Jump to content

Moto Zajednica

9. Moto susret MK Staaari Rokeri Umag 07. - 09.05.2010.

Recommended Posts

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Joj boze ja ovde moram ici, a ako dodjem u Umag ne mogu ici na AC/DC... Ma idem u Umag!!!  ;D

 

Ko kaze? Pa Umag ti je 7-9 Maja ajde da kazemo da ti treba 2 dana kuci da odes to je 11... A ACDC je 14 Maja. Stizes na sve samo ako budes imao kesa ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5538 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ovlašćenje, ne odobrenje, mislim...

 

ali ja imam kupo-prodajni ugovor.. ne razumem  ??? sta ce mi saglasnost kad moj motor?  :-[

 

Ako si napravio kupo-prodajni ugovor, postoji rok (kratak) u kome moras da prevedes motor i platis porez.  Ako nisi planirao da prevodis motor, onda ti taj ugovor ne sluzi nicemu i moras da imas ovlascenje (overeno u opstini ili sudu) za koriscenje, registrovanje...motora koji se u saobracajnoj jos uvek vodi na drugog coveka. Ako ides u inostranstvo, takodje ti treba to ovlascenje, ali medjunarodno koje se izdaje u AMSS (na specijalnom formularu). Mozes ga dobiti sa prethodnim ovlascenjem ili prisustvom vlasnika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2470 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, SV650N '06

Uvatis ti mene za paju, ja sam motor danas sklopio za 1 sat i upalio mi iz prve :D

 

 

Videcemo Gile ima jos vremena! Ja hocu da idem preko Bosne samo da ima bar jedan sporiji koji hoce da nas vodi  ;) Ali bih u povratku morao Autoputem jer moram da stignem na ACDC... Taman da proveris jer moze ta tvoja Tenere preko 120  ;D

 

Ma ona sigurno moze nego posle moram da te cekam jedno sat vreme dok se ti dofucas do sledece pumpe  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Uvatis ti mene za paju, ja sam motor danas sklopio za 1 sat i upalio mi iz prve :D

 

 

Videcemo Gile ima jos vremena! Ja hocu da idem preko Bosne samo da ima bar jedan sporiji koji hoce da nas vodi  ;) Ali bih u povratku morao Autoputem jer moram da stignem na ACDC... Taman da proveris jer moze ta tvoja Tenere preko 120  ;D

 

Ma ona sigurno moze nego posle moram da te cekam jedno sat vreme dok se ti dofucas do sledece pumpe  ;D

 

 

 

Na kojoj ces me ti cekati jer je svaka pumpa tvoja 12 litara na otvorenom :D Aj dolazi na Skype, MSN da ne offujemo vise ljudima...

 

Offovacemo im tamo na skupu uz pivo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Joj boze ja ovde moram ici, a ako dodjem u Umag ne mogu ici na AC/DC... Ma idem u Umag!!!  ;D

 

Ko kaze? Pa Umag ti je 7-9 Maja ajde da kazemo da ti treba 2 dana kuci da odes to je 11... A ACDC je 14 Maja. Stizes na sve samo ako budes imao kesa ;)

 

Kakav, bre acdc? Gde?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda CBR600F4

    Da se upisem i ja prosla godina mu je izmakla ali ova nema sanse dolazim sa ekipom od 4-5 motora.

 

 

 

pozzzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

    Da se upisem i ja prosla godina mu je izmakla ali ova nema sanse dolazim sa ekipom od 4-5 motora.

 

 

 

pozzzzzz

 

 

Kojim putem idete? Ocete da prespavate negde usput? koja vam je putna brzina? Mozda mozemo da iskombinujemo nesto  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda CBR600F4

    Spavali bi u Banjaluci, izbegavali sto vise auto put (jos nismo napravili marsutu)  a putna brzina laganica 2 diversion 600, Transalp 650 i XT 660 sve ti je jasno o putnoj brzini. A za povratak smo planirali jadranskom magistralom do Crne Gore.

 

 

pozzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2470 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, SV650N '06

    Da se upisem i ja prosla godina mu je izmakla ali ova nema sanse dolazim sa ekipom od 4-5 motora.

pozzzzzz

 

 

Kojim putem idete? Ocete da prespavate negde usput? koja vam je putna brzina? Mozda mozemo da iskombinujemo nesto  ;)

 

Na sopstvenu odgovornost se pridruzujete..  ::)

 

ja za mene znam.. 3 katanca,  el. zica oko satora, 5 krvolocna rotvajlera i AK47 pod jastuce u satoru i onda mogu na miru da spavam..

p.s. cuvaj dupe  ;D

 

floyde pogledaj put,

KG - Mokra Gora - D.Varadiste  Visegrad - Ustidraca - Rogatica - Kula - Sarajevo - Travnik -Jajce - Bihac - Plitvice - Senj - Rijeka - Umag

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

 

floyde pogledaj put,

KG - Mokra Gora - D.Varadiste  Visegrad - Ustidraca - Rogatica - Kula - Sarajevo - Travnik -Jajce - Bihac - Plitvice - Senj - Rijeka - Umag

 

 

mmmm... ovo je dobro, sa noćenjem negde na polovini....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

 

floyde pogledaj put,

KG - Mokra Gora - D.Varadiste  Visegrad - Ustidraca - Rogatica - Kula - Sarajevo - Travnik -Jajce - Bihac - Plitvice - Senj - Rijeka - Umag

 

 

mmmm... ovo je dobro, sa noćenjem negde na polovini....

 

Nocenje kod Jajica  ;D

pa ujutro odmorni na Vratnik 3-4 puta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Bajina Basta - Tara
  • Motocikl: kawasaki VN900 '08

 

floyde pogledaj put,

KG - Mokra Gora - D.Varadiste  Visegrad - Ustidraca - Rogatica - Kula - Sarajevo - Travnik -Jajce - Bihac - Plitvice - Senj - Rijeka - Umag

 

 

mmmm... ovo je dobro, sa noćenjem negde na polovini....

 

ovo je odlicno... Ja vas cekam u Mokroj Gori!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2470 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, SV650N '06

KG - Mokra Gora - D.Varadiste  Visegrad - Ustipraca - Rogatica - Kula - Sarajevo - Travnik -Jajce - Bihac - Plitvice - Senj - Rijeka - Umag

 

Ima li neko da poznaje Bosnu malo bolje, sta bi mogli obići usput, neka lepa mesta? Predlozi..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: PG

moguce da nas nekoliko iz CG ide za Umag.Dogovoricemo se naknadno gdje da se prikljucimo.

sto se tice Bosne treba svratiti do Jajca i obavezno kada se udje u Hr posjetiti Plitvice.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

KG - Mokra Gora - D.Varadiste  Visegrad - Ustipraca - Rogatica - Kula - Sarajevo - Travnik -Jajce - Bihac - Plitvice - Senj - Rijeka - Umag

 

Ima li neko da poznaje Bosnu malo bolje, sta bi mogli obići usput, neka lepa mesta? Predlozi..

 

Mogu ti reci da meni taj put deluje jako primamljiv......meni nije usput ali je odlican.....

 

Ja sam godinama isao sa starcima na more kroz Bosnu, matori je vukao kamp kucicu i uvek smo stajali u Travnik na rucak, tamo ima jedan prelepi restoran Dobre Vode se zove kroz njega prolazi neka planinska reka i sa mostica se vide pastrmke u reci, a i sva cuga od restorana se takodje u reci hladi.....a posebno se secam kada sam 89. isao sa curicom na more na Hondici CB250 i takodje sam tu stao na rucak.......mesto je prelepo kao iz bajke i mogu ti reci da bi ga rado ponovo posetio.......

 

U svakom slucaju eto predlog sta treba videti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

    Spavali bi u Banjaluci, izbegavali sto vise auto put (jos nismo napravili marsutu)  a putna brzina laganica 2 diversion 600, Transalp 650 i XT 660 sve ti je jasno o putnoj brzini. A za povratak smo planirali jadranskom magistralom do Crne Gore.

 

 

pozzzz

 

Trebali mi da se vidimo neki dan da popijemo picence i da vidimo za tu rutu. Jer jedan XJ Marjan vozi? Onaj ste je pre zelenu Kawu vozio? Mene vrv vidjate po glavnoj stalno prolazim kroz nju kad odlazim ili dolazim sa puta jer zivim u Cara Lazara. Bilo bi lepo neka skromna grupa da se napravi za putovanje ;)

 

Za sada ja i Gile_Extremeboy idemo zajedno sigurno a za ostale cemo da se vidimo da se udruzimo 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5538 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

KG - Mokra Gora - D.Varadiste  Visegrad - Ustipraca - Rogatica - Kula - Sarajevo - Travnik -Jajce - Bihac - Plitvice - Senj - Rijeka - Umag

 

Ima li neko da poznaje Bosnu malo bolje, sta bi mogli obići usput, neka lepa mesta? Predlozi..

 

Mogu ti reci da meni taj put deluje jako primamljiv......meni nije usput ali je odlican.....

 

Ja sam godinama isao sa starcima na more kroz Bosnu, matori je vukao kamp kucicu i uvek smo stajali u Travnik na rucak, tamo ima jedan prelepi restoran Dobre Vode se zove kroz njega prolazi neka planinska reka i sa mostica se vide pastrmke u reci, a i sva cuga od restorana se takodje u reci hladi.....a posebno se secam kada sam 89. isao sa curicom na more na Hondici CB250 i takodje sam tu stao na rucak.......mesto je prelepo kao iz bajke i mogu ti reci da bi ga rado ponovo posetio.......

 

U svakom slucaju eto predlog sta treba videti...

 

 

Ja sam pre dve godine isao putem

Sarajevo-Jajce-Banja Luka-Bos. Novi (pa niz Unu)-Bihac-Otocac-Senj...  a vracao se

Rijeka-Vrbovsko-Ogulin-Bihac-Bos. Petrovac-Mrkonjic-Manjac-Banja Luka-Bjeljina...

I u odlasku i u povratku po dva dana sa nocenjem u Banja Luci. Kilometraza je priblizno ista svakaog dana, oko 500km, znaci od ujutru do uvece. Fenomenalni predeli u oba pravca...Na Uni obavezno svracanje kod Papra, bikerska kafana na ostrvcetu na reci, do koga ima mostic...

 

@Dzigorius    kafana u Travniku nije Dobra Voda vec PLava Voda i svracao sam par puta tu na cevape...super je ambijent. :)

 

Evo i putopisa od tog putovanja...

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=19516.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2470 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, SV650N '06

Ljudi.. a gde se to tacno nalazi na Uni, kod kog mesta?  :D

 

dodje ko kad bi vam ja reko, obidjite obavezno na Moravi restoran Moravska Noc  :P:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5538 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ljudi.. a gde se to tacno nalazi na Uni, kod kog mesta?  :D

 

dodje ko kad bi vam ja reko, obidjite obavezno na Moravi restoran Moravska Noc  :P:D

 

Kad ides iz pravca Bos. Novog prema Bihacu (sa severa prema jugu), ispred mesta Otoka, sa desne strane, videces tablu PAPRO.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja