Jump to content

Moto Zajednica

E-SCOTTOILER VS PROOILER? ISKUSTVA?STA?GDE KUPITI?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Varadero 1000

nisi u pravu,pogotovo za motor od 300kg i 210kmh,ili neka duza putovanja.Sigurno se nebih osecao sigurno sa takvim lancem.Sa obzirom na cenu mog motora to i nisu neke pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Imas i speditersku i aerodromsku taksu i uslugu,sa svim troskovima Prooiler 320e

 

au...Ne mogu da se otmem dojmu da te neko gadno navukao..

320 eura $#@$@ kao da su ga space shutlom dotjerali... ???

 

Nesto se razmisljam...skupite se malo na gomilicu, pa da vam ja to dofuram kad budem dolazio. ;)

 

I meni su rekli da ce mi toliko izaci i sad sam se ucutao ;D

Bolje da castim tebe nego da me oderu ovi na carini...EVO PRIJAVLJUJEM SE PRVI ZA PROOILER ZA V-STROM. :)

CASTIM TE I MOJ SI GOST U VRNJACKJ BANJI O MOM TROSKU NARAVNO.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1221 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

...............a i uvek ti ostaje scottoiler kod uvoznika a imaš i servis i sve što ti može zatrebati ;).

Ipak je značajno jeftiniji nego prooiler čini se na kraju....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

mmm, evo sad malo pregledah Vrnjacku Banju na google earth-u. Lijepo, shumice, brda....zahvaljujem, ali sumnjam da cu moci sledece sezone.

Svasta je moguce, ali su sanse male. Mozda 2011.

 

Ja sam sto se Srbije tice na relaciji BG-SM. Ponekad potonem i dole, ali uglavnom ako idem u CG, a sledece godine sumnjam da cu ici.

Mora'ce neka posta da radi iz BG-a.

Moram jos da nekako vidim da li je moguce da se nekako izbjegne PDV, to bi tek bila feshta. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12771 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

50 Eura za špeditera!!!

Pa tamo se stvarno nakačile krvopije na izolaciju i sisaju. Samo ovo ukidanje viza će mnogima da zaprži čorbu.

 

Šaljem ti moju adresu u Budimpešti na PM. Ja ću za Bg i u Januaru i u Februaru. Ti poruči deo, daj moju adresu i ime

a ja ti to ostavim kod nekog u Beogradu.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Varadero 1000

50 Eura za špeditera!!!

Pa tamo se stvarno nakačile krvopije na izolaciju i sisaju. Samo ovo ukidanje viza će mnogima da zaprži čorbu.

 

Šaljem ti moju adresu u Budimpešti na PM. Ja ću za Bg i u Januaru i u Februaru. Ti poruči deo, daj moju adresu i ime

a ja ti to ostavim kod nekog u Beogradu.

 

 

u toj varijanti bi ga izaslo 205 eura

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

 

Moram jos da nekako vidim da li je moguce da se nekako izbjegne PDV, to bi tek bila feshta. ;D

 

prepakujes, malo zaprljas, napises vrednost 50 eura, da je polovno i da saljes kao poklon ;) 99% slucajeva prolazi bez carine i pdv-a ili sa veoma malim troskovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Sutra placam preko mog racuna Prooiler.Poslao sam email i naznacio Nikolinu(@tocrank) adresu u Madjarskoj.Moram da se unapred zahvalim coveku.Stvarno lep gest.

Javicu kad stigne kako sam instalirao,da li je bilo problema i kako radi.Pozdrav i hvala svima.Hvala i GhostMile-u jer je i on hteo da mi to odradi.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Prooler imam ali jos nisam stavio.Negde u uputstvu sam nasao da ide puna sintetika u njega.Nisam siguran.Prva slika je procesor i display.druga je rezervoar za ulje.Evo slika:

post-10358-12879071192307_thumb.jpg

post-10358-12879071193069_thumb.jpg

post-10358-12879071193675_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Varadero 1000

Mislim da nisi obratio paznju,clean new motor oil je njihova preporuka,znaci moze i mineralno.Jesi dobio preporuku table setting za tvoj motor(na poledjini displeja)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Mislim da nisi obratio paznju,clean new motor oil je njihova preporuka,znaci moze i mineralno.Jesi dobio preporuku table setting za tvoj motor(na poledjini displeja)?

Gorane pise:" dl 650 "table 18".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Varadero 1000

i meni su nastelovali na table 18,sasvim dovoljno ,provozaj 100km pa zakljuci ali proveravaj na 25km i normalno prime na suv lanac da ga zamastis (prva voznja ili opran lanac).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

i meni su nastelovali na table 18,sasvim dovoljno ,provozaj 100km pa zakljuci ali proveravaj na 25km i normalno prime na suv lanac da ga zamastis (prva voznja ili opran lanac).

Znaci ovo je inace nastelovano.Samo da povezem i vozim? Tebi stoji na 18 i sada? Pominju i neki senzor samo za motore koji imaju "mechanical speedo drive".To nisam dobio pa pretpostavljam da ne treba za moj bajk.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Varadero 1000

Moras uraditi test na ometanje signala i correction faktor signala iz menjaca(obrtomera-halov senzor) ali nemoj sada da lupas glavu nego prouci uputsva i sve ce ti biti jasno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Varadero 1000

da i meni je za varadera preporuka 18 table a mechanical speedo drive je citac broja obrtaja kod modela koji imaju sajlu,ti imas el.citac u menjacu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

da i meni je za varadera preporuka 18 table a mechanical speedo drive je citac broja obrtaja kod modela koji imaju sajlu,ti imas el.citac u menjacu

Hvala.Uputstvo je podebeloooo.. ;D...Ali sto se mora mora se.Kada bude lepog vremena odoh do elektricara da mi poveze ove kablove na razvodniku Prooilera i da to sve odradim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja