Jump to content

Moto Zajednica

Top 5 puteva u Srbiji

Recommended Posts

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

 

 

 

Procitah sve i niko nije spomenuo Beograd-Mladenovac preko Avale. Kad ne znam gde cu onda odem do Avale i nazad, jedan od mojih omiljenih puteva.

 

 

 

 

 

Uff..kad se setim kad smo isli na Jagnjijadu tuda..po kisi je bilo odlicno,mogu da zamislim po suvom i suncanom vremenu,dobar put cak i za skutere..cim nadjem vremena i drustvo neko,eto me da opeglamo tamo i nazad malo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Pancevo

Aj' sad, eto vreme je ... pa nije bas nesto, al' eto nagovestaja da ide na suvlje! Tek, kalendarski, dobili smo prolece!

Pa "prozivka" za (cini mi se) najblizeg :

 

alex r6

 

Prolazio li si skoro od Ljiga do Rudnika (tu deonicu i ja (bas narocito) volim), jel' nesto 'opravljano, moze li "R" po tome itd.?

 

(Sto se mene tice, nemoj da zuris sa odgovorom (ha, al' sam sebicnjak!!!  ;D ), u sledecih mesec dana moje motorce mora da miruje (ja sam krivac!), al' baci neku informaciju!)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

losije je nego prosle godine,prema rudniku je asvalt losiji nego kad se vracas sa rudnika prema ljigu,tom deonicom jos uvek moze na koleno.Ustvari ok je ali malo samo da se prasina ispere,poljoprivredni radovi su pa traktori nanose zemlju koja se razvlaci,mozemo da idemo prvi topli dan da malo vezbamo,ali samo sa dozom opreza

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Pancevo

Hvala!

(S tim sto ja nisam u mogucnosti da nesto dogovaram za te prve lepe dane - cekam neki antifriz da mi stigne, pa kad bude, a do tada (na zalost) nista od voznje.)

 

OPREZNO UVEK : Vidjao sam da se odroni kamen, a u nepreglednoj krivini to moze da bude bas opasno! (Uostalom, nije ovo neko novo otkrice, ima toga po svim putevima takve konfiguracije, ipak nije lose da se toga potsetimo na pocetku sezone.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

bogami bilo se za 1may,ljig-rudnik,lepo se vezbalo,prvi lep naredni dan mozemo da idemo zajedno ili se cekamo tamo,jeste da asvalt nije kao prosle godine ali jos uvek moze lepo i opusteno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja