Jump to content

Moto Zajednica

stigle felne sa poliranja

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

evo par slika kako je covek uradio poliranje felni,fazastera i svega sto je bilo na motoru sto se moglo uraditi  na r6 ;D

2wdynet.jpg

nvz8r8.jpg

25sagww.jpg

ima jos dosta ispoliranog nego nisam stigao da slikam,sve u svemu jako sam zadovoljan koje radom koje cenom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

lepo uradjeno,samo mislim da je ivica felne do gume trebala da se jos koji milimetar dalje ispolira ili bar da se skine farba,jer mislim da ce se videti i kada se guma namontira,ili amo tako izgleda na slici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

i ja sam mislio kada mi je decko poslao slike ,ali kada su felne stigle nema nigde crnila koje se se vidi kada se namontira guma

stvano su ispale ekstra mada se na slici lose vidi kako su ispolirani diskovi oni daju efekat ogledala vise od felni....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

danas nisam imao vremena da pocnem sa montazom ali sutra cu ugrabiti sat dva pa da kompletiram

na vase pitanje gde sam radio odgovor je u uzicu,o ceni necu govoriti jer nije mesto samo mogu reci da sam imao 14 delova + dve felne i da je uradjeno u visokom sjaju i perfektno bez i jedne zamerke ....

pitao sam na vise mesta i svuda sam dobio u globalu isti odgovor,prvo sto se tice cene koja je astronomska a druga roka zavrsetka radova koji se krecao od dve do tri nedelje.

kod ovog coveka mi je posao odradjen za tri dana

 

nemoj te se naci uvredjeni/obracam se majstorima koji se bave ovim poslom /ali stvarno preterujete sa cenama pocev sto je tesko vreme i da ne nabrajam stosta, svaki posao treba ceniti ali ne podcenjivati i musteriju kojom igrom slucaja smo mi bajkeri.

jos jednom izvinjenje nemoj te se naci uvredjeni

 

 

ps. slike cu staviti sutra kako izgleda kompletiran

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

mju0eo.jpg

280tcfn.jpg

2vaz13d.jpg

evo slika kao sto sam obecao jako lepo izgleda na motoru mozda su slike malo mutnije ali je i do motora tj.terao sam ga danas po kisi pa je isprskan

nije naglancan mada sljasti i ovako prljav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Sve je super samo skini ovaj nosac za tablicu 'leba ti. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

hteo sam i zadnju viljusku ali mi se nije dalo da je skidam,mada i ovako izgleda super stvarno da covek ne zali pare koje je dao a nisu velike ...

na prolece ga teram u Austriju da mi se uradi erbrash kao paukova mreza preko celog motora verujte da izgleda nevidjeno...imam negde slike stavicu ih sutra da vidite o cemu pricam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

hteo sam i zadnju viljusku ali mi se nije dalo da je skidam,mada i ovako izgleda super stvarno da covek ne zali pare koje je dao a nisu velike ...

na prolece ga teram u Austriju da mi se uradi erbrash kao paukova mreza preko celog motora verujte da izgleda nevidjeno...imam negde slike stavicu ih sutra da vidite o cemu pricam

sta ce ti Austrija kad covek u Bjeljini Braca  sa foruma  radi perfektno  i to za male pare ;) ;) a sto se tice ovih mutnih slika ,vidi se da je pocetnik,ili nema adekvatan materijal za poliranje  ... nisu slike mutne nego nema dovoljno sjaja na felni   ,izvini za ovaj off  morao sam  :) :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

ne ljutim se na vase komentare,meni se svidja i ako nije u punom sjaju kako vi kazete

sto ljudi sto ukusa ...

kupicu nove felne pa cemo ponovo polirati negde u japanu valda ce biti bolji sjaj :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

brate :)

 

nesto sto nije samo estetski vec i zavrsava neki posao...

 

nesto sto ce lepo da izgleda a da imas i neku korist od toga u voznji, evo primer prvo sto mi pade na pamet :) ja sam juce stavio shorty rucice, i recimo one mogu da se podesavaju po visini, bolje pasuju u ruci a i motor lepse izgleda :)

 

msm, i airbrush i poliranje nista ne nude sem estetike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja