Jump to content

Moto Zajednica

Deda Mraz akcija Beograd 2009

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Tako je, to i jeste ideja. Inace, nisu politicari, vec ministri relevantnih ministarstava, ali dok ne potvrde, nista.

 

 

Odlično. Odmah da im se uvali kopija naših zahteva od prošlog okupljanja (smanjenje cene registracije), a na koje se nisu udostojili ni da odgovore. Ako nisu nadležni, nek' ponesu kolegama koje jesu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Evo spiska ljudi koji su doneli priloge:

 

 

1.SKY

2.ZileIvan

3.Zarko Krstovic

4.JasminkoVIR

5.Dexter

6.Pablo

7.Neshaxx

8.Igorxt

9.Sinclair

10.Vlad#4

11.Beverlysta

12.Kocha

13.kochs junior

14.Dingdong

15.dusanP

16.dule sotona

17.bobobre

18.Zoran Topic

19.IvanS

20.Milan Davidovic

21.Severian

22.Brmbrm

23.Suki

24.Dzambo

25.Arakis

26.Skuba

27.Lancia88

28.Vuja

29.The lord

30.Jeca

31.Milos BG

32.Zli

33.Srdjan73

34.Bo$ko

35.Najbolji

36.Smizla

37.Wez

38.Six i Bilja

39.Bojan.P.

40.Loshmi copo

41.Vlada Afrika

42.KIKA-Viktorija

43.Daki

44.Trnity

45.Tomerc

46.Mojsa

47.Kepo

48.Spettacollo

49.Jager

50.Dule-Pop

51.BusMan

52.Hacky

53.Nadalina

54.Kornish1

55.Djomla

56.JankoBG

57.Sasha:Vesna

58.Peki

59.VladimirJ

60.Zvon mi

62.Boris_Lion

63.Nino-Pirus

64.Vanjka

65.Dusan Petrovic

66.Vlajko

67.ZlajaBGD

68.Mikka

69.Misko kolo

70.Munja V

71.Skols

72.Cure

73.Balsa

74.Sale

75.Riki

76.Bucko

77.Popsy

78.Najzli

79.Dexy

80.Jobesett

81.Dr.Bane

82.Aca

83.Seibl Trade

84.Dragan Petrovic

85.Ante Knezevic

86.Advokat

87.Konstantin

88.Mrle

89.Ernesto

90.Shevarlic

91.YOman

 

Ostalo je jos sedan dana ajmo momci zivlje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Molba za sve.  :)

 

Većina nas fotografiše događaj pa se slike po završetku akcije kače ovde. To je uredu samo što bi MNOGO značilo kada bi svako svoje fotografije narezao na disk pa ga na bilo koji način dostavio u VIR ili meni lično što pre po okončanju akcije.

 

Ne brišite ništa od onog što ćete slikati, sve nam treba za dokumentaciju i treba da imamo što više fotografija. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8213 postova

Ljudi, igor je promenio zaglavlje post-a ;)

 

'Ajmo, da se pomerimo sa Titovih 88 i preskocimo jos tih nedostajucih 12 (racunam, po dobrom BJB obicaju, ako se prijavi 100, bice nas tacno oko 150 :D)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2884 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Molba za sve.  :)

 

Većina nas fotografiše događaj pa se slike po završetku akcije kače ovde. To je uredu samo što bi MNOGO značilo kada bi svako svoje fotografije narezao na disk pa ga na bilo koji način dostavio u VIR ili meni lično što pre po okončanju akcije.

 

Ne brišite ništa od onog što ćete slikati, sve nam treba za dokumentaciju i treba da imamo što više fotografija. ;)

 

Mislim da je brze i jednostavnije da ti svi posalju link do Image Hosting-a na koji upload-uju svoje fotke.

Jedino ako hoces da napravis jedan CD koji cemo kasnije odneti deci.

 

Kad smo vec kod fotkanja, mogli bi da ufotkate neke zanimljive momente iz nabavke i u toku pakovanja paketica.

Takodje, svi da ufotkate nesto zanimljivo kako ste se spremali za taj dan...  sto bi se reklo - iza zavese.

 

 

ps. Vujo, jel`  idemo ko`  prosle godine?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

SVE fotografije trebaju, iz bilo koje radne faze. Nijedna nije suvišna, samo je pitanje koja će se kada i u koje svrhe iskoristiti. Treba što više fotografija, na disku, najveće moguće rezolucije.

 

Dve godine zaredom na sve načine smo pokušali da privučemo medije u Sremčicu i kao što vidiš nismo imali uspeha.

 

Sve smo dali od sebe, poziv, autobus, koktel, ručak, materijal za prilog, ma šta god treba...

 

Sada ako političari hoće da se slikaju neka im, naglašeno im je da nismo partijski svrstani, da će tako ostati i da poštujemo vlast ali onoliko koliko uradi za nas.

 

A do sada nisu uradili ništa pa imaju veliku šansu da se istaknu bez bojazni da će preterati.

 

Da bi nas ozbiljno shvatili važno je da nas je što više. Svaki motor mnogo znači, time pokazujemo koliko smo snažni i jedinstveni.

 

Ove godine prilike su drugačije, svih ranijih godina nismo naišli na razumevanje i dobru volju, uvek je nešto bitnije nego da idu sa nama u Sremčicu. Slikanje ispred Dvora je OK, ali da izgube ceo dan za decu, Bože sačuvaj.

 

Ja sam razmišljao šta da radim. Voleo bih pun autobus novinara i reportera ali to se nije u praksi pokazalo kao realno. Znam ja šta bi mi sa njima, sve isto kao što smo se dogovorili i prošle godine samo džaba, ne sluša nas bre niko ili da budem precizniji čuje samo ono što njemu odgovara. A tako i prenose.

 

Ove godine išli novinari ili ne ja idem motorom. Dva motora imam pa sam u dogovorima ko bi vozio i ovaj drugi. A pošto je jedan sa prikolicom to znači da tri Deda Mraza mogu da idu sa moje strane. Malo je blam, ima da se gura MZ, nije to baš tako ''izgledno'' ali ... ;D

Veći mi je doprinos da sam na motoru jer je to jedan više u koloni a to nije malo.

 

Mislim da si ti jedini u situaciji da biraš i da kako god izabrao napravićeš pravi izbor. Odlučio se za jedno ili drugo postupićeš kako treba. Uvek smo isticali da nam treba autobus i da imamo našeg vozača pa da nam ne utrpavaju nekog ko nema poima o čemu se tu radi, naš je naš i kraj.

 

Opet, sad kad si na mašinčini ako si sa svima nama i to je OK, posmrzavaćemo se zajedno.  ;D

 

U svakom slučaju tvoja je uloga velika i nezamenjiva pa je ispravno kako god odlučiš, ti na svakom vozilu trebaš samo da si tu sa nama. :)

 

Uzgred, rado bih ze ogrebao za punjač za akumulator ako ga imaš jer kad je ovako prazan ni guranje ne pomaže a šlepao ga ne bih, nije pametno, vuče na viljušci po ovom snegu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

 

Malo je blam, ima da se gura MZ, nije to baš tako ''izgledno'' ali ... ;D

 

 

Jes` ti video mene skoro na ovom skutercetu?  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Jes` ti video mene skoro na ovom skutercetu?  ;D ;D ;D

 

Kom skuteru?

Pa ne vidi se od tebe.  ;D

 

Pa o tome i pricam! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Kolko mi se chini,ja necu moci....ne mogu zbog snega da otvorim vrata od garaze,nemam kako ni gde da isteram motor,ulica mi je zaledjena......ako tako bude do same akcije,samo cu vam pozeleti srecan put.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Od srede otopljenje, danas je najgore, možda i sutra ali posle ide ka plusu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Ako mi se sve sredi do tad od ovih gore navedenih stavki,mozda podjem....nije mi frka minus,ali ne mogu na mokro i zaledjeno......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2884 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Ako mi se sve sredi do tad od ovih gore navedenih stavki,mozda podjem....nije mi frka minus,ali ne mogu na mokro i zaledjeno......

 

Oooo Bebo nasa...  samo da te nesto podsetim.  ;)

 

th_Evil_babyZorana.jpg

 

th_DM132.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2884 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

A morao si da stavish Afriku u pozadinu, A a a?  ;D

 

;D ;D ;D

 

 

Mislim da si ti jedini u situaciji da biraš i da kako god izabrao napravićeš pravi izbor. Odlučio se za jedno ili drugo...

 

E moj komsija, prijatelju, brate, care, lave, zmaje...  pa ja sam ovaj put bas u problemu, vezano za

tu odluku. Onoliko sam cekao da budem pravi  Moto Deda Mraz, a sad moram da biram !  :( 

Moj prvi bezpogovorni izbor je da dodjem sa Blondom. Ali, ne mogu da dozvolim da bilo sta zaskripi

u vezi busa. Zvao sam jednog kolegu, isto je motorista, da on vozi bus umesto mene. I, pogodi ?!

Rekao mi je: "Ma vozi ti bus, ja, ako ne budem imao obaveze, dolazim motorom!"  :D

Mozda ga i znas - Krule, komsija, vozi ZX10.  Sad sam u dogovoru sa jos dvojicom kolega za koje smatram

da ce maksimalno da odrade stvar. Nadam se da ce sve biti OK.  ;)

 

 

Uzgred, rado bih ze ogrebao za punjač za akumulator ako ga imaš jer kad je ovako prazan ni guranje ne pomaže a šlepao ga ne bih, nije pametno, vuče na viljušci po ovom snegu.

 

Imam onaj za kola, sto ne mozes da nastelujes amperazu kojom ce da puni. Videcu da nadjem onaj "pravi",

pa da ga punis konstantno sa 1A.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Znaaaam Busmane.... :( bilo je divno proshle godine.......ali stvarno ne mogu da rizikujem toliko......ako mi vreme dozvoli,eto me....kao i na svakoj akciji gde mogu da dodjem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

 

Uzgred, rado bih ze ogrebao za punjač za akumulator ako ga imaš jer kad je ovako prazan ni guranje ne pomaže a šlepao ga ne bih, nije pametno, vuče na viljušci po ovom snegu.

 

Sine javi se ako ti treba punjač za akumulator sa malom snagom  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Rade brate, pa cilj je da naš čovek bude na pravom mestu a ti vidi i slobodno odluči kako proceniš da je najbolje. Ako su ostali nepouzdani preuzmi stvar u svoje ruke jer tako proverenio sve radi, bar u tom slučaju problema neće biti.

 

Brige nemaš, šta god uradio niko ti ništa neće zameriti a odluku je doneo normalan čovek pa niko nema razloga da je preispituje.

 

Jeste cilj da nas je na što više motora ali i bez autobusa nemožemo, jako je važan.

 

Ma, ionako je prošle godine ''onaj'' mrsio... :P, mogu da zamislim da je bio neko drugi na šta bi izašlo... Maltretirao me ceo dan i usput i tamo, baš neki težak čovek, neverovatno...

 

Peki, 25. uveče u SKC-u je jubilej za 11 godina. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja