Jump to content

Moto Zajednica

Honda CB1100 2010

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Lepo neko rece - ko stvarno voli motore ne moze da ne voli ovaj :)  prelep je... metal !!!

Inace, svi vi koji se nesto cudite i uporedjujete ga sa nekim drugim Hondinim modelima prvo procitajte par tekstova o njemu i bice vam jasno zasto je napravljen...  u cast 50 godina CB modela :)

Inace ne treba ga porediti sa hornetom 900 jer je veci od njega oko 5 cm u wheelbase... dakle blizu je gabaritima Cb 1300 sto je po meni jos jedan plus uz sav onaj retro metal look :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stevan Husqvarna

Nisam hteo nikoga da uvredim, samo sam rekao svoje misljenje.Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio. CB900 takodje vuce pomalo na retro, ali opet izgleda mnogo ozbiljnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Nisam hteo nikoga da uvredim, samo sam rekao svoje misljenje.Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio. CB900 takodje vuce pomalo na retro, ali opet izgleda mnogo ozbiljnije.

 

Nisi nikog uvredio,valjda  :D  Ja imam skroz drugacije misljenje,meni je ovo savrseno,a te visoke repove,plastike itd,ne volem  :D...  I nije izraz ''ozbiljnije''  prikladan  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stevan Husqvarna

Pod "ozbiljnije" sam mislio na "opasnije, namrgodjeno..."  :)

Ukusi su razliciti, tu mozemo da se raspravljamo do sutra, ali ce opet svako imati neko svoje misljenje  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Ma nisi nikoga uvredio, naravno da se ne moze svima svideti svaki motor... samo sam prokomentarisao razlog pojavljivanja i mislim da su pogodili izgled u potpunosti :)

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Pored svih ovih modernih izgleda lepo je videti i da se klasika na neki nacin vraca u proizvodnju.

 

Lep motor, nema sta, a ovaj zadnji deo me podseca na nekog cafe racera. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Kada vidim ovog Japanca na slici, meni dođe da se odreknem motora :moto3: Ako Honda zaista nema boljeg direktora za mareting, evo ja se javljam :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Iskreno, mnogo mi se sviđa ovaj motocikl. Prošlo je dosta vremena od kada sam ga prvi put video (na slikama naravno) i što vreme više prolazi sve više razmišljam o njemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Pravi muski motor nema sta ! Ja sam 100%tni pristalica motora ovakvog i slicnog izgleda..

Kome se ne svidja nek zaobidje...

 

Degustibus non disputandum est.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6336 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

...i eto posle vise od 3 godine gledanja slika i razglabanja...svako ko mu pretekne jedno 11 somica evra, moze da se pocasti sa ovom spravom :D

Ja razumem da treba da se plati nesto sto je moda, ali mene...verujem i mnoge druge, za to bas mnogo zabole nesto sto nije moda...ali tu je negde :zvizduk: .

Pratim ja sve ove price, gledam, razmisljam, prebrajam se...i shvatim (to mozda jos i odavno) da se motor kupuje srcem i da tu nema mnogo razmisljanja. Barem bi tako trebalo.....ali su vremena takva da muka diktira druge uslove, pa se pred kupovinu dobro gurne ruka u dzep, da sa povadi i sitni kovani novac.

I onda me napadne surova realnost. Znao sam ja da ovo nece biti moje i onog trenutka kada je izaslo, ali sam se naravno nadao da ce mozda neka normalnija cena da me baci u razmisljanje...i bacila me je....svojom nenormalnosti.

...uh hteo sam sad ovde lepo da se raspisem...bolje ne.

Super je sprava :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja