Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia SL 1000 Falco

Recommended Posts

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

odlican motor,ima ga moj prijatelj iz kluba,mislim da ima vec oko 70000km,iako ja nisam ljubitelj talijana motor je kvalitetan,kaze da je prezadovoljan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
...kakva je aprilia sa V masinama?...

Ovo je dobro pitanje :lol: Pa samo to i prave :lol: Jadni :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1333 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660
odlican motor' date='ima ga [b']moj prijatelj iz kluba[/b],mislim da ima vec oko 70000km,iako ja nisam ljubitelj talijana motor je kvalitetan,kaze da je prezadovoljan

 

Jel Nino Rasberger?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom
odlican motor' date='ima ga [b']moj prijatelj iz kluba[/b],mislim da ima vec oko 70000km,iako ja nisam ljubitelj talijana motor je kvalitetan,kaze da je prezadovoljan

 

Jel Nino Rasberger?

da,on je,a kako si se ti njega sjetio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: STARA PAZOVA
  • Motocikl: Suzuki V STROM 1000

Znam da samo to i prave,ali ipak me interesuje njihova pouzdanost!Vozim DUCATI vec drugu,trecu sezonu,nisam imao ni jedan problem(jedini problem su bile svecice(nije hteo da pali kako treba)),tako da sa njim nisam imao problem.Za APRILIU me je zainteresovao izgled,a sa obzirim da ju je prodavao i servisira MARKOS kod nas,a bilo je raznih povika na isto uvoznika,interesuje me uopsteno misljenje o APRILI.

Hvala unapred DRUGARI!

POZZZ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Kula

Ja vozim Futuru i jako sam zadovoljan.Bila mi je frka kad sam je uzeo jer se na svim forumima vodi polemika na relaciji Japan-Italija.Ono sto sam zakljucio citajuci postove sa raznih foruma i vozeci Apriliju je to da po "Italijanima" pljuju oni koji ih nisu nikad vozili, dok oni koji poseduju jedan od tih motora uglavnom pricaju sve u superlativima.Mojim motorom sam vise nego zadovoljan pocevsi od performansi preko upravljivosti pa do kvalitete vitalnih delova.Imam ga dve godine (prve sam napravio oko 22000 km) i vozio sam ga na redovne servise u Aprilijin servis u Pozegi.Danas motor ima oko 29000 km i radi bolje nego prvog dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Ja imam Falca vec 3 godine. Moj je kupljen u February 2004 nov kao zaostatak iz 2003.

ja sam prezadovoljan sa njim, presao sam 14K milja bez ikakvih velikih problema.

Jedini problem je bio sa punjenjm akumuplatora ali i to se da lako resiti, takodje crko mi je rilej alnasera koji sam zamenio Yamahinim rilejem jer je 3 puta jeftiniji a identican. Osim toga nikakvih problema nisam imao i ponovo bih ga kupio bez razmisljanja. Jako je dobar i pouzdan motor, Aprilija trazi da se ventili steluju svakoh 6000 milja mada su mi svi mehanicari rekli da slobodno vozim do 15 hiljada i da oni jos nisu naisli na nijednu Apriliju sa v990 motorom kome su trebali da steluju ventile pre 15 hiljada milja, tako da ja moje nisam jos stelovao.

Motor je udoban, veoma povozan, i sto je najbolje jako je "stealth", svi se ukodno iznenade kada ukapiraju da nemogu da mu pobegnu.

 

Sve o Falcu i odrzavanju imas ovde:

http://www.geocities.com/sl_mille/

http://www.apriliaforum.com/forums/forumdisplay.php?f=60

Endurance Test:

http://apriliafalco.info/index.php/falco/C4/

 

Takodje ovde imas opis kako srediti punjenje akumulatora i jos dosta toga pa cak i slike Falca sa 100000km

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,30319.0.html

Slobodno pitak sta te zanima....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja