Jump to content

Moto Zajednica

VStrom vikend

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd
Cudni su pytevi gospodnji! Svaka cast na turi!

 

a onda najlepsi deo puta koji sam u srbiji vozio...put od mokre gore ka mitrovcu na tari...sirok put ' date='jako brze krivine,uzbrdo dve trake,ma jednostavno samo da pozelis..[/quote']

 

Jel ovo deo puta od skretanja za Kremnu kod one male benzinske pumpe?

 

meni lici na to. Meni licno je to najboljih 30ak km koje sam vozio kroz Srbiju...i jos na kraju....samo u vasem gradu...tunel iz koga izlaze samo najvestiji

DA,TO JE TO!!!

tunel je zatvoren i sada su radovi tako da se ide preko brda,nekih 8km ima do druge strane...malo los put ali je zato pogled prelep na vrhu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd
Nego' date=' Koma, jel ti ovako ides na skijanje:

 

[/quote']

 

e ne mozes da verujes,dugo sam razmisljao gde da ih stavim,padale su mi sve ovakve ideje ali uvek pomislim sta ako padnes u nekoj krivini,moze ova kantna da te isece na pola,da ne poverujes..ali nije nemoguce u martu da se ode do Trenta ovako,zvacu te naravno,nadam se da neces odbiti vikend voznju ako krenem,Dane ima bolje gume i ima da nas vuce da ne placamo zicaru :lol:

 

al je lepo uhhhhhh

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Svaka cast! Ja se nebih usudio sam u tu avanturu.

Ja sam Mile onaj sa Tenerom sto smo se vozili zajedno do Lepenskog Vira.

Mene bi i prepoznao ali Teneri sam pre neki dan znatno izmenio licni opis :D malo smo orali po Deliblatskoj Pescari.

Jos jednom "SVAKA CAST"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd
Nego sad me Chala nesto potsetio da pitam: koliko si puta pao?

 

jebga,to ti je maler,dok nemas crash bar samo mislis da ti motor ne padne i sta moze da mu se desi a kada ga imas valjda ne mislis i ne cuvas ga toliko pa onda i ne padas :lol::lol: zato ga treba kupiti pre nego kupis motor

PS:a znao sam da ce debeljko nesto da prokomentarise,samo sam cekao :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
da to je put od te pumpe pa ka Mitrovcu' date='STRASNO LEP I BRZ DEO

:cry: od Mitrovca se spustis ka velikoj brani Zaovinskog jezera nekih 10km i onda skrenes desno ako neces da ides oko jezera(sada to znam :lol: ).nakon nekih 10km voznje uz jezero dolazis na malu branu,to je slika gde je jezero zaledjeno..tu skrenes na makadam ka Predovom krstu,sve vreme dobar makadam i ides izohipsom iznad rukavca,kazu da je prelepo..to sam hteo ali je taj deo zavejan i ne verujem da se cisti,on ide na Perucicu..s proleca idem tamo,sada znam sta je dobro a ostalo ne predjeno..prijatelj koji poznaje taj deo mi je rekao da jedino u tom delu sume ima kod nas divljih macaka i da je to najveci rezervat medveda kod nas[/quote']

 

Ako trebas drustvo na prolece javi se obavezno - imam kucu u B.basti kod samog skretanja za Taru! Bila bi dobra za odmor i nastavako odatle sutra!

 

E da jo jedno pitanjce: Ovo zaledjeno jezero jel to reverzibilno jezero onog veceg na Peruchcu? Nekada sam odlicno znao te puteve ali ... malo duze nisam isao na tu stranu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Ako trebas drustvo na prolece javi se obavezno

E da jo jedno pitanjce: Ovo zaledjeno jezero jel to reverzibilno jezero onog veceg na Peruchcu? !

 

 

Naravno da cu te zvati' date='ovog pita nisam ni planirao da idem tamo do subote uvece...

ovo zaledjeno jezero je na suprotnoj strani velike brane zaovinskog jezera,na jednom njegovom rukavcu....kada obilazis jezero onda na tom delu ima dosta rukavaca,neki se zavrsavaju kao potoci a na ovom je ova mala brana i jedno jezerce...ne znam sta ima iza jer nisam mogao da prodjem tim putem ka Predovom krstu '](*,)

ali :-k mislim da nema nikakve veze sa Peruccem jer mi ovo deluje da je mnogo vise,ovo je na samom Zaovinskom jezeru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb

Slušaj ti Crash Bar,nos ti raste ko Pinokiju!Padaš na ravnom i suhom asfaltu,a mogu si samo zamisliti koliko si puta poljubio patos na onom ledu s onim slickom! :-k :-k [-X :paper: :unibrow:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

svaka cast za putesestvije. I nemoj da me lozis sa tim strom, strom, strom kad sam u fazi kupovine makine iz te kategorije. :D

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja