Jump to content

Moto Zajednica

9. Moto susret MK Staaari Rokeri Umag 07. - 09.05.2010.

Recommended Posts

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd

Nas dvojca planiramo da idemo na susret i planiramo da rezervishemo bungalov, treba nam josh dvoje ljudi, jer se bungalovi rezervishu za chetiri osobe...  potrebno je samo da se dogovorimo oko datuma rezervacije i broja dana boravka... Ima zainteresovanih?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Nas dvojca planiramo da idemo na susret i planiramo da rezervishemo bungalov, treba nam josh dvoje ljudi, jer se bungalovi rezervishu za chetiri osobe...  potrebno je samo da se dogovorimo oko datuma rezervacije i broja dana boravka... Ima zainteresovanih?

 

 

Možeš rezervisat samo na jednu osobu, koliko kreveta ćeš prodat, to je tvoja stvar. Njima je samo važno 240.- HRK-ova/noć.

post-639-12879070424416_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda CBR600F4

    Rezervisan bungalov, jos samo da rezervisemo prenociste u Banja Luci. Ima li ko predlog gde da rezervisemo prenociste u Banja Luci i neki kontakt?  Nasa mala ali odabrana ekipa krece u sredu ujutru.

 

 

pozzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5496 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

     Rezervisan bungalov, jos samo da rezervisemo prenociste u Banja Luci. Ima li ko predlog gde da rezervisemo prenociste u Banja Luci i neki kontakt?  Nasa mala ali odabrana ekipa krece u sredu ujutru.

 

 

pozzzz

 

Nekoliko puta vec svracao, ima u putopisu iz Umaga...

Hotel Camel  +38751319922 cena je bila oko 13E nocenje sa doruckom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd

Nas dvojca planiramo da idemo na susret i planiramo da rezervishemo bungalov, treba nam josh dvoje ljudi, jer se bungalovi rezervishu za chetiri osobe...  potrebno je samo da se dogovorimo oko datuma rezervacije i broja dana boravka... Ima zainteresovanih?

 

 

Možeš rezervisat samo na jednu osobu, koliko kreveta ćeš prodat, to je tvoja stvar. Njima je samo važno 240.- HRK-ova/noć.

 

To mi je jasno nego glupo da nas dvoje rezervisemo apartman za 4 osobe i zbog troskova a i zbog toga sto je zanimljivije u cetvoro :)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5496 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Nisu bas svi apartmani za 4 osobe, neki su i za 3, ali cena se placa po bungalovu.

Prosle godine, kad sam rezervisao, devojka sa rezervacije me je pitala za koliko ljudi, posto nisam znao tacno, ja kazem za 3 (ubedjen da su apartmani za 4) i tako dobijem za troje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Ja sam takodje rezervisao bungalov. Mi smo prosle godine bili dvojica u bungalovu sa 4 kreveta, a ove godine ce verovatno da dodju moji prijatelji iz Zagreba tako da cemo biti puni a mozda i ne......

 

Bungalovi su odlicni i po meni ta cena je sasvim korektna za to sto se nudi.....u sezoni su 4X skuplji ako se ne varam?

 

Doktore kakav je to smestaj u BL.????? Posto bi mi isli verovatno u utorak znaci stignemo uvece i sredu bi bio u BL. da bi u cetvrtak dao gas za Umag.....ako neko ima neki predlog sta videti na teritoriji Banja Luke rado cu da cujem...neki predlog za izlet????

 

Samo polako i opusteno bez zurbe.......ja se vracam zadnji........

 

I dajte neku ideju za povratak a da nije isti put???????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5496 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

To je privatni hotel na na samom izlasku iz Banja Luke prema Prijedoru, gde je ona ulica sa po dve trake, pa kod pasarele. Lep, cist, jeftin, ima parking, kafe u prizemlju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam takodje rezervisao bungalov. Mi smo prosle godine bili dvojica u bungalovu sa 4 kreveta, a ove godine ce verovatno da dodju moji prijatelji iz Zagreba tako da cemo biti puni a mozda i ne......

 

Bungalovi su odlicni i po meni ta cena je sasvim korektna za to sto se nudi.....u sezoni su 4X skuplji ako se ne varam?

 

Doktore kakav je to smestaj u BL.????? Posto bi mi isli verovatno u utorak znaci stignemo uvece i sredu bi bio u BL. da bi u cetvrtak dao gas za Umag.....ako neko ima neki predlog sta videti na teritoriji Banja Luke rado cu da cujem...neki predlog za izlet????

 

Samo polako i opusteno bez zurbe.......ja se vracam zadnji........

 

I dajte neku ideju za povratak a da nije isti put???????

 

Mi smo imali ideju da idemo u povratku Umag - Budva - Bg ali najverovatnije necemo imati toliko dana za vozikanje....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Kakvi ste matorci,hoteli,bungalovi... ;D ;D

 

Mi malo stariji a i oni vise stariji moramo pruziti maxilalnu podrsku nasem mladom prijatelju Floydu koji krece na put sa malom kubikazom ako se ne varam???????

 

Daj reci nam koju rec o tvojim planovima za Umag, kako gde cime i to?????

 

Sreca prati hrabre a ako ne krenes neces nikad ni stici...zato samo napred..)))))))))))))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Znacu za 10-ak dana,pre nista...

 

Planiram da krenem u cetvrtak pre podne. NS-Bijeljina-Brcko-Doboj-Banja Luka  Tu cu negde da prespavam.  Pa dalje Bihac-Senj-Rijeka-Umag

 

Da li cu stici ne znam,ne sumnjamu u motor,nego u sebe da ne zaglavim negde  ;D  Ima bar 50 ljudi koje bi obisao,pogotovu u Rijeci i Opatiji,samo nemam vremena toliko,do utorka moram biti kuci...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Znacu za 10-ak dana,pre nista...

 

Planiram da krenem u cetvrtak pre podne. NS-Bijeljina-Brcko-Doboj-Banja Luka  Tu cu negde da prespavam.  Pa dalje Bihac-Senj-Rijeka-Umag

 

Da li cu stici ne znam,ne sumnjamu u motor,nego u sebe da ne zaglavim negde  ;D  Ima bar 50 ljudi koje bi obisao,pogotovu u Rijeci i Opatiji,samo nemam vremena toliko,do utorka moram biti kuci...

 

 

 

Ako ti treba bilo kakva mehanicarska pomoc vrata moje garaze su ti otvorena i slobodno mi se javi...besplatno naravno :))))))))

 

A ko ne krene nece ni stici......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Kvarisa,nasao sam tronozac za grah,tako da jao si ga tebi ako ne bude dobar  :D

:D

ps. meni se vise dopao predlog lokacije u Katoru, nego ono drugo....

ps2.ne mora pasulj  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

Kvarisa,nasao sam tronozac za grah,tako da jao si ga tebi ako ne bude dobar  :D

:D

ps. meni se vise dopao predlog lokacije u Katoru, nego ono drugo....

ps2.ne mora pasulj  ;)

moze i Katoro,stvar dogovora  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

     Rezervisan bungalov, jos samo da rezervisemo prenociste u Banja Luci. Ima li ko predlog gde da rezervisemo prenociste u Banja Luci i neki kontakt?  Nasa mala ali odabrana ekipa krece u sredu ujutru.

 

 

pozzzz

 

Ja sa Dodom krecem u srijedu ujutro iz Banjaluke za Umag ali nema veze....ako sta zapne oko smjestaja,javi mi se na +387 65 140 440 Igor pa cemo rijesiti... Ako budes zvao Kamel.obavezno reci da si bajker i pitaj za popust...dogovorili smo sa njim da svim bajkerima malo progleda kroz prste za spavanje...mislim da spavanje sa doruckom za dvoje oko 35 eura za noc.

 

Kad budes ulazio u Bl(sa sjevera)ici ces tranzitom 4 trake. Prodji prvi kruzni tok,koji je u izgradnji i nastavi do drugog kod OMV pumpe i tu se okreni za 360 stepeni i vracaj se unazad i poslije prvog semafora,negdje 100metara sa desne strane vidjeces Kamel.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda CBR600F4

  Hvala Igore na objasnjenju, nisam jos zvao Kamel zvacu sutra. Mi krecemo u sredu oko 7h iz KG tako da necemo moci da se vidimo u BL ali mozda se sretnemo na skupu.

 

 

pozzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Igore ja krecem u nedelju 2. maja i prolzim kroz B.L. Culi smo se i prosle godine kada sam isao i objasnio si mi oko prenocista ali sam malo pozurio pa sam spavao u Bihacu. Sad sigurno svracam na pice u Banja Luku da se vidim sa jednim drugarom. Idemo nas trojca i imamo jos jedan krevet prazan u apartmanu u Umagu pa ako neko nema resenje tu smo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 900 - Tamno Siva :)

Igore ja krecem u nedelju 2. maja i prolzim kroz B.L. Culi smo se i prosle godine kada sam isao i objasnio si mi oko prenocista ali sam malo pozurio pa sam spavao u Bihacu. Sad sigurno svracam na pice u Banja Luku da se vidim sa jednim drugarom. Idemo nas trojca i imamo jos jedan krevet prazan u apartmanu u Umagu pa ako neko nema resenje tu smo.

 

Ljudi, ja i Dexi smo takodje rezervisali apartman a ima nas samo dvoje od planiranih 4, tako da imamo 2 prazna mesta, trazimo ili da se neko nama prikljuci ili da se mi nekome prikljucimo, da bi smestaj ispao mnogo jeftinije.

 

Da li ima zainteresovanih.

 

Iz Beograda smo, i na Umagu smo od srede, a ako nam budu pasosi gotovi ranije onda od ponedeljka :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja