Jump to content

Moto Zajednica

HONDA VF 1100c sc12 magna

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

hallo!ja sam vasnik honde vf1100c magna,pocetom 80tih hondini proektanti su zestoko udarili po konkurenciji izradjujuci motocik koji bi trebao da potisne evropske a isto tako i maticne proizvodjace motocikla,,,skrivena je zelja bila da malo bola osjeti i harley, 83 god.je prikazan javnosti moj motocikl to je v 4 masina vodeno hadjena sa cilindrima livenim zajedno sa blokom snage 74 kw maksimane test brzine 256 km.h pogon na kardan i cijela slika odaje lagani americki dizajn.po meni u istinu napraljeno je nesto sto moze i danas da konkurise mnogim a mozda i svim motociklima,ali u zurbi i uzbudjenju napravljene su i neke greske,spaner lanca brzo se trosi nepazljvim rukovanjem moze se ostati bez trece ili cetvrte brzine,ali zato vozne karakteristike ili su svjesno ili slucajno pogodili,i ako je tipicni chopper bez i malo napra se moze manevrisati i pri velikim brzinama ali samo ako je predgodno promijenjen originalni americki upravljac,moja honda je uvezena iz CH.sa originanim satom i potvrdom da je presla 25.000 km.moram priznati da sam je nedavno kupijo,ove godine racunam da predjem preko 30.000 km sto godisnje tako i prelazm..ako vam dosadjem izvnte ali ja u tome zivam i ado citam o vasim masnama pa taman one bili kineske proizvodnje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 754 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

Cestitam Daco, pa da napravis tih 30 000 km za sezonu.

To je makina o kojoj si pricao. Doci cu u pizzeriju do tebe da to zalijemo.

P.S.

Ima li sta u vezi onog TRANSALPA ili neki drugi enduro za mene?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi
Sve je to OK druze ali 256 km/h :lol:
256 je samo test brzina,ja sam putnik koji putuje ne radi cilja vec radi putovanja,na primer od bijeljine do pule pet dana i pet nociju pa zakasnim na moto susret a cijelo vrijeme vozijo,,,ima li slicnih meni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
SMANJI MALO KRAJNU BRZINU DA TE VJETAR NE ODNESE KOMSIJA
Ne htedo da se mešam da ne bidnem nepristojan, :oops: mislim da je oko 235km/h, ne slažu se ti kilovati sa tolikim km/h! I ako je Japanac, mlogo je kume! :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

moj drugar je zaludjen magnom, kaze da ona ide opusteno 200 km/h

 

On je imao model sa cetiri izduva, po dva sa obe strane, mislim da je 1988 god, 750 ccm, oznaka V75

 

Inace magna o kojoj je ovde rec ide 0-400m za 10.8 sec, ima 116 ks (100 ks na zadnjem tocku) i nije za zajebanciju pa ko neveruje u performanse... :evil: www.motorcyclespec.co.za

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi
moj drugar je zaludjen magnom' date=' kaze da ona ide opusteno 200 km/h

 

On je imao model sa cetiri izduva, po dva sa obe strane, mislim da je 1988 god, 750 ccm, oznaka V75

 

Inace magna o kojoj je ovde rec ide 0-400m za 10.8 sec, ima 116 ks (100 ks na zadnjem tocku) i nije za zajebanciju pa ko neveruje u performanse... :evil: www.motorcyclespec.co.za[/quote']brate uljepsao si mi dan,jer motor volim vise nego zenu,,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Arth Goldau Svajcerska
moj drugar je zaludjen magnom' date=' kaze da ona ide opusteno 200 km/h

 

On je imao model sa cetiri izduva, po dva sa obe strane, mislim da je 1988 god, 750 ccm, oznaka V75

 

Inace magna o kojoj je ovde rec ide 0-400m za 10.8 sec, ima 116 ks (100 ks na zadnjem tocku) i nije za zajebanciju pa ko neveruje u performanse... :evil: www.motorcyclespec.co.za[/quote']brate uljepsao si mi dan,jer motor volim vise nego zenu,,,

A JA TI ULJEPSAO ZIVOT

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi
SMANJI MALO KRAJNU BRZINU DA TE VJETAR NE ODNESE KOMSIJA
Ne htedo da se mešam da ne bidnem nepristojan' date=' :oops: mislim da je oko 235km/h, ne slažu se ti kilovati sa tolikim km/h! I ako je Japanac, mlogo je kume! :roll:[/quote']imao sam velike dodire sa mehanikom prenosom i performansama priznajem da se nekako to ne slaze,medjutim negdje na netu sam nasao sluzbene tehniche podatke,postoje isti modeli koji idu nesto manje ali ova moja sa oznakom sc12 65 magna tako pise,u svakom slucaju ja je vozim radi putovanja a ne radi brzine i cilja,pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

maksimalna brzina precizno 256,5 trebace mi malo vremena da to pronadjem,extremne brzine do 500 metara u americi koje se voze to su skoro sve masine hondine iz serije vf-4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

E a koji ti je normalan polozaj u voznji! Nije valjda onaj sa slike ato put NS-BG?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi
E a koji ti je normalan polozaj u voznji! Nije valjda onaj sa slike ato put NS-BG?
taj polozaj je abnormalan, u pitanju je yamaha sa neispravno postavljenim vjetrobranom na brzino od 120 zracni vrtlozi su me udarali kao tornada

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
maksimalna brzina precizno 256' date='5 trebace mi malo vremena da to pronadjem,extremne brzine do 500 metara u americi koje se voze to su skoro sve masine hondine iz serije vf-4[/quote']

 

Haha strefio si precizno 160 mph :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

vidim da je i kod tebe iz serije vf-4 ,samo da su im bolji spaneri lanca,a kad bi mu ugradio ostre bregaste racunaj ne ispod 250 h

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja