Jump to content

Moto Zajednica

Deda Mraz akcija Beograd 2009

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

...... kako ljudi kazu izgovora ko guzica, svako ima po jedan. TAko imam i ja svoj zasto nisam mogao ranije da se priključim ali ako ikako mogu voleo bi da to učinim sada, nepotrebno je reći da ću istrpeti svaku kaznu zbog kašnjenja.

 

p.s. nema ljutne ni ako me odbijete

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Mislim da nema razloga da te odbije bilo ko......kolko znam,i treba da se prikljuchi shto vishe motorista,i iz tog razloga,ja smatram da si dobrodoshao pa makar i u zadnji trenutak....a ako ti je za utehu,ni ja do sinoc nisam znala da li cu ili necu da idem.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha XTZ 660 Tenere

Vuja je mislio od 8:30. :)

 

Ja sve cekam ali nema, mozda je ipak mislio 20.30  ;D

 

 

EDIT:

 

Evo ga Pablo. Ipak je 09.15  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12304 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

DakleM, sve ste videli kako su me maltretirali ;D a naročito Sale i Scuba. Ima da ih prijavim Deda Mrazu :P

 

Za one koji će doći sutra ujutro pre 10h ispred Skupštine spremljeno je 15-tak odela Deda Mraza. Dođite da se družimo ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Vuja je mislio od 8:30. :)

 

Ja sve cekam ali nema, mozda je ipak mislio 20.30  ;D

 

 

EDIT:

 

Evo ga Pablo. Ipak je 09.15  :)

 

Sta ,bili su?!Jbt gledam od 08:00 i nisam ih video!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

DakleM, sve ste videli kako su me maltretirali ;D a naročito Sale i Scuba. Ima da ih prijavim Deda Mrazu :P

 

Za one koji će doći sutra ujutro pre 10h ispred Skupštine spremljeno je 15-tak odela Deda Mraza. Dođite da se družimo ;)

 

 

 

I ja sam malo, nemoj tako! ;D ;D

 

Zemunci: +1 kod Hotela YU, 09.00h ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd

Ovaj.... imam mali problem.... rikno mi akumulator a nisam uspeo da nadjem drugi pa ako neko moze da mi pozajmi vracam posle akcije. + mi je desno kada se drzi akumulator tako da su elektrode blize meni. Evo i moj tel 064/3772776

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8213 postova

...... kako ljudi kazu izgovora ko guzica, svako ima po jedan. TAko imam i ja svoj zasto nisam mogao ranije da se priključim ali ako ikako mogu voleo bi da to učinim sada, nepotrebno je reći da ću istrpeti svaku kaznu zbog kašnjenja.

 

p.s. nema ljutne ni ako me odbijete

 

Dodji ispred Skupstine Grada u subotu oko 9.30h i prikljucio si se. Zapakovali smo dodatna odela za vas koji ste bili spreceni da se do sada prijavite.

 

Na licu mesta mozete ostaviti i dobrovoljni prilog. Ko nije u situaciji da ostavi prilog - opet je dobrodosao/la!

 

Cilj je da nas bude (bar) 150 motora. Koliko sam sinoc gledao, cilj je vise nego na dohvat ruke (a;i ostavljam Igoru da zvanicno sumira do veceras).  Jos 20-ak motora i to je to. Dodjite svi koji jos razmisljate.

 

Uostalom, ovo je najbolja zurka u gradu u subotu prepodne ;)!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

Ovaj.... imam mali problem.... rikno mi akumulator a nisam uspeo da nadjem drugi pa ako neko moze da mi pozajmi vracam posle akcije. + mi je desno kada se drzi akumulator tako da su elektrode blize meni. Evo i moj tel 064/3772776

Imam ja od 35ah, nisam siguran koliko je pun i da li mozes, s oprostenjem, da ga uguras. Kod mene je stao ali jedva. BMW je to... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd

Ovaj.... imam mali problem.... rikno mi akumulator a nisam uspeo da nadjem drugi pa ako neko moze da mi pozajmi vracam posle akcije. + mi je desno kada se drzi akumulator tako da su elektrode blize meni. Evo i moj tel 064/3772776

Imam ja od 35ah, nisam siguran koliko je pun i da li mozes, s oprostenjem, da ga uguras. Kod mene je stao ali jedva. BMW je to... ;D

 

Da li imas neke mozda dimenzije pa da premerimo? Bitna mi je sirina i visina, debljinu cemo nekako da uguramo :))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

Automobilski je aku, najmanji koji postoji, ne znam tacne dimenzije sad, na poslu sam. Poprilicno je kompaktan, jedino sto je uzasno visok (u poredjenju sa aku za motore). Otprilike:12/20/25. Ba sam ga lupio sad, ali otprilike.... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

imam i ja  8 cm debeo 15 dugacak i i 11 visok ... bez insinuacija  :)

 

hvala na razumevanju dolazim sigurno........... :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

ljudi jel ima da se kupe ti kostimi u metrou pošto vidim da će dosta ljudi još doći pa da ne manjka, gledao sam jutros u tempu al ih nema... ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Sobzirom da se očekuje veliki broj motocikala ispred gradske skupštine, a daće bog da se to očekivanje i ostvari, molim sve učesnike akcije da obrate pažnju na parkiranje i poštuju uputstva redara (momci u narandžastim prslucima, za neupućene). U isto vreme kad se odvija naša akcija, u skupštini grada će takođe deliti njihove paketiće tako da im moramo ostaviti slobodan prolaz ka zgradi. To smo saznali juče tokom dana. Da bi sve bilo kako dolikuje, redari će "pakovati" motore po određenom redosledu da bi na kraju lakše i brže formirali kolonu oko velike rundele sa cvećem u sredini platoa pred skupštinom grada. Ako broj motocikala premaši kapacitet trotoara, a gotovo sigurno hoće, parkiranje ćemo nastaviti duž prilazne staze ali tako da ostane dovoljno mesta za prilaz zgradi. Oni, čiji motocikli budu na prilaznoj stazi, treba da se peške pridruže gunguli na trotoaru gde će biti naše glavno zbivanje. Tu će biti i naš kombi u kome su odela Deda mrazova i svi koji nemaju odelo će tu moći da ga podignu i ostave svoj prilog.

Nešto pre 11h ćemo početi sa formiranjem kolone i opet molim za strpljenje jer će kolona najverovatnije biti duža od platoa što znači da ćemo određeno vreme ceo plato pred zgradom skupštine držati pod blokadom pa hajde da ta blokada traje što kraće.

Duž trase kojom će ići defile važe sva pravila vožnje u uređenoj koloni i imaćemo policijsku pratnju celim putem. Kad stignemo u dom u Sremčici, ponovićemo princip gustog parkiranja motocikala jer i tamo ima relativno malo mesta a treba još utrpati i kombi i autobus sa novinarima a najverovatnije ćemo morati da ostavimo mesta za ministarske limuzine.

Prema situaciji u Sremčici ćemo odlučiti da li ćemo se vraćati za grad u koloni ili ćemo ići individualno. Organizovani povratak iz Sremčice nije obavezujući pa će svako imati mogućnost izbora.

Unapred se zahvaljujem svim učesnicima ovogodišnje akcije i želim nam svima prijatnu vožnju i druženje.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja