Jump to content

Moto Zajednica

Ducati Multistrada 1200

Recommended Posts

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Dukati je prelep i voleo bih da ga posedujem pa makar svakih mesec dana isao na servis. Nije isto imati golfa II i ferari, a i covek se drugacije oseca kada vozi ta dva automobila. Osecaj voznje, upravljanja, lezanja na putu, snage ide na ruku tom Dukatiju, i naravno izgled mu je vrhunski.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6379 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Odmah da razjasnimo.

Multistrada je dolazila u servis jer je Ducati slao dopise vlasniku da se obrati najblizem ovlascenom serviseru radi reprogramiranja kompjutera.Ja sam mozda malo preterao kad napisah opzivi,mada i tako moze da se kaze.Znaci jedini problem zbog kojeg je lik dosao sam u servis je bio taj pomenuti sa zadnjom kocnicom.Inace on i jedan njegov prijatelj sa "starom" ali tek kupljenom Multistradom 1100 (prave je mislim jos),su otisli na Nordkapp i vratili se bez ikakvih problema.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati

Ne brinem ja......

"pola sveta".... :care: :care: :lol: :lol: :lud:

 

Ne kažem ja da pola sveta vozi italijanske motore ili aute već da bi želeli da ih poseduju... Kad bi se sve kupovalo glavom, a ne srcem, žene bi nosile borosane, a muškarci cokule samo zato što su dugotrajne, a to što su gadne i teško se hoda, nema veze.

 

A vi "italofobičari" se držite vaših milih japanaca... ph34r.gif Jest da nije lep ali je zato pouzdan. 1lud.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Ne brinem ja......

"pola sveta".... :care: :care: :lol: :lol: :lud:

 

Ne kažem ja da pola sveta vozi italijanske motore ili aute već da bi želeli da ih poseduju... Kad bi se sve kupovalo glavom, a ne srcem, žene bi nosile borosane, a muškarci cokule samo zato što su dugotrajne, a to što su gadne i teško se hoda, nema veze.

 

A vi "italofobičari" se držite vaših milih japanaca... ph34r.gif Jest da nije lep ali je zato pouzdan. 1lud.gif

Ma pogrešno si skapirao ali nema veze... Boli me za japance.. Ja tražim kvalitet i pouzdanost i to je to. KAda Albanci budu takve motore pravili kupovaću i od njih...

Kraj diskusije i neću se smarati sa ovim više...

"Miljane jedno pitanje ( istrazivanja radi ).... znas kako mi srbi kada kupujemo kola/motor prvo sto gledamo je kako cemo posle da prodamo to isto i to me uzasno nervira ali... veruj mi posle nekoliko godina pocneo sam sebe da mrzim jer nisam razmisljao tako ( kupio stila za 8K sada mogu da ga prodam za 4k i da se sutiram u du** ... sto je najgore nikad se nije pokvario za ovih 80K i dalje ide super ali samo kazem za cenu )... LM ...

 

Sta mislis za koliko mozes sada da prodas storma ? Siguran sam za neku lepu cifru jer su cenjeni kod vozaca koji prelaze na nesto bolje ( cenjeniji nego pegaso strada, verysus, itd ) ...

 

mislim da si i sam svestan da ce uvek gs da bolje drzi cenu od tenere ( mada i to moze da se promeni ali tesko ) i stim u vezi me zanima da li razmisljas kao gotovo svaki srbin ili si evropski covek sirokijeh svatanja ?

 

ps. nadam se da cemo se svadjati koji je bolji kada svi budemo imali ili gs,ms , superT ... do tada... mislim da je glupo..."

Stroma neću prodavati.

15000 eu mi nije žao da dam za onakav bajk----- GS je u toj klasi ali kardan i menjač (po meni) nisu pozdani za duže staze..

Uvek sam kupovao nove motore i uvek gubio pri prodaji... Strom ostaje a ostaće dugo i Super tenere 1200. Jedino čekam da vidim da li će se nešto promeniti 2012 ali to je to... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

15000 eu mi nije žao da dam za onakav bajk----- GS je u toj klasi ali kardan i menjač (po meni) nisu pozdani za duže staze..

Valjda i nova ST ima kardanski prenos? :stabre:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

15000 eu mi nije žao da dam za onakav bajk----- GS je u toj klasi ali kardan i menjač (po meni) nisu pozdani za duže staze..

Valjda i nova ST ima kardanski prenos? :stabre:

 

Ima

 

A ova dvojica su mi strasni :lol:

Pa i ja vozim italijana i tvrdim da nema boljeg, lepseg, jednostavnijeg i kvalitetnijeg motora ali ipak to je samo moje misljenje ;) , a svi znamo sto ljudi sto cudi :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

Ciao drugari,ovaj Igor (Pronto) opet zamet kavga :lol::lol::lol: salim se naravno! ma bre strasno brkamo babe i zabe sa ovim nasim mentalitetom i tri frtalja para u dzepu.lepo je sanjati a jos lepse ziveti taj san jel...ja sam dok nisam otisao u zemlju zabariju i to bas u Bolonju gde se pravi ferrari na dva tocka,vozio tomose,mz,javu i kojekakve kosooke pa kad sedoh prvi put davne 1994 godine na M900 jooojj brate,imao sam osmeh 3 puta oko glave a o spavanju narednih mesec dana ni da pricam!htedoh reci naime...to ti je kao kad covek trazi pola zivota dobar par cipela pa kad ih nadje,nece da izadje iz njih!tako i mi sa nasim motorima...nadam se.imao sam i tu srecu da radim u toj fabrici neke godinice i da naucim da radim te desmo masine i opet na moju srecu,svoj radim sam,inace dukati majstor kosta ko sam djavo u zabariji a delovi da nepricam.samo se po tom pitanju slazem sa ljudima koji pljuju dukati ili neki drugi ITA motor.danas,koliko sam upucen,servis je smanjen,tj postao je redji za oko 80% sto se dukatija tice a sve to utice na dzep onog ko ga vozi jel...kao sto rece neko u ovoj prici,voziti obican auto i ferrari...hmm...sta reci 8)...uzivajte

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

15000 eu mi nije žao da dam za onakav bajk----- GS je u toj klasi ali kardan i menjač (po meni) nisu pozdani za duže staze..

Valjda i nova ST ima kardanski prenos? :stabre:

Ima ali je double sided story sigurica... Kod bmw-a sve je na toj strani i na kardanu...

Izvinjavam se za off.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Izgleda da te nismo shvatili za opoziv .

Kada sam video taj post, krenuo sam da kopam po forumima sta se sve kvari.

Najjaca fora mi je bila za drugu brzinu koja se stalno pojavljuje na vise foruma. Multistrada has eaten second gear :stabre:

Čitao sam...Ima dosta njih, kojima je otkazala druga brzina na MUltistradi... Nije mi jasno šta tu može da otkaže..Pucanje zupčanika?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6379 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Nisam cuo nista za menjac.Ono sto sam ja licno primetio probajuci je,da je ubacivanje u prvu vrlo tesko i bucno.Prebacivanje u sve druge brzine islo je tako tecno da se ponekad i zapitas jesi li uopste ubacio u brzinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Totalni sam hater svih stvari made in Italy...ali kad je u pitanju nova Multistrada,udaram zestok samar svojim principima :) i pridruzujem se armiji "volio bih je imati" bajkera...

 

Dokle ide Talijanski bezobrazluk najbolje ilustruju sledece slike http://www.ducati.hr/index.php/component/virtuemart/?page=shop.browse&category_id=32

:ooo:

 

Ako kupim ovaj motor,uzimam i citavu kolekciju Dukac jakni . . . ko moze ovome da odoli? :zbunjen:

 

Obavjestavam sve svoje "kreditno sposobne" prijatelje,da od sutra krecem u obilazak istih :) ...da obnovimo stara zaboravljena prijateljstva :)

 

Ajd zaspi poslije ovih slika....

dukac5.bmp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

...ai ako ga nikad ne kupim . . .casticu se parom ovih majica :ooo:

 

Sad spazih slogan Desmo-bloga.... Ducati – "because the speed is everything"

post-566-0-96192400-1317928177_thumb.jpg

post-566-0-66742200-1317928381_thumb.jpg

post-566-0-66980100-1317928394_thumb.jpg

post-566-0-13631100-1317928412_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Ako se sada niste najezili.....obratite se svom ljekaru ili farmaceutu ... :moto3:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova

Ducati je motor za nekoga ko ima zapadno evropska primanja.Ako odrzavanje motora nije ozbiljna stavka,dalje od nove multistrade ne treba gledati uopste,ima sve sto bi neko ko putuje asfaltom ikada mogao da pozeli.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja