Jump to content

Moto Zajednica

Ako može pomoć oko GSX 600-750 F...

Recommended Posts

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Evo ovako. Treba mi neko ko poseduje gore navedene motocikle, a nalazi se u Beogradu ili bližoj okolini da mi ovih dana omogući "gledanje" sa istim. Razlog gledanja je taj, što me je isti vrlo zaintrigirao svojim izgledom (mnogi kažu da je ružan  ;D ;D) a i svojim sposobnostima (po rečima onih koji ga poseduju). Ono što mene interesuje je da sednem na njega (u mestu) da bih video prija li to mojim leđima operisanim od diskus hernije koja bi, ovog leta (Bože zdravlja), trebalo na njemu da provedu nekih 3-4 'iljade kilometara u cugu. Unapred hvala na vašim pozitivnim odgovorima.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

Na "cug" mislim u periodu od 10-12 dana, što će reći:300-400 dnevno.

 

Zaboravih, mislim na model od '98-e do 2002-e.

ma to onda nije strasno,mislim da nebi trebao imati problema,ali svejedno preporucujem vecu tank torbu da se malo naslonis na nju i tako odmaras ledja ,pogotovo ako je autoput u pitanju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Ako se dobro sjecam ti si visok. Mozes lako zakljuciti da ce ti to biti maleni motori ;)

 

Hvala za to "visok". ;D  Bio 184, možda sam se malo "izlizao" odozdo, znači nekakav prosek. Ali koliko sam obavešten, on je dosta dugačak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Ako se dobro sjecam ti si visok. Mozes lako zakljuciti da ce ti to biti maleni motori ;)

 

Hvala za to "visok". ;D  Bio 184, možda sam se malo "izlizao" odozdo, znači nekakav prosek. Ali koliko sam obavešten, on je dosta dugačak.

Nema na cemu. Jednom sam te vidio, u Topoli, a sjedio sam... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Na "cug" mislim u periodu od 10-12 dana, što će reći:300-400 dnevno.

 

Zaboravih, mislim na model od '98-e do 2002-e.

ma to onda nije strasno,mislim da nebi trebao imati problema,ali svejedno preporucujem vecu tank torbu da se malo naslonis na nju i tako odmaras ledja ,pogotovo ako je autoput u pitanju

 

Put bi trebalo da bude od Beograda do Rima i natrag. Što je moguće manje auto-put, naročito kroz Italiju. Hoćemo da vidimo Emiliju, Toskanu, Lacio... A to se ne vidi na auto-putu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ja sam imao taj motor ali sam ga rasturio u delove i prodao pre nego sto sam krenuo da ga vozim a ti zakljuci sta hocu da ti kazem. ;D ;D ;D

 

Salu na stranu, dobri su to motori, udobnost mu je solidna, kocnice tu i tamo, mogu da prodju, jedino sto po meni i za moj nacin voznje treba da ima dosta vise snage.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Hvala Mišo, samo malo da otopli.  :)

 

@Brrka

Ja niti sam agresivan u vožnji, niti bi mi to GospoDŽa dozvolila. Posebno kad nju stavim na motor.  ;D  Reče mi "prestige" da je on prezadovoljan ponašanjem na putu, posebno na dužim rutama. Mene jedino brine kako bih sedeo na njemu, tj. da nije previše nagnut položaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ma nisam ni ja mnogo agresivan u voznji ali volim kad sve puca od snage  ;D.

 

Sa udobnoscu mislim da ces biti zadovoljan bez obzira na tvoju visinu ali opet najbolje da sednes i probas pa ces znati na cemu si. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2847 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Misko, nemoj da me pogresno shvatis, ali za 100- 150e preko, ni RRRRR nece imati previse neudoban polozaj /do 100e novi visi volan, 50 e nova creva za kocnicu i sajla za kvacilo/. Sad, amortizacija je tvrda, ali bolje lezi po krivinama. Mene licno je odusevio covek sto je od GSXR napravio divan putni motor, uspeo je da zadrzi bar 75% njegovog lezanja na drumu, a nije se grcio. A znajuci tebe da si spretan u ruke /a i u noge ;D/, mozda bi trebalo da i na tu stranu malo razmislis.

 

Koliko sam citao i gledao, F modeli bas i jesu ta vrsta kompromisa, visina prijatna za voznju, motor pitomiji od RRRR, mada je koncepcijski njegov derivat. Znam, tebe brine tvoja visina, ali problem je sto i kad sednes na motor, to nije ni izdaleka kao da si na njemu proveo sate u voznji. Daje ti neki vrlo orijantacioni utisak. Ja nisam znao na Suzi sta ce me boleti, najmenje sam to ocekivao, ali sam saznao tek posle 10 sati voznje. U pocetku je izgledalo savrseno.

 

Svakako da prvo treba da sednes na motor, bar zbog tog orijanticaonog utiska, ali ces pravo stanje znati tek posle nekoliko dugih voznji :(.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ja niti sam agresivan u vožnji, niti bi mi to GospoDŽa dozvolila. Posebno kad nju stavim na motor.  ;D  Reče mi "prestige" da je on prezadovoljan ponašanjem na putu, posebno na dužim rutama. Mene jedino brine kako bih sedeo na njemu, tj. da nije previše nagnut položaj.

 

Pitaj Komsu da ti da krug na XJ900. Nema lanac, sjedi se uspravno, nije agresivan, jeste nepoderiv.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Iskreno, plašim se vibracija na Pegasu, ipak je to malo više kilometara za moja trošna leđanca.  ;D Šala, sa njim bih imao veću putnu brzinu na auto-putu, a i 4 cilindra su mnogo mirnija od jednog. Inače, magaretom sam vrlo zadovoljan za ovo vreme koliko ga imam. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Dzaba sto Suzuki moze brze ako gospodza neda :D. Sve sto si naveo je tako, ali ako vec ides laganicu uz razgledanje okoline, dobar je i Pegaso. Ako nesto i crkne usput, pa kuci je, ima dijelova... ;D.

Jednostavno, ovo govorim jer je svaka (skoro) promjena motora trosak. Mozda je bolje dobro pripremiti Pegaso, nabaciti nove gume i ostalo, a za resto razlike "podebljati" provod, ili prosto kad dodjes kuci kazes: "jao vidi, ostalo mi xxx evra"  ;D

 

No medjutim, ako ti nama prepricavas svoj alibi koji si pripremio za gospodzu, a novi motor kupujes jer ga zelis, onda samo mogu da ti pozelim srecu u kupovini i dobar provod u Rimu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Pravo da ti kažem, Pegaso je dobio letos i gume i lanac i lančanike, još treba da dobije auspuhe (ili da se srede malo), da se našteluju karburatori i on je spreman. Al' znaš kad nešto krene da te kopka...  ;D ;D ;D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Evo ti probaj kako je na zzr-u, slicnih su gabarita, a koliko sam video i polozaja sedenja..... Naravno, zzr je motorčina za gsxfa ali nije sad to tema  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Pravo da ti kažem, Pegaso je dobio letos i gume i lanac i lančanike, još treba da dobije auspuhe (ili da se srede malo), da se našteluju karburatori i on je spreman. Al' znaš kad nešto krene da te kopka...  ;D ;D ;D 

 

Ah, dobro staro kopkanje, dzelat za svaki novcanik, a ne da se otresti....  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja