Jump to content

Moto Zajednica

Jedno pitanje za sve vas koji vozite motore.........

Recommended Posts

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: bajmok/Wien
  • Motocikl: suzuki GSX 1100f

Posto vozim motocikl od 82-ge god. i znam da se uvek vozaci javljaju jedno drugom, i to je jedna jako lepa navika koja treba da se odrzi.I mene uvek to veseli i drago mi je sto i sam pripadam tom velikom drustvu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja se javljam sirenom ili klimnem glavom, moram da priznam da mi se desi da ne stignem da otpozdravim ponekad i ovim se putem izvinjavam unapred svima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

moram opet da spomenem da sam se umalo rasplako kad mi se prvi put javio neki lik sa motora sa punom kamp opremom, a ja prvi put izasao iz grada, jos imao L tablicu i drzao se iz sve snage da me ne oduva vetar ( mene ili kinesku kacigu) pa nisam stigao da odpozdravim, mozda je video a mozda i ne, ali taj trenutak necu zaboraviti dok sam ziv! Osetio sam , na prvu, da sam deo ekipe.... iako jos nisam ni polozio tad... Taj osecaj se ne moze recima opisati!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

moram opet da spomenem da sam se umalo rasplako kad mi se prvi put javio neki lik sa motora sa punom kamp opremom, a ja prvi put izasao iz grada, jos imao L tablicu i drzao se iz sve snage da me ne oduva vetar ( mene ili kinesku kacigu) pa nisam stigao da odpozdravim, mozda je video a mozda i ne, ali taj trenutak necu zaboraviti dok sam ziv! Osetio sam , na prvu, da sam deo ekipe.... iako jos nisam ni polozio tad... Taj osecaj se ne moze recima opisati!

 

ali znaci...HAHAHAH

komotno moze da se uradi funny video klip ;)

 

lik npr,nemac, sa kamp prikolicom na spejs shatl motoru a ti srbin,sa kineskim motorom  i kacigom npr,bez kopce  ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 265 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: VN 750 custom

jeste bio neki od min 600cc ko zna odakle i verovatno se vracao sa srebrnog jezera, a ja uzeo kacigu samo da izvozam L i polazem. tad sam izasao van grada da ga malo nagazim, kao valja se ponekad, malo, dok se jos razradjuje... Znaci motor i kaciga made in PRC, kaciga je takva da mi vizir ljubi usne na 80km/h, a tad se jos nisam oslobodio da nece da mi ispadne na vetru ili da mi otkine glavu ako se malo okrenem... eto jos materijala za video, hahahaha

salu na stranu, nije bitno kakav i koliki je motor ali je lepo kad ti se neko javi i kad se nekom javis da odpozdravi. Mada ovi na R masinama se vrlo retko javljaju, bar po nasim selima, hahaha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

jeste bio neki od min 600cc ko zna odakle i verovatno se vracao sa srebrnog jezera, a ja uzeo kacigu samo da izvozam L i polazem. tad sam izasao van grada da ga malo nagazim, kao valja se ponekad, malo, dok se jos razradjuje... Znaci motor i kaciga made in PRC, kaciga je takva da mi vizir ljubi usne na 80km/h, a tad se jos nisam oslobodio da nece da mi ispadne na vetru ili da mi otkine glavu ako se malo okrenem... eto jos materijala za video, hahahaha

salu na stranu, nije bitno kakav i koliki je motor ali je lepo kad ti se neko javi i kad se nekom javis da odpozdravi. Mada ovi na R masinama se vrlo retko javljaju, bar po nasim selima, hahaha

 

hahaha, smešan si Siniša, veliki pozdrav za tebe  ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Ma i u ovom našem najvećem selu dobar deo je isti. Danas dvojica, jedan na Ušću ide mi u susret (nema nikoga sem nas), ja klimnem glavom a on me ni ne pogleda. Drugi me u Južnom bulevaru pretiče pri 30 i naravno- kao da ne postojim. Al' odavno sam prestao da se štrecam oko toga. Ja se ne javljam zbog tih koji neće da otpozdrave, nego zbog LJUDI koji hoće.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

ima slucajeva da neki ljudi koji voze ili samo vole bmw,sebe ili doticnu marku zamisljaju kao instituciju...

zasto!?

ne bih znao...a iskreno bih voleo da znam

 

Za utehu, ima jedan sa BMW-om koji uredno pozdravlja sve pa čak i neke skutere (ako stignem jer jure ko muve bez glave)  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 550 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Nemam ništa :(

meni se skoro svi javljaju čak i dok mi je motor bio polupan jedino mi se nejavljaju ovo šminkeri koji su kupili bajk da bi našli devojku  ;D al oni u principu nisu išli dalje od 50km u turi tako da me opšte ne pogađa što mi se neko ne javi,ko hoće hoće ja se uvek javim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3517 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Nekad bilo ovako: Idemo motorčetom (Tomos Elektronik 90) sa suprugom i stigne nas grupa "bajkera" na raznoraznim "alama".  Uspore, "siđu" na našu brzinu da bi nas pozdravili pa nastave dalje. Ili: Zaustavimo se pored puta da malo odmorimo "pozadinu". Koji god bajker prođe pored, koči i vraća se da pita  je li potrebna neka pomoć. I supruga i ja shvatili smo tada gde pripadamo. Spletom okolnosti dugo nismo imali motor, ali sam motoriste uvek pozdravljao i uvažavao. A sada sam pnovo "u sedlu" posle četvrt veka. Mnogo toga se promenilo ali mi se čini da su bajkeri (uglavnom) ostali isti kao i pre tridesetak godina. I da ne budem shvaćen pogrešno. Pod kategorijom "bajkeri" ne podrazumevam obavezno baš svakog  koji poseduje motor, ali zato poznajem i mnoge prave "bajkere" koji međutim nisu u situaciji da poseduju motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Uspore, "siđu" na našu brzinu da bi nas pozdravili pa nastave dalje.

Koji god bajker prođe pored, koči i vraća se da pita  je li potrebna neka pomoć.

Zaista časno, otvorenog srca !

Nemam boljih reci da opisem, u ovom momentu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Ja juče krenem posle celozimske pauze na posao motorom, srce mi ko SSSR, lepo vreme, put ko u Jevropu, osmeh mi na licu. U daljini, na drumu, vidim da mi ide kolega bajker u punoj opremi u susret. Odvojim pozdrav, a on me iskulira ladno.

Malo sam se iznervirao.  >:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(

 

P.S. nije R

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Nas danas na Avalskom pozdravljali eRovi a bogami i mi njih  :)

Sto me iznenadilo (al' samo malkice) SVI u full opremi, od glave do pete. Nista vetrovke i patike.

Lepo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

Nas danas na Avalskom pozdravljali eRovi a bogami i mi njih  :)

Sto me iznenadilo (al' samo malkice) SVI u full opremi, od glave do pete. Nista vetrovke i patike.

Lepo.

 

Ceo bozji dan me nervirate vi po Avalskom putu... >:( >:(>:( >:( ;D ;D ;D ;D ;D

Ja u kancelariji radim(koja je do Avalskog puta), a napolju zuje opasno.

 

P.S. Vidjena je jedna R1, crvena dioda, ne skida se sa tocka po Beogradu...Vozi je jedan "malo" krupniji mladic po imenu Ivan... ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YBR 125,Honda Hornet 600

Meni su se javljali par motorista,ali posto vozim tek jednu sezonu i nisam navikla na to,nisam stigla da se i ja njima javim.. :( Bilo mi je malo krivo posle toga,al sl put to ispravljam sigurno.. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12795 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

To javljanje bi trebalo da bude stvar ličnog izbora. Dobrovoljna radnja. Kad pročitaš

postove u ovoj temi ispada, ako se ikad nekom na motoru nisi javio da si kreten.

Mađari tako intezivno mašu da sam počeo namerno da ih ignorišem. Pa šta ima

da se domahujemo jedan drugom sa semafora koji q.

Pozdravljam samo one heroje iz dostavnih službi na krševima što voze i po mećavama

i minusima. Govorim o gradu - na putu mahnem kad se ne bavim kvačilom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600

Mnogo lep obicaj! Ja, bilo da vozim skuter ili veci motor, volim da se svima javim. Pa cak i kada vozim auto volim da svirnem svakom ko je na vecem motoru... Sminkere necu ni da spominjem, opisani su :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

U Subotu sam isao sa suprugom u Subotuicu pa smo svratili na Palic.Mnogo dvotockasa sam sreo uz put i svi su me pozdravljali a i ja njih.

Svaka cast Suboticani i okolina !!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Ovde je to redovna pojava da se kolege bajkeri pozdravljaju :) i drago mi je da je to lepo zaživelo.

Inače, drugi put se javi kada dolazio u SU, bar kafu da popijemo... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja