Jump to content

Moto Zajednica

Drugi internacionalni moto-turistički reli 'Tour Around Serbia 2010'

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Modriča Republika Srpska
  • Motocikl: BMW R1150GS

a naša dva Bosanca su bili hit večeri u Karatašu, hvala im na svemu (znaju oni na čemu... ;D)

I dogodine opet....

 

E sad moji "bosanski" utisci:

 

FANTASTIČNOOOOOO

 

Hvala cijeloj SIVOJ grupi, na ugodnoj vožnji i druženju, a posebno hvala redarima  SIVE grupe i njihovim saputnicama, što su nam omogućili vrhunski ugođaj što u vožnji, što u noćnim satima druženja tokom cijelog relija. Naravno hvala i nezaboravnom "kontroleru" raskrsnica Scubi i Arakisu!

 

Pozdrav drugari, pa vidimo se i na godinu!!!

;) ;) ;)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

...

P.S. Samo da se zna, od 6 motora kojima je nešto falilo, 4 su bila BMW ;D...ups, izvini Scubo, ali istina je surova ;D

 

 

Ovaaaaaaaj, koliko znam, moj BMW se nije pokvario i držao je tempo sa 20 god. mlađim i 200 kubika jačim motorima bez po muke. A ti što su završili kod majstora i na prikolici su svi, do jednog, znali šta nije u redu i tako su vozili po godinu dana. Jeste surova istina ali ti "krševi" su pojedinačno prešli do danas više kilometara nego mnogi japanci na reliju, zajedno. Ništa ne traje večito pa ni BMW. Ali kad se pokvari, pokvario se posle 150.000 km i to ti javi dovoljno na vreme. Što nisu reagovali ne znam, ali onaj što mu je crko ležaj zadnjeg točka kaže da mu melje još od prošle sezone i tako ga je vozio sve do sad. Pa brate! A o BMW-u sa pogonskim kaišem umesto kardana neću ni da pričam. Ne znam kakav je to eksperiment ali očito ne radi posle 100.000 km. Stoka bavarska.

 

Nego, dosta off-a. De su oni Bosanci sa onim prerađevinama? Mnogo dobro beše!  8)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Pažnja svim redarima, pažnja svim redarima, da li smo sigurni da je Saletu oduzet megafon?  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12253 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

;D ;D ;D ;D

 

Ma megafon jeste, komisijski mu je trajno oduzet ;D ali radio stanica je još kod njega...kuku ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Naravno, naročito sam zadovoljan kako su izdržali ceo reli bez ikakog zaostajanja naša dva drugara sa Kymco-m, Vlada i Đole, momci svaka vam čast! :D

 

Ma to su moji omladinci. Nije moglo da bude drugačije.

Da su počeli da kilave da bih im u zadatak da rade istrčavanja i sklekove na sred Magistarskog trga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12253 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

...i ko kaže da kinezi ništa ne valjaju a da je BMW savršen...ič mu ne verujem ;D

 

Evo sređujem slike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

@drvodelja

 

Hehehehehehehehe, to su zlatni momci  i treba ih pohvaliti. Prvog dana su vozili gotovo u panici da ne izostanu i ne kilave. Pred Beogradom su hladili noge, ustajali sa sedišta, gledali okolo, čas posla šaltovali i zalegali u krivinama. vozili jednom rukom, izbegavali rupe gledajući daleko ispred sebe. Mislim da su dosta naučili tokom ovih 1300 km i svaka im čast. Dosta su sazreli za samo četiri dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CB250, HONDA CB360,MZ es 175/1 1966, Triumph Thunderbird 900 Classic

Bilo je VRELO i nezaboravno......

Pozdrav svim ucesnicima i redarsko pratecoj ekipi.....

SIVA ...... ZAUVEK

post-4053-12879080535971_thumb.jpg

post-4053-12879080537104_thumb.jpg

post-4053-12879080538301_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Momci i devojke, hvala Vam svima na nezaboravna 4 dana! Bilo je wooooow! Navozao sam se, mnogo sam se navozao, a sa Vama sam mogao još toliko, i još toliko, i još toliko.

 

Obzirom da do sad niko nije (naglas) rekao "Hebali vas kinezi!" ja bih rekao da je Reli uspeo što se nas tiče!

 

Hvala rukovodstvu Relija što su nam dali wild kartu za učešće i napravili izuzetak po pitanju minimalne kubikaže za učešće na Reliju. Na sve moguće načine smo pokušavali da opravdamo poverenje i ne zadržavamo grupu previše (ipak su to kinezi od 125cc, a ne neka dvotaktna aprilia ili tako nešto). Arakisu hvala na rečima podrške, sa malom ispravkom...nije Kymco, nego Keeway...nemo' moja ljuta makina da te čuje!  :D Arakis je prvo nama prišao da čestita na cilju Relija, i to me je neverovatno dirnulo. A mi kao školarci potrćali kod Lancie (gospodin sa megafonom) da mu zahvalimo na prilici da pokažemo šta možemo.

 

Hvala svim učesnicima koji su nas bodrili tokom relija, i pružali nam moralnu podršku koja nam je na svakom stajalištu bila više nego potrebna. Prvi dan se kod mene javila sumnja da ćemo ipak previše zadržavati svoju grupu i da ćemo posle Relija biti na stubu srama, ali stisli smo zube, zavrnuli gas i izdržali do kraja. Više nego jednom sam za vreme Relija čuo "Ma tako treba, lako je sa ljutom makinom voziti..." A da smo na određenim deonicama zadržavali...hebi ga...verujte da sam više zavrtao gas, odvrnuo bih tegić sa ručice.

 

Posebno Hvala uputio bih svim vozačima iz SIVE GRUPE. Oni su nas najviše trpeli. Hvala Zeki, Klincezi, Iosu, Bojanu, Suvozačici, Miri (malo je vikala na nas, ali dobro...imamo srca da oprostimo  ;) ), našim sjajnim cimerima Giletu i Stevici i naravno svima, ali apsolutno svima ostalima iz Sive Grupe. Niste Vi Siva, Vi ste Zlatna grupa!!! Hvala redarima u Sivoj grupi, Joški i njegovoj lepšoj polovini, Kochi i dr. Banetu i Nini, koji su imali dodatno opterećenje zbog nas. Nisu se žalili na nas ni jednog trenutka (osim što je dr. Bane hteo da nas eliminiše, odvrne svećice, izreže gume...čak mi je i kera poterao pod točak na izlazu iz Paraćina!  ;D ;D ;D Ali mi smo imali čeličnu volju da makine stignu na cilj, i pre svega uživali smo dok smo im izvlačili dušu od stajanja do stajanja.) Hvala i onima koji su se prebacili iz Sive grupe na Kopaoniku...ostali su samo oni kojima je iskreno "bitnije ko vozi, nego šta vozi". Mnogo smo naučili o vožnji i o sebi za ova četiri dana. Još jednom Hvala Sivoj Grupi! Jesam li rekao da je Siva Grupa Najbolja!?  ;D ;D ;D

 

Poseban utisak ostavili su i svi ljudi koji su nam promakli na sekund ili dva usput, i mahali nam...ili oni koji su na stajanjima bili zaduženi za vodu, sok, ručak...itd. U Čačku sam morao da odradim pit stop jer sam imao problema sa prednjom kočnicom. Gazda servisa je bio toliko oduševljen našom pričom o Reliju, da je insistirao da ništa ne bude naplaćeno. Nije čak dozvolio ni malog majstora da častimo za trud. Podelio nam reklamne priveske Kymco-a...kaže "kymco je bolji od Keeway-a, iako mi držimo Keeway"...ma nema šanse!  ;D ;D "Ljudi u unutrašnjosti su do 00!" neko reče...

 

Ja bih se još samo zahvalio i Vladi#4 jer je cela ova Avantura je bila lakša i lepša kada imaš nekog da je podeliš. (I ne...za sve one koji su se pitali...nismo braća!  ;D ;D ;D ) Mi smo ustavri imali prave motore kući, ali nam je bilo baš gušt da probamo kinezima da prevalimo Srbiju!  ;D ;D ;D

 

Slike slede...samo malo da dodjem sebi....

 

Nadam se da ćemo se i sledeće godine družiti. Mi ćemo uraditi sve što je do nas da sledeće godine neko drugi dobije specijalnu dozvolu (hrabar potez organizatora, ali ja posle ovoga ne silazim više sa dva točka...što bi neko rekao "Ride or Hide", pozdrav Tomi i Aleksu!), a da mi budemo daleko preko minimalnih 250cc! Moj kinez me sad gleda osudjivačkim pogledom, ne može da veruje šta sam mu priredio za ova 4 dana...sa uživanjem...a obećao sam mu da ću ga maziti i paziti dok god je kod mene. Nikada neću zaboraviti kako se tresao u mestu kad smo trebali da predjemo još par stotina metara na Kopaoniku do smeštaja. Mislio sam da sam pokušavao iz druge da krenem uzbrdo...pogled na tablu...ne, u prvoj je...au šta mu načinih! Ujutru je upalio iz prve i prešao preko 350km bez ijednog štuca na punom gasu!

 

Veliki pozdrav svim učesnicima Relija i svima ostalima koji su na bilo koji način omogućili da se ovaj Reli održi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12253 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Bitna je volja i želja a to ste imali u izobilju :D

 

Meni je bilo najluđe ali i najteže na Debelom brdu iznad Valjeva, uske krivine, nagibi, rupe, rizla, ja natovaren sa dva bočna kofera, tank torbom i koferčinom pozadi i sa ženom (sreća da je mršava :D) i u grupi sa 4 solo Slovenca napred i dvojicom pozadi....svi zajedno smo došli do pumpe ispred Bajine Bašte sa kezom oko glave ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CB250, HONDA CB360,MZ es 175/1 1966, Triumph Thunderbird 900 Classic

Momci na 125 ticama su APSOLUTNI HEROJI Toura...2010

Isklucio sam se u Beogradu pre kraja relija i nisam stigao da im cestitam ... BRAVO

Bez takvih momaka sve ovo gubi smisao.....

Zbog njih nismo nikad i nigde kasnili............... BRAVO

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Iiiii...da....

 

Ja sam sinoć na Adi stvarno očekivao 200 ljudi minimum, ružnih, prljavih, zlih, p'jane Slovence kako se penju po stolovima, muzika trešti....a ono...20 ljudi, košuljice, maj'čice, haljinice....svi za jednim stolom i lagano čavrljanje...moraćemo da poradimo malo na koncepciji žurki...eeeeej bre...pa valjda imamo neku reputaciju za opravdati!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12253 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Đole, kad vas ovako pohvali "stari" trkač Miho i jedan od najkvalitetnijih vozača na Reliju, ih :D Dužan si piće ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Zemun-nbgd

Momci i devojke, hvala Vam svima na nezaboravna 4 dana! Bilo je wooooow! Navozao sam se, mnogo sam se navozao, a sa Vama sam mogao još toliko, i još toliko, i još toliko.

 

Obzirom da do sad niko nije (naglas) rekao "Hebali vas kinezi!" ja bih rekao da je Reli uspeo što se nas tiče!

 

Hvala rukovodstvu Relija što su nam dali wild kartu za učešće i napravili izuzetak po pitanju minimalne kubikaže za učešće na Reliju. Na sve moguće načine smo pokušavali da opravdamo poverenje i ne zadržavamo grupu previše (ipak su to kinezi od 125cc, a ne neka dvotaktna aprilia ili tako nešto). Arakisu hvala na rečima podrške, sa malom ispravkom...nije Kymco, nego Keeway...nemo' moja ljuta makina da te čuje!   :D Arakis je prvo nama prišao da čestita na cilju Relija, i to me je neverovatno dirnulo. A mi kao školarci potrćali kod Lancie (gospodin sa megafonom) da mu zahvalimo na prilici da pokažemo šta možemo.

 

Hvala svim učesnicima koji su nas bodrili tokom relija, i pružali nam moralnu podršku koja nam je na svakom stajalištu bila više nego potrebna. Prvi dan se kod mene javila sumnja da ćemo ipak previše zadržavati svoju grupu i da ćemo posle Relija biti na stubu srama, ali stisli smo zube, zavrnuli gas i izdržali do kraja. Više nego jednom sam za vreme Relija čuo "Ma tako treba, lako je sa ljutom makinom voziti..." A da smo na određenim deonicama zadržavali...hebi ga...verujte da sam više zavrtao gas, odvrnuo bih tegić sa ručice.

 

Posebno Hvala uputio bih svim vozačima iz SIVE GRUPE. Oni su nas najviše trpeli. Hvala Zeki, Klincezi, Iosu, Bojanu, Suvozačici, Miri (malo je vikala na nas, ali dobro...imamo srca da oprostimo  ;) ), našim sjajnim cimerima Giletu i Stevici i naravno svima, ali apsolutno svima ostalima iz Sive Grupe. Niste Vi Siva, Vi ste Zlatna grupa!!! Hvala redarima u Sivoj grupi, Joški i njegovoj lepšoj polovini, Kochi i dr. Banetu i Nini, koji su imali dodatno opterećenje zbog nas. Nisu se žalili na nas ni jednog trenutka (osim što je dr. Bane hteo da nas eliminiše, odvrne svećice, izreže gume...čak mi je i kera poterao pod točak na izlazu iz Paraćina!  ;D ;D ;D Ali mi smo imali čeličnu volju da makine stignu na cilj, i pre svega uživali smo dok smo im izvlačili dušu od stajanja do stajanja.) Hvala i onima koji su se prebacili iz Sive grupe na Kopaoniku...ostali su samo oni kojima je iskreno "bitnije ko vozi, nego šta vozi". Mnogo smo naučili o vožnji i o sebi za ova četiri dana. Još jednom Hvala Sivoj Grupi! Jesam li rekao da je Siva Grupa Najbolja!?  ;D ;D ;D

 

Poseban utisak ostavili su i svi ljudi koji su nam promakli na sekund ili dva usput, i mahali nam...ili oni koji su na stajanjima bili zaduženi za vodu, sok, ručak...itd. U Čačku sam morao da odradim pit stop jer sam imao problema sa prednjom kočnicom. Gazda servisa je bio toliko oduševljen našom pričom o Reliju, da je insistirao da ništa ne bude naplaćeno. Nije čak dozvolio ni malog majstora da častimo za trud. Podelio nam reklamne priveske Kymco-a...kaže "kymco je bolji od Keeway-a, iako mi držimo Keeway"...ma nema šanse!  ;D ;D "Ljudi u unutrašnjosti su do 00!" neko reče...

 

Ja bih se još samo zahvalio i Vladi#4 jer je cela ova Avantura je bila lakša i lepša kada imaš nekog da je podeliš. (I ne...za sve one koji su se pitali...nismo braća!  ;D ;D ;D ) Mi smo ustavri imali prave motore kući, ali nam je bilo baš gušt da probamo kinezima da prevalimo Srbiju!  ;D ;D ;D

 

Slike slede...samo malo da dodjem sebi....

 

Nadam se da ćemo se i sledeće godine družiti. Mi ćemo uraditi sve što je do nas da sledeće godine neko drugi dobije specijalnu dozvolu (hrabar potez organizatora, ali ja posle ovoga ne silazim više sa dva točka...što bi neko rekao "Ride or Hide", pozdrav Tomi i Aleksu!), a da mi budemo daleko preko minimalnih 250cc! Moj kinez me sad gleda osudjivačkim pogledom, ne može da veruje šta sam mu priredio za ova 4 dana...sa uživanjem...a obećao sam mu da ću ga maziti i paziti dok god je kod mene. Nikada neću zaboraviti kako se tresao u mestu kad smo trebali da predjemo još par stotina metara na Kopaoniku do smeštaja. Mislio sam da sam pokušavao iz druge da krenem uzbrdo...pogled na tablu...ne, u prvoj je...au šta mu načinih! Ujutru je upalio iz prve i prešao preko 350km bez ijednog štuca na punom gasu!

 

Veliki pozdrav svim učesnicima Relija i svima ostalima koji su na bilo koji način omogućili da se ovaj Reli održi!

 

 

...e njega sam cekao da se oglasi... ;)

 

mali je elokventan sa sve pare... ;D

 

Salu na stranu, jos jednom veliko hvala svima iz organizacije a posebno Saletu i Rajku, culi ste zasto..

 

Najvece HVALA i BRAVO zasluzuju ljudi iz SIVE grupe, Vi ste ti koji su nas bodrili, koji su nas vukli uz brdo, stitili od vetra, savetovali... zbog Vas smo vozili najbolje sto smo znali i mogli...

izvinjavamo se jos jednom sto smo vam toliko bezali pa ste masine stalno morali da drzite u crvenom da bi nas pratili... :D

 

Namerno izbegavam pominjanje bilo kog imena iz nase grupe, jer cu u tome sigurno nekoga zaboraviti- Djole je vec sve rekao, necu ponovo nabrajati, samo jos jednom veliko hvala na svemu, cast nam je bilo upoznati Vas...

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Đole, kad vas ovako pohvali "stari" trkač Miho i jedan od najkvalitetnijih vozača na Reliju, ih :D Dužan si piće ;D

 

Ja sinoć bio u elementu da obrnem kafanu...ali...  :D

 

Ma dužan sam piće svima na Reliju...nikakav problem...biće mi zadovljstvo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand
izvinjavamo se jos jednom sto smo vam toliko bezali pa ste masine stalno morali da drzite u crvenom da bi nas pratili... Cheesy

 

da...da...Joška je nama par puta odmahivao rukom da usporimo jer on ne može da izvuče a ni grupa da prati....samo da se zna!  ;D ;D ;D ;D

 

I dr. Bane je rekao da je morao on da vodi ostatak kolone iza jer nisu mogli da zatvore rupu!  ;D ;D ;D

 

Eto...pitajte njih!  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12253 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Bogami tako je bilo ;D ja sam živi svedok :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Iiiii...da....

 

Ja sam sinoć na Adi stvarno očekivao 200 ljudi minimum, ružnih, prljavih, zlih, p'jane Slovence kako se penju po stolovima, muzika trešti....a ono...20 ljudi, košuljice, maj'čice, haljinice....svi za jednim stolom i lagano čavrljanje...moraćemo da poradimo malo na koncepciji žurki...eeeeej bre...pa valjda imamo neku reputaciju za opravdati!  ;D ;D ;D

 

I izvinjavam se što sam se izdvojio...jbg...nismo se ni pozdravili...  ;)

 

Pa, trebalo je da bude tako, ali prvo je bio mali odziv naših ljudi, naravno svi su kasnili, dok su Slovenci bili tačni u minut.Onda nas je već umor savladao, a i osetio se nedostatak našeg fenomenalnog DJ Vlajka koji je napravio vrelu atmosferu na Kopu!!!! Ali ima vremena za reprizu, svake godine naučimo ponešto novo, sakupljamo iskustva i trudimo se da svaki sledeći reli bude bolji!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8147 postova

Sa moje strane HVALA svim ucesnicima. Reli postoji samo zbog vas!

 

Nadam se da vam je bilo interesatno i da imate razumevanje za sve sto organizaciono nije bilo savrseno.

 

Mnogo je truda i znoja ulozeno u ovo. Dovoljno je reci toliko.

 

A sada u nove kilometre...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Zemun-nbgd

Odosmo u off...;):)

 

Do kraja ce jos biti i da smo mi vodili Reli... ;D

Salu na stranu, bilo je fenomenalno!!

 

U pravu je Scuba, mnogo smo naucili za samo 4 dana...

 

Hvala MIHO!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Inđija N45°2.154' E20°4.473'
  • Motocikl: Nema :(

Sve u svemu, sad kada smo Bilja i ja konačno došli k sebi, moramo da izjavimo da je ovo bilo najslađe mučenje koje smo ikad doživeli na motoru.

Hoćemo JOŠ! :)

 

Najlepše i od sveg srca hvala svima koji imaju udela u ovoj dogodovštini. :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

A dok vozite nove kilometre, ekipa koja je organizovala ovaj Reli pere veš, skuplja majice, marame, tanjire, čaše... i već se razmišlja o Tour around Serbia 11. Verovali ili ne, za nekoliko dana poičinje priprema za novi Reli. Kad ti neko na 39.5 u ladu, posle sendviča za večeru i jedva prohlađenu vodu (frižider u velikom kombiju je heroj Relija ) kaže "momci, svaka čast, mnogo je dobro. Dolazimo i na sledeći Reli?" onda ne smemo da se oglušimo na to. Dakle, uskoro otvaramo auto-karte, trek-logove, slike, zovemo telefonima... pripremamo sledeći Reli. To je odgovor na sva pitanja.

 

Usput, zimus na Ledinama sam prvi put video dva momka kojima se cakle oči na pomen Relija i baš sam komentarisao sa Arakisom da ih treba pustiti i ćutati za 125 ccm. Što se tiče njih samih, odmah smo videli da će momci uspeti. Jedino pitanje je bilo tehničko. Da li će tih 125 ccm uspeti da drži tempo uz Frušku goru i Debelo brdo. Ako mogu neka teraju, šta god da se desi, sredićemo. Jedan vikend smo vukli šibicu Arakis i ja ko će ih voditi na probnu vožnju. Arakis je imao čast da izvuče dužu šibicu i samo mi je javio sa pola puta "imamo dvojicu u sivoj grupi". To je bilo dovoljno da se više ne posltavlja pitanje "da li?"

 

Ne smem bez dozvole da pričam ko je ko na Reliju ali sam se nadao da će momci biti iza Mihe da gledaju i uče. Na kraju, i sam sam često vozio iza Mihe čisto da gledam i učim. Dakle, momci, kad vam Miha kaže da ste dobri, ne treba vam veći dokaz. Svaka vam čast.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Slike će biti...nemojte se ljutiti...sigurno će ljudi čim smognu snage da se posvete tome....

 

I još jednom...hvala na svim rečim podrške i sada kada se sve završilo...stvarno mi je puno srce kada čitam to sve ispočetka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja