Jump to content

Moto Zajednica

Drugi internacionalni moto-turistički reli 'Tour Around Serbia 2010'

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: BMW F 650 GS

Vrucina je bila nesnosna, pa je i voznja bila teska. Ipak sve je bilo lepo i vredelo je! 

To ne obezvredjuje ni to sto sam u ranije spomenutoj krivini imao bliski susret 3. vrste sa motoristom ispred sebe. Oklop motora je vec kod majstora, pa cu iduce nedelje opet u "sedlo".

Prilikom sudara posteno sam raspalio po putu i obrisao asfalt! Pao sam na levi lakat, rame i bok, a i kaciga mi je ogrebana. Ipak nije mi se desilo nista, jer me zastitila kvalitetna oprema na meni. Mogao sam bez problema nastaviti voznju. Ovo bi trebala biti pouka nekim vozacima koji se vozaju u gacama i majici.

Bez obzira na desavanja, redarima i svim organizatorima odajem priznanje, sto su nas uspesno sproveli po Srbiji i bez pratnje policije, te zahvaljujem na ulozenom trudu.

Ne mogu da shvatim neodgovorno ponasanje pojedinih rukovodecih policajaca i drugih odgovornih lica, koji nisu shvatili da se na putevima krece kolona, u vrednosti od oko 1,5 miliona eura, koja je opasnost i za sebe i za sve ucesnike u saopbracaju sa kojima se susrecemo. Po tim merilima broj nezgoda koje smo imali su zanemarivi.

Na kraju lep pozdrav gospodji Mateji iz zute grupe, koja me je na nekoj benzinskoj pumpi,dok sam umirao od vrucine, napojila hladnom vodicom. Necu joj to nikad zaboraviti ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12253 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

index.php?action=dlattach;topic=46619.0;attach=129367;image

 

Posebno veliko hvala našem BJB članu Boži iz Kraljeva koji se zaustavio na sred puta, organizovao servis sajle, došao sa nama do majstor Ljubinka koji je bez dinara naknade ekspresno napravio novu sajlu i sve namontirao.

 

Kraljevčani, bajkeri velikog srca, HVALA!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12253 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

'ajde da vas i ja malo zatrpam slikama :D

 

Ibarska.jpg

Koji kez.jpg

Kika.jpg

Koča.jpg

Kakva vam je ovo grupna vožnja.......jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Grac, Austrija
  • Motocikl: Z650RS

Veeeeeeliki pozdrav svima!

 

Konacno i ja da nesto napisem. Ljudi, proveo sam se kao nikad! Svaka cast na organizaciji i uopste ideji da se ovako nesto napravi!

Koliko sam samo stvari vidio koje su me ostavile bez rijeci i koliko sam doooobrih ljudi upoznao... Surova realnost ne moze da ceka, tako da su obaveze odmah pritisle, ali se svako malo uhvatim kako sam u mislima odlutao i smjeskam se, sam, onako za sebe... sanjarim o reliju. ???

Iako je bilo pakleno vruce i zamorno zbog toga, bilo mi je bas zao kad se zavrsilo... Kad ostadosmo sami nas trojica na autoputu (Bunar, Niko i ja) poslije BG, a kasnije dvojica (sancibo ;D) putem kroz Bosnu, put je bio prazan i dosadan kao nikad prije (iako smo peglali bas onako... lijepo).

 

@Bella: lijep video, ali si najmanje snimala najljepsi motor na reliju  ;)

 

@siny: nema sta, a kad smo jos dodali neke supstance (u Karatasu smo procijenili da je pravo vrijeme), tad su se tek otvorili i saznali smo sve informacije po koje smo poslati! :) Doduse, i mi nesmotreno uzesmo supstance, pa zaboravismo sve ujutro (nakon par sati spavanja) :D

 

@scuba (& Arakis): preradjevine uvijek spremne, a vi uvijek dobrodosli! :)

 

@Kocha: ko je na kraju vozio zadnji - SaBcanin ili Smederevac? ;D

 

U svakom slucaju, stavite me odmah na spisak za Reli 11! :)

 

P.S. Fotke slijede...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja