Jump to content

Moto Zajednica

yamaha xj600 preradio bih u streetfighter

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

prodajem ga,al posto ljudi nemaju para,il im se ne svidja ocu da izgleda ko munja :)...pa kolko god trajalo

razmisljao sam da stavim street masku iz luisa,ali onda sam video i da sa original maskom moze svasta da se napravi...pregledao sam sve na streetfighters.nl i nije mi bilo dobro...

podigao bih mu rep,i skratio,podigao bi izduve i naravno farbao,nista spektakularno...samo kombinacija crvene i crne...

ajde...saveti...cekam :)

braco...dugujes mi komentar :)

post-6122-12879064334559_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5249 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Uh odlican materijal za stritaru  ;D

Daj koji detalj vise , recimo sliku sa zada(koja je dimenzija gume) ,  jednu odozgo(cini mi se da rucke ne treba dirati) ...

Za pocetak daj oglase da prodajes  komplet masku sa farovima , satove, rep i stop svjetlo. ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

jeste...cudi me da su slabo preradjivani...dok bandite se polomise od budzenja,a na isti su fazon...

e oko slika ce morati se ceka...jer sam na poslu...i treba mi admin da mogu da ubacim nove slike...rucke su ok...

i da...sta je sa stop svetlom!?ima da ga nemam!? :)

prednja 110/80 17"

zadnja 130/80 18"

zadnja mi se ne svidja...definitivno treba da bude shira...al lik mi reko da ne stavljam dzabe siru nista necu postici...nego da ako vec ocu shiru,da menjam celu felnu..taman bih uzeo 17" al...o5 dal moze da stane shira na zadnju viljusku!!!???

o tome ti pricam...nsita ne znam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5249 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

To oko felne neznam dok se ne bi vidjelo.Treba da vidis liniju prednjeg lancanika sa zadnjim.Ako bi mogla da stane izmedju viljuski veca felna da li bi lancanik dosao mnogo lijevo i shperio lanac.To nevalja onda se stavlja medju zupcanik a to je vec zajebancija.Ili da se uzme neka zadnja viljuska sa felnom i ubaci.Ostalo po meni ne vrijedi raditi ako nisi voljan za tako nesto.Jer sta god da uradis sa repom ako ti ostane taj patrljak od gume  onda je trud uzalud.Naprijed samo da bacis u smece onu masku i far i stavis bilo sta do samih stapova  bice ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

pa glupo mi je da rep ostane ovakav kakav jeste...to mi se u sustini najvise ne svidja...

a stvarno je glupo da ostane ovakva guma kakva jeste...videcu...mozda i nije toliko lose ako se stavi sira zadnja na istu felnu...a mislim da sam video nekog tipa koji je stavljao siru...ako ga navatam priupitacu ga...

a sto se tice dizanja auspuha,koliko je komplikovano i da li je izvodljivo da se stave samo cevke koje bi ih usmerile...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5249 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Vidi o repu ne pisem jer guma je problem.Na tu felnu ako stavis vecu gumu nista nisi napravio.Em nemoze da se vozi lijepo motor em sto ruzno izgleda.Dodje nesto kao balon.Odvratno..

To kad rjesis rjesio si sve.

Auspuh ako samo oces da pridignes samo ubacis komad cjevi sa nekim uglom i pici dalje..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

da se ubacim i ja rep od r6 ili r1 novijeg modela da se odradi kompletan nosac za novi rep i da auspusi biju u nebesa  krilca pored rezervara i moze dva okrugla fara  i ralica od fazera i bio bi do bola samo da se ubode dobra boja  ,moj prijatelj ima jednu ona na klipu sa auspuhom ali tesko da se odluci da ga srihtamo ako treba saveti samo pitaj ............................

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5249 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Po meni ako je felna velika rep i netreba samo sjediste.  ;D

 

Evo sam malo crtao ovu tvoju mashinu koliko moze za 15tak min.

Rep imam ja ovaj od r6 pa taman da ti slozim jedan :D :D :D

Evo pa ti razmisli da li da vozis taj penzionerski bike ili ebacki stroj  :D :D :D

 

post-2592-12879064349595_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

A mozda da probaš pomalo, jedno po jedno. Središ to sjedište, podpilaš malo nosač tablice i promjeniš mu ugao, podigneš malo topove. Neko drugačije stop svetlo, da ne štrči vani, možda i neki moderniji migavci ili neki koji mu ljepše stoje od fabričkih. Ako si zapeo da ga ogoliš skini oklop, ostavi far i satove, pa vozaj par dana tako dok ne vidiš jel ti odgovara promaja i dok ne smisliš mogu li se orginalni farovi i satovi obući nekom maskicom da izgleda zajebanije (ako je to cilj)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12760 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ovaj crno-crveni očerupani izgleda o.k.!

 

 

edit: ni ja ne bih dirao felnu, ne mora sve da ima 200 pozadi. A na te s užim felnama dobro

        idu gume sa belim natpisima ko na ovom što ga je anđelo ovde okačio. Gistro-retro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

ako ne promeniš rep onda ništa nisi uradio. ja bih rep suzio pogotovo ako ne menjaš točak. noviji motori imaju 180 gume i ako staviš rep oda tako nečeg mislim da će da proguta gumu. oko točka se raspitaj na stranim forumima i vidi da li nešto paše šraf na šraf, sve ostalo je neisplativo.

 

maske pogledaj na e-bay-u, imaš od ktm duke-a, lepo izgledaju.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5249 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Ovaj crno-crveni očerupani izgleda o.k.!

 

 

edit: ni ja ne bih dirao felnu, ne mora sve da ima 200 pozadi. A na te s užim felnama dobro

        idu gume sa belim natpisima ko na ovom što ga je anđelo ovde okačio. Gistro-retro.

 

Ne zaebavaj izgleda odvratno ;D na ovoj jednoj jedinoj slici na kojoj se vidi sirina.Kod na to zovu civare  u krajini tackice.Sa strane naravno da sve isto izgledaju baas zato i nema slike sa zada.Druga stvar kod mene je stret i zezanje.Kad radim zezanje to je  prva faza goveceta i sli ,znaci neko grdilo  samo da shtrci, a street kao prvo mora da izgleda mocno  uz sta je prvi pokazatelj shiroka guma.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

evo ti neke slike  ,ja felnu ne bih diro .........

 

Meni je ovaj bash fora i nikako mu ne bih stavljao shiru gumu.

Ovako izgleda bash super, a i treba se moci voziti.

Ovaj motor sa shirom gumom bi me asocirao na one Corse sa 1.0 motorom, kamarom spoilera i GSI naljepnicom.

 

Moj XJ900 ima 120 gumu iza, i bash mu dobro stoji. A SF rep je dobila u secundi...zacitao se kamiondzija.  ;D

 

GroteFoto-YNECHFCR.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5249 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

 

Ne zaebavaj izgleda odvratno ;D

 

Zato mi se i sviđa. ;)  Večiti projekat.

 

To samo  u chop varijnatama , a ulicni borac mi je nekako ispred vremena.Kad vidim tu staru opciju medju ovim savremenim dodje mi ko vriijedni momak sa sela u platnenim patikama na snijegu  ;D

 

@GhostMile  poenta streeta i jeste da izgleda mocno i da je jak.Ovaj motor sa vecim zupcanikom nazad (sto ide uz streeta) ima da  zabrine mnoge motore po "ulicama"

 

A sto se tice ljepote na ovoj slici , meni je sva ljepota u onom auticu iza  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

@GhostMile  poenta streeta i jeste da izgleda mocno i da je jak.Ovaj motor sa vecim zupcanikom nazad (sto ide uz streeta) ima da  zabrine mnoge motore po "ulicama"

 

A sto se tice ljepote na ovoj slici , meni je sva ljepota u onom auticu iza   :D

 

Swift od susjede (bakice)  ;)

 

Nije da je olicenje ljepote, a i nije mu ni takva namijena. Ali to ne znaci da moze svaki Braco da kenja po njemu.  >:(  8);)

Nekako mi XJ600 ne ide uz "zabrinjavanje mnogih", ali avaj, sve je relativno.

 

LM, ako mu stavis jos veci zupcanik, to znaci da mu jos manje treba shira guma. (to je sto se tice performansi)

A sto se tice izgleda, to je stvar ukusa, a ja volim da sam "mimo svijeta".  ;D

 

Nego kad smo vec tu, sta ti mislis, da li bi oslabio rep ako bi ga malo samo ispravio na dole, da mogu da kliknem sjediste ko covjek?

(mislio sam onako sa nekom dugackom polugom da ga malo povucem na dole)

 

poz

 

Foto-MPZ8OBKQ.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12760 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

@GhostMile  poenta streeta i jeste da izgleda mocno i da je jak.Ovaj motor sa vecim zupcanikom nazad (sto ide uz streeta) ima da  zabrine mnoge motore po "ulicama"

 

A sto se tice ljepote na ovoj slici , meni je sva ljepota u onom auticu iza   :D

 

Swift od susjede (bakice)  ;)

 

Nije da je olicenje ljepote, a i nije mu ni takva namijena. Ali to ne znaci da moze svaki Braco da kenja po njemu.  >:(  8);)

Nekako mi XJ600 ne ide uz "zabrinjavanje mnogih", ali avaj, sve je relativno.

 

LM, ako mu stavis jos veci zupcanik, to znaci da mu jos manje treba shira guma. (to je sto se tice performansi)

A sto se tice izgleda, to je stvar ukusa, a ja volim da sam "mimo svijeta".  ;D

 

Nego kad smo vec tu, sta ti mislis, da li bi oslabio rep ako bi ga malo samo ispravio na dole, da mogu da kliknem sjediste ko covjek?

(mislio sam onako sa nekom dugackom polugom da ga malo povucem na dole)

 

poz

 

Foto-MPZ8OBKQ.jpg

 

U, baš te je drknuo. Da nije neki s Romanije? Kad vide motor sa ravnim repom padne im mrak na oči.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5249 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Nije da je olicenje ljepote, a i nije mu ni takva namijena. Ali to ne znaci da moze svaki Braco da kenja po njemu.  >:(  8);)

Nekako mi XJ600 ne ide uz "zabrinjavanje mnogih", ali avaj, sve je relativno.

 

LM, ako mu stavis jos veci zupcanik, to znaci da mu jos manje treba shira guma. (to je sto se tice performansi)

A sto se tice izgleda, to je stvar ukusa, a ja volim da sam "mimo svijeta".  ;D

 

Nego kad smo vec tu, sta ti mislis, da li bi oslabio rep ako bi ga malo samo ispravio na dole, da mogu da kliknem sjediste ko covjek?

(mislio sam onako sa nekom dugackom polugom da ga malo povucem na dole)

 

poz

 

Foto-MPZ8OBKQ.jpg

 

Pa recimo i ja volim da sam mimo drugih  i zato sam napravio ovo

 

P7270268.jpg

 

Sto se tice toga kako ko voli , sto se mene tice moze i sa krmeljinama  i slincima da oda ako se tom nekom svidja(zato sam ja tu da ser..)  ;D

 

A da ti je poseban i nije ,mozda tu gdje si sad ali ovde  imas na potezu Zivinice-Tuzla nekoliko komada  ;)8) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja