesta na kojem se pao, no aparat mi ne radi kada je hladno pa cu morati da sacekam toplije dane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja