Jump to content

Moto Zajednica

Top 5 puteva u Srbiji

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Nekome sa endurom taj put je lep koliko i tebi sa 929RR put kroz Strmosten. Zato i jeste tesko napraviti bilo kakvu univerzalnu listu puteva, koja bi zadovoljila sve. Treba napraviti listu za R-ove, pa listu za endurase i tako dalje. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki KLV 1000

Nekome sa endurom taj put je lep koliko i tebi sa 929RR put kroz Strmosten. Zato i jeste tesko napraviti bilo kakvu univerzalnu listu puteva, koja bi zadovoljila sve. Treba napraviti listu za R-ove, pa listu za endurase i tako dalje. :)

 

haha, pa dobro, tu si u pravu, putevi u svakom slucaju trebaju da se klasiraju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

po meni je svaki put dobar , samo zavisnosti sta vozis  :) :)

 

Sa tvojim motorom teško može koji put da ne valja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Koji su po vama najboljih 5 (ili više) puteva za vožnju motorom u našoj zemlji? Recimo da je kriterijum kvalitet asfalta, krivine, priroda kroz koju se prolazi, manja saobraćajna gužva...

Ako možete, okačite i koju sliku, mapu puta, link na neki putopis...

 

Možda sam pogrešio podforum, pa bih molio da prebacite temu ako negde više odgovara, a nadam se da će jednog dana iz ove teme izroditi i neka zajednička vožnja.

po ovome do sada koji su to 5 naj puteva u srbiji?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5497 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Koji su po vama najboljih 5 (ili više) puteva za vožnju motorom u našoj zemlji? Recimo da je kriterijum kvalitet asfalta, krivine, priroda kroz koju se prolazi, manja saobraćajna gužva...

Ako možete, okačite i koju sliku, mapu puta, link na neki putopis...

 

Možda sam pogrešio podforum, pa bih molio da prebacite temu ako negde više odgovara, a nadam se da će jednog dana iz ove teme izroditi i neka zajednička vožnja.

po ovome do sada koji su to 5 naj puteva u srbiji?

 

Hoce li to glasanje uskoro?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 320 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GN 125, Honda VT 600

Temu sam zamislio bez glasanja, mada ako ljudi insistiraju i takva tema se može otvoriti. Mislim da ako želimo da to glasanje bude realno, svako mora da provoza desetak ponuđenih puteva pa da se nekako odluči za top 5. A pitanje je koliko je takvih ljudi.

 

Od mene očekujte negde tokom februara-marta (pred zaletanje sezone) da ću u prvom postu u temi postaviti konačan spisak svih predloga, ucrtanih u mapu Sribije i sa po kojom fotografijom ukoliko je ima.

 

Svrha teme je da ukoliko je nekom baš do vožnje (bez mnogo pauza, obilaženja raznih znamenitosti, klopanja u nekoliko kafana) da može lakše da organizuje sebi turu. To je za one dane kada vam se jednostavno ne ustaje sa motora i kada biste vozili od jutra do mraka. E pa moja ideja je da jedni drugima pomognemo da takve dane provedemo na što boljem asfaltu, sa što više krivina, bez gužvi u saobraćaju, okruženi prirodom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

ipak se obistinila moja prica ,danas sam isao u cacak kod marinkovica po motocikl koji je bio na servisu i mogu vam reci ljig rudnik koji je na drugom mestu i koji ja mnogo volim,je katastrofa,pa ljudi bozi rupa do rupe,valjda od soli i vode,ma uopste katastrofa,jos sam isao kombijem,ako ne poprave odustajem od voznje ove godine,eto utisak o glasanju pre proleca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Pancevo

Samo od soli!

A ja mislim da ga je solio Lalajko.

100%.

Nije im'o ko drugi. Tako ja mislim.

Cak mislim da je obavljao malu potrebu gde je nedostajalo soli, ili vode. Ja bar tako mislim. Eto to je moje misljenje.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5497 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

A Knjazevac-Nis???

 

Bio sam pre 2-3 godine. Tada je asfalt bio u katastrofalnom stanju, inace da je u boljem bio bi odlican.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8145 postova

A Knjazevac-Nis???

 

Bio sam pre 2-3 godine. Tada je asfalt bio u katastrofalnom stanju, inace da je u boljem bio bi odlican.

 

Vozio 2 puta prosle sezone: asfalt je u veoma dobrom stanju. Sam put prelep za voznju...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

Nesumljivo  kanjonom  Ibra  Kraljevo-Ušće-Raška,  geometrija  krivina    mi  se  sviđa,  a  ni  podloga  nije  loša,  a  nekad  u  bliskoj  prošlosti  bio  je  užas.  Zadnji  put  sam  ovom  dionicom  vozio  u  septembru  kada  se  išlo  u  Crnu  Reku. Pozdrav  sa  snijegom  pokrivene  Romanije -Sokolac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Kraljevo-Raska

Sabac - Valjevo

 

  Plus jedan.

  I Beograd - Topola - Kragujevac.

Nikad radara. A ni guzve.

Zavisi kojim danom u nedelji. Ako je petak onda je bas velika guzva prema KG, a ako je nedelja onda suprotno, tj. guzva prema BG.

 

Procitah sve i niko nije spomenuo Beograd-Mladenovac preko Avale. Kad ne znam gde cu onda odem do Avale i nazad, jedan od mojih omiljenih puteva.

Kraljevo-Raska takodje odlican, putujem svake druge nedelje (za sad kolima dok ne dodje lepo vreme) i svaki put se odusevim. Pregledno je i moze da se koristi bukvalno cela sirina puta. Policija obicno bude na ulasku ili izlasku iz bogutovacke banje i u Rasci.

Zlatibor-Kokin Brod, strugao sam koferima kada sam isao na more  ;D

Kragujevac-Kraljevo preko Balosave. Skoro su sredili i deonicu na ulasku u Kraljevo tako da je asfalt odlican a policiju nikad nisam video a prolazim takodje cesto.

 

Seticu se jos nekih pa cu napisati...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja