Jump to content

Moto Zajednica

VStrom vikend

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

posto je moj drug ,tj. profesor Dane morao da vodi geometre na cas voznje na stazi ja sam morao sam da odem malo da se provozam po srbiji...

 

dakle:

2 dana voznje,prvi dan BG,Mrcajevci,Knic,Gruza,Gledicke planine,Kragujevac..ukupno 250km,50km off road

drugi dan:Kragujevac,Cacak,Uzice,Mokra Gora,Tara,krug oko Zaovinskog jezera,Bajina Basta,Debelo Brdo,Valjevo,BG..Ukupno 450km,oko 100km snega,blata,sljunka...

 

Subota:Posto sam ispratio geometre za NS da se zagrevaju dok im ne dodje profesor ,produzio sam preko ibarske ka cacku...taj puut je skoro svima poznat,nista novo da se kaze i vidi,suvo,prazan put,pun gas ali ipak malo oprezno jer zadnja guma nema ni mm sare...posle cacka,skretanje za knic,onda ka kraljevu i gledickim planinama u posetu familiji...

nakon obilnog zdranja pokret u planinu...dolazim do prvog skretanja sa afalta i ulazim u sumu...naravno ovde se sneg jos nije otopio i blato je do guse...ali tu je VSTROM,macka koja ne staje i ne plasi se ni jednog terena..

ULykr_resizeofimg00019zz.th.jpg

 

tu je naravno najveci problem sto nemam zadnju gumu uopste ali nisam se pokolebao jer sav stavio barove pa i ako padne u to blatiste nece mu biti ama bas nista,sta mu fali da se malo isprlja...

 

6awjP_rotationofimg00022fa.th.jpg

 

sve je u blatu i narednih 10km se Strom brobija bez problema

wxi5C_img00031wu.th.jpg

iIDrJ_img00052ea.th.jpg

 

nakon probijanja stizem do ocere rodnje kuce..prelepa priroda,nigde nikog,jako pusto

rYPMp_img00114li.th.jpg

UzzN9_img00107wt.th.jpg

 

posle male pauzice krecem dalje...put je i dalje sjajan

404.jpg

 

posle borbe u blatu dolazim do 2km asfalta i koristim to da malo opustim suspenzije koje su bile nategnute do kraja ali shvatam da me mrzi da se kaljam sa podesavanjem zadnjeg amorta nego samo sredjujem prednje

put se nastavlja preko reke ka najzinimljivijoj deonici..20km puta koji je spremljen za asfaltiranje pre par godina,ocedio se lepo,utaban i strom grabi sa 60-80km/h ovim putem kao da se rodio na njemu

 

404.jpg

o7YE2_img00255pq.th.jpg

404.jpg

QB9sg_img00289lw.th.jpg

i na kraju silazak u kragujevac,zove me profesor Dane da me obavesti da su momci bili vredni u NS ali da mora jos da uce :lol::lol::lol:

 

NEDELJA:jos jelpsi dan,jedva cekam da sednem na zver koja se zove VSTROM(mora da naucite :lol: ) ali imam sta da vidim ujutru u garazi...celava guma je vrisnula po jucerasnjem offroad-u...nije ni cudo...

brzo se obavlja skidanje i krpljenje,umivanje stroma i pokret ka mokroj gori...ali nazalost malo kasno,tek u podne..

zIGCA_img00316ft.th.jpg

 

VND6M_img00323th.th.jpg

put prelep,sto bi rekli,nedelja dan za odmor..Strom jede asfalt i stize preko cacka i uzica na mokru goru...

PHhWL_img00421id.th.jpg

 

priroda prelepa,put naporan jer je sve pod rizlom i kamencicima,sneg pored puta se topi pa je sve to jos i mokro..

kusta opet snima film,mala pauza kod genija

LinS1_img00442rh.th.jpg

 

a onda najlepsi deo puta koji sam u srbiji vozio...put od mokre gore ka mitrovcu na tari...sirok put ,jako brze krivine,uzbrdo dve trake,ma jednostavno samo da pozelis..ali nazalost puno sljunka u gornjem delu puta,nije bas za ovo doba godine...krecem putem koji mi je ortak objasnio,nemam ni kartu sto se pokazalo jako lose kasnije...tara predivna i ogromna,prosto mi je neverovatno da nismo kao drzava uspeli da to malo unovcimo ...

 

404.jpg

sve je to lepo a onda po upustvu koje sam dobio nastavljam put kroz sumu koji je jako uzak,prelep ali i pun snega i leda,,a lubenice me pitaju a gde si posao :lol: sa nama

u8LfG_img00463cz.th.jpg

404.jpg

404.jpg

 

i ovde na Mitrovcu pravim strasnu gresku...nastavljam putem koji mi je ortak objasnio u poruci,vec je 15h ,ja negde u planini sa celavim gumama,sneg i nemam pojma gde taj put vodi jer naravno nemam kartu...

put krece ka zaovinskom jezeru,pun je sljunka,rizle i istog onakvog leda od malopre ali sada nizbrdo :roll: ...veselo...ali posle desetak kilometara stizem na branu jezera

404.jpg

ovde nema zive duse,apsolutno nigde nikoga,ni jedan auto nisam sreo..krecem dalje u nadi da ce sada opet ici put nanize i da nema vise snega i leda...ali onda veliko iznenadjenje...put krece uzbrdo,ima po malo snega a onda ledena ploca...ako stanem tu cu i da ostanem,mogu samo da oborim motor na toj uzbrdici i da ga gurnem pa gde se zaustavi :lol:

 

ali ljudi to je STROM on ne ostavlja gazdu na putu

IBf7M_img00547kt.th.jpg

i izlazak na brdo

404.jpg

 

ali ovde nastaje moje najvece razocarenje...vidim gde sam i gde vodi put...put ide oko jezera!!!! i vraca se u tacku odakle sam krenuo...vece pada,led na sve strane a zive duse nigde,ja i celave gume...

posle divnog puta,sada je isto led ali ja idem nizbrdo :cry: Stromic ide dubokim snegom koji je u kraju puta

404.jpg

a onda prelep prizor...zaledjeno jezero!!!!

 

FOSU6_img00591el.th.jpg

bezim da sto pre pobegnem iz ove divljine i da se docepam civilizacije dok je dan i vidim sta ima na putu....

silazak ka bajinoj basti

jxn7c_img00623ga.th.jpg

jako lepo ali je put prekriven sljunkom...vece pada ,penjanje preko debelog brda...krecem da se lozim po prelepim krivinama ali me par proklizavanja na sljunku opominju da se malo smirim ...pogled sa jednog prevoja na golemom brdu

tL2U1_img00643ko.th.jpg

 

vise nema razloga za zurbu,noc je pala,put pun sljunka ,na nekim mestima vlazan tako da polako i oprezno ka valjevu i ibarskoj magistrali...posle tacno 6 sati neprekidne voznje,klopam sendvic na omv-u na izlasku na ibarsku magistralu....STROM je to ,nema umora,nista ne boli..pun gas do bg i to je kraj ovog putovanja..sutra strom u garazu da se sredi ,uradi zimski servis,nove gume,ulje i ostalo...za ovu sezonu mu je dosta..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

Koma...sta da kazem :oops: SVAKA CAST! Sve si nas (mislim na clanove Sekte) potpuno posramio. Da odes SAM u onu vukojebinu na Tari, po ovakvom vremenu...skidam kapu! Za ovo je Djurin put po Alpima p...in dim :D Sledi ti titula Velikog Majstora Strominih Svedoka :prayer: :prayer: :prayer: =D>

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

A Deliblatska Pescara? Valjalo bi da se provozamo jednog dana lagano i da odemo posle na pravu klopu da popravimo utisak od onog odvratnog pasulja :puke: :puke: :puke: u restoranu sa strasnom reklamom!

Bravo za ovu voznju ,zaista avantura...sa hepi endom!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd

Komo, da nisam imao prilike da teram sa tobom, svidele bi mi se samo slike, a ovako znam i da si se proveo vrhunski, i terao do kostica lubenica.... :D

Bravo za provod

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd
A Deliblatska Pescara? Valjalo bi da se provozamo jednog dana lagano i da odemo posle na pravu klopu da popravimo utisak od onog odvratnog pasulja :puke: :puke: :puke: u restoranu sa strasnom reklamom!

Pescara je prelepa,prosli put Dane i ja smo se izgubili,jedva se vratismo kuci...samo da stignu i TKC80 pred leto pa idemo obavezno :kul:

 

2Luka:hvala Veliki Ucitelju,tvoji ucenici se trude... :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd

Postideo si me :oops: , teras kao F104 avion i zajebavaj vise... 8):D:D

da montiramo neka krila od stiropora na novi crash bar, mozda i poleti Stromic, pa te prozovemo Flying Komstrom...... :D:D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Bravo Koma! :fcab: :fcab: :fcab:

Sjajne slike i josh bolji putopis.... Ocu i Jaaa!!!

Sledeci put nemo da me nisi poz'vo! :axe:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Ijao meni, pa ima li jedna recenica da nisi pomenuo stroma tj., kako bi DexteRR rekao, TROM-a!?! A, dobro su te naucili ovi iz sekte :ANAL:

 

Stvarno, skidam kapu, sve ovo sam, svaka ti cast! :thumbs_up:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak miiiii!!!

 

Bravo Koma!!!! Kupis motor i koristis ga 120% a ne kao ova devojcica Smajser....na putu nam danas jedna kaljava barica precnika pola metra a on NECE DA JE PREDJE JER CE DA ISPRLJA MOTOR :shock: :shock: :shock:

Nagovarao sam ga 10minuta.....sva sreca da imam talenta za diplomatiju, pa ipak nastavismo!!

 

Jebe kevu ovaj miniputopis! Sad cu opet da ga pregledam!! Auuuuu, al' me odusevi covek.....nikad pice u mom prisustvu neces platiti, obecavam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd

Iskreno, nisam ni sumnjao. Od ljudi koji su zaljubljenici u prirodu, sjajni skijasi i clanovi GSS-a ne moze se ni ocekivati drugacija upotreba motocikala. Mislim na sve njih, a oni ce se vec prepoznati. A, mladji (po iskustvu) neka gledaju i uce. Bravo Komo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Beverly 200

Care, sta da kazem...gledam slike i iskreno mislim da ne bih smeo po onom snegu i onim predelima da se motam sam.

 

SVAKA CAST!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

hvala,hvala :oops: :oops: :oops:

2Djura:ma ne brini se,Smajser se uvozava,jos uvek gleda motor kao da je kupio motor njega a ne obrnuto...lako cemo da ga izlecimo,prvi put kada budemo prali njega i motor sa smrkom ima da shvati sta je prava stvar,barice su mu nit tamo,nit ovamo pa ga razumem :fcab:a onda kad uzme krosa ugasili smo ga :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest SNAKESBIKER

pa,s obzirom da si u subotu krenuo da ores po omv-u na novom beogradu,znao sam da ces da uradish nesto slicno.... :P

svaka cast majstore......i da znas,dane je povadio sve caure po misheluku!!!!!!i to za manje od 10 minuta!

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

mogu ti rec da si i mene odusevio, a to kod mene ide tesko... bar kad si ti u pitanju, to znas ;)

 

svaka cast druze, vrh putopis i ruta. extreme all the way and i like it ;)

 

:kul:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
na putu nam danas jedna kaljava barica precnika pola metra a on NECE DA JE PREDJE JER CE DA ISPRLJA MOTOR :shock: :shock: :shock:

Nagovarao sam ga 10minuta.....sva sreca da imam talenta za diplomatiju' date=' pa ipak nastavismo!!

![/quote']

Pa presao sam je SAMO zato sto je bara bila mala, pa tocak nije mogao da napravi pun krug i isprlja blatobran 8) :shock: :baeh:

 

Koma, da znas da razmisljam da kupim neku malu krosericu pa da se ispadam 'ki covek!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Blago ekipi na Miseluku sto se Koma provodio po Srbiji' date=' inace bi [b']Komstrom[/b] strugao fuzasterima po Vojvodini, iako je podigao ladju..... :!:

Ijao :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Cudni su pytevi gospodnji! Svaka cast na turi!

 

a onda najlepsi deo puta koji sam u srbiji vozio...put od mokre gore ka mitrovcu na tari...sirok put ' date='jako brze krivine,uzbrdo dve trake,ma jednostavno samo da pozelis..[/quote']

 

Jel ovo deo puta od skretanja za Kremnu kod one male benzinske pumpe?

 

Da li probao da od Mitrovca na Tari dodjes do brane na Peruchcu? Mislim da je ovaj put zvanicno zatvoren za saobracaja ali pogled odatle....kao iz padobrana!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Jel ovo deo puta od skretanja za Kremnu kod one male benzinske pumpe?

 

Da li probao da od Mitrovca na Tari dodjes do brane na Peruchcu? Mislim da je ovaj put zvanicno zatvoren za saobracaja ali pogled odatle....kao iz padobrana!

 

da to je put od te pumpe pa ka Mitrovcu,STRASNO LEP I BRZ DEO

:cry: od Mitrovca se spustis ka velikoj brani Zaovinskog jezera nekih 10km i onda skrenes desno ako neces da ides oko jezera(sada to znam :lol: ).nakon nekih 10km voznje uz jezero dolazis na malu branu,to je slika gde je jezero zaledjeno..tu skrenes na makadam ka Predovom krstu,sve vreme dobar makadam i ides izohipsom iznad rukavca,kazu da je prelepo..to sam hteo ali je taj deo zavejan i ne verujem da se cisti,on ide na Perucicu..s proleca idem tamo,sada znam sta je dobro a ostalo ne predjeno..prijatelj koji poznaje taj deo mi je rekao da jedino u tom delu sume ima kod nas divljih macaka i da je to najveci rezervat medveda kod nas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Cudni su pytevi gospodnji! Svaka cast na turi!

 

a onda najlepsi deo puta koji sam u srbiji vozio...put od mokre gore ka mitrovcu na tari...sirok put ' date='jako brze krivine,uzbrdo dve trake,ma jednostavno samo da pozelis..[/quote']

 

Jel ovo deo puta od skretanja za Kremnu kod one male benzinske pumpe?

 

meni lici na to. Meni licno je to najboljih 30ak km koje sam vozio kroz Srbiju...i jos na kraju....samo u vasem gradu...tunel iz koga izlaze samo najvestiji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja