Jump to content

Moto Zajednica

Virago 535 ?!

Recommended Posts

  • Drug član, 2642 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Kolega je zainteresovan za Yamahu 535 godiste 2001. Motor ima 6000 km na satu i od prvog vlasnika je. Cena je 4000 eura. Interesije nas da li je to realna cena posto se ja bakcem sa r-ovima, o ovima nemam predstavu.

Pomagajte !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: zzr600

u je pa cena je bas jeftina moj ortak prodaje 97 za te pare a ima bisage.naslon za suvozaca i presao je oko 22.000 bg table opet cene viraga su nesto opale neznam zasto vidi pogledaj oglase sta da ti kazem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100

Jedan fantastican VIRAGO 535 samo neznam koje je godiste sa dosta dodatne opreme Zzare iz ARHANGELA je pazario na skupu u Batocini za 3.500 evra.Motor je bio besprekoran!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
u je pa cena je bas jeftina moj ortak prodaje 97 za te pare a ima bisage.naslon za suvozaca i presao je oko 22.000 bg table opet cene viraga su nesto opale neznam zasto vidi pogledaj oglase sta da ti kazem
Jel se seæa neko koliko je koštao nov Virago 535??? Gore navedena cena od 4000E je sasvim realna, a s obzirom na uvoz i kupovnu moæ Srbina. Pravih 6000km na satu garantuje kupovinu praktièno novog motora za realnu cifru... Ne znam zašto bi isti takav 10god star koštao isto? (pardon, VREDEO isto) :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
Kolega je zainteresovan za Yamahu 535 godiste 2001. Motor ima 6000 km na satu i od prvog vlasnika je. Cena je 4000 eura. Interesije nas da li je to realna cena posto se ja bakcem sa r-ovima' date=' o ovima nemam predstavu.

Pomagajte !![/quote']

pa to ti je realna cjena.moj stari prodaje motore ima oko 50motocikla.baš ima jednu yamahu 535 samo je 99godina a i cjena joj je 2 000eura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: a be Nis be...
  • Motocikl: Suzuki Burgman executive 650

Zdravo,

Sto se tice cene za Viraga mislim da je JAKA, koliko znam poslednja serija Viraga koja se prodavala u Germaniji je bila oko 5500eura (nov) a potom su bili i na snizenjima za manje pare.

Ja sam mog Viraga 535 '95 godiste (slike na forumu) prodao pre dva meseca, u izvanrednom stanju za 2000 eura (doduse drugaru pa nisam hteo da cepam cenu) ali mislim da je za 2001. godiste realno do 3.500 a nikako preko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja