Jump to content

Moto Zajednica

Prvojanuaraska voznja!!!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Jos za docek Nove 2007-e smo se dogovorili da odmah ujutru otvorimo novu moto sezonu, u iscekivanju zime sta bi bilo pametnije :D !!! 31-og uvece prilicno opusteno bez tezih ranjavanja alkoholom, medjutim kako je nastupio prvi januar stvari su se malo otele kontroli :lol:

Nismo krenuli bas po planu ali OK necemo da cepidlacimo! Voznja nije nista strasno da se razumemo sve je u okviru stotinak kilometara. Poenta je bas u datumu nase voznje a razmisljamo da to postane tradicija bez obzira na aktuelnu temperaturu!

Angel-DR 650, Mile-660 Tenere, Milan-VFR 800, Tibi -CBR 600F, Zeljko-ZX7R, i moja malenkost Zozon-Afrika Twin!

Izostali su nam verni drugari Petar-Transalp 600...a...on je u to vreme bio u Atini i tako ga je bolelo d..e za nas, Sube -Pegaso 650, on se oporavljao od teskih rana prethodne noci i Bajic Nedjo- R 1, njegova masina je u dubokom snu spustena u podrumsku garazu i kozervirana do proleca-opravdani izostanci, ostali gas!!!

Deliblatska Pescara (mi zivimo na rubu iste) red asfalta pa red off roada, uostalom pogledajte sami!

Slike malo kasnije kad proradi j....i shack, da nije praznik iznervir'o bi se!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1337 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660
Jos za docek Nove 2007-e smo se dogovorili da odmah ujutru otvorimo novu moto sezonu' date=' u iscekivanju zime sta bi bilo pametnije :D !!! 31-og uvece prilicno opusteno bez tezih ranjavanja alkoholom, medjutim kako je nastupio prvi januar stvari su se malo otele kontroli :lol:

Nismo krenuli bas po planu ali OK necemo da cepidlacimo! Voznja nije nista strasno da se razumemo sve je u okviru stotinak kilometara. Poenta je bas u datumu nase voznje a razmisljamo da to postane tradicija bez obzira na aktuelnu temperaturu!

Angel-DR 650, Mile-660 Tenere, [b']Milan-VFR 800, Tibi -CBR 600F, Zeljko-ZX7R[/b], i moja malenkost Zozon-Afrika Twin!

Izostali su nam verni drugari Petar-Transalp 600...a...on je u to vreme bio u Atini i tako ga je bolelo d..e za nas, Sube -Pegaso 650, on se oporavljao od teskih rana prethodne noci i Bajic Nedjo- R 1, njegova masina je u dubokom snu spustena u podrumsku garazu i kozervirana do proleca-opravdani izostanci, ostali gas!!!

Deliblatska Pescara (mi zivimo na rubu iste) red asfalta pa red off roada, uostalom pogledajte sami!

Slike malo kasnije kad proradi j....i shack, da nije praznik iznervir'o bi se!!!

 

Ajd da vidimo i taj VFR/CBR/ZXR offroad :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Aha...imageshach! da vidimo jesu li nam naklonjeni bogovi telekomunikacije danas?

mRtp1_novamotogodina032pt8.th.jpg

Radi...??? ne mogu da dodjem sebi od uzbudjenja!!!

404.jpg

Drvo kao iz Kenije!

404.jpg

Malo gimnastike...

404.jpg

...HOCU I JA GORE!!! :D

404.jpg

A onda su nam dosle zene...

404.jpg

Tiberije i Violeta

GAqxk_novamotogodina065ux3.th.jpg

Vreme je za povratak kuci, lep dan, lepa voznja, dok sam skidao opremu sa sebe pocela je da pada kisa :D ...umakli smo za dlaku!

AnteK nije neki strasni off road par kilometara letnjeg puta, na momente duboki pesak tu i tamo razrovan papcima divljih svinja, mada Milan ne odustaje ni kad su duze ture u pitanju, tako da je jednom prilikom isao sa drustvom od Devojackog Bunara do Shushare, 15-ak km peska i slicnih stvari. Da je VFR moj ne bi on meni zgazio ni jednu travku a kamoli off road!!! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1337 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660
Aha...imageshach! da vidimo jesu li nam naklonjeni bogovi telekomunikacije danas?

 

Jesu' date=' ali još samo svladaj resize opciju :D

 

AnteK nije neki strasni off road par kilometara letnjeg puta, na momente duboki pesak tu i tamo razrovan papcima divljih svinja, mada Milan ne odustaje ni kad su duze ture u pitanju, tako da je jednom prilikom isao sa drustvom od Devojackog Bunara do Shushare, 15-ak km peska i slicnih stvari. Da je VFR moj ne bi on meni zgazio ni jednu travku a kamoli off road!!! :D

 

Èija je ona XTZ 660 i kako ide?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Moguce je da te imageshack jebe zato sto uploadujes slike od skoro 5MPix

Smanji slike na neku normalnu dimenziju (1024x768 ili nesto slicno) imas tu opciju i na IS a i u vecini programa za pregled fotografija.

Nije problem sto su ti slike teske po 1,5MB nego sto u punoj velicini zauzimaju po 2,3 ekrana i treba da ih skrolujes da bi video sve. U principu, to ljude mrzi da rade (barem mene) i onda niko nece ni da ti ih otvara...i dzaba si krecio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000
Moguce je da te imageshack jebe zato sto uploadujes slike od skoro 5MPix

Smanji slike na neku normalnu dimenziju (1024x768 ili nesto slicno) imas tu opciju i na IS a i u vecini programa za pregled fotografija.

Nije problem sto su ti slike teske po 1' date='5MB nego sto u punoj velicini zauzimaju po 2,3 ekrana i treba da ih skrolujes da bi video sve. U principu, to ljude mrzi da rade (barem mene) i onda niko nece ni da ti ih otvara...i dzaba si krecio[/quote']

 

:D:D Zavisi od ekrana :D:D

 

Sjajne fotke, ali bi stvarno mogle biti za nijansu manje, ima dosta ljudi sa sporim netom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
Aha...imageshach! da vidimo jesu li nam naklonjeni bogovi telekomunikacije danas?

 

Jesu' date=' ali još samo svladaj resize opciju :D

 

AnteK nije neki strasni off road par kilometara letnjeg puta, na momente duboki pesak tu i tamo razrovan papcima divljih svinja, mada Milan ne odustaje ni kad su duze ture u pitanju, tako da je jednom prilikom isao sa drustvom od Devojackog Bunara do Shushare, 15-ak km peska i slicnih stvari. Da je VFR moj ne bi on meni zgazio ni jednu travku a kamoli off road!!! :D

 

Èija je ona XTZ 660 i kako ide?

Tenere 660 je Miletova, njemu se jako svidja a ja jos nisam ozbiljnije seo na nju! Fora je ustvari sa cim poredis, meni u odnosu na AT izgleda malo slabo ali svi kazu da je taj motor ozbiljna stvar!

I dalje imas otvoren poziv da navratis kad god te put nanese, kao i svi drugi uostalom!

Sto se fotki tice moracu ozbiljno da poradim na sebi...videcete vi hakera jednog dana :D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: bns- zuerich
Jos za docek Nove 2007-e smo se dogovorili da odmah ujutru otvorimo novu moto sezonu' date=' u iscekivanju zime sta bi bilo pametnije :D !!! 31-og uvece prilicno opusteno bez tezih ranjavanja alkoholom, medjutim kako je nastupio prvi januar stvari su se malo otele kontroli :lol:

Nismo krenuli bas po planu ali OK necemo da cepidlacimo! Voznja nije nista strasno da se razumemo sve je u okviru stotinak kilometara. Poenta je bas u datumu nase voznje a razmisljamo da to postane tradicija bez obzira na aktuelnu temperaturu!

Angel-DR 650, Mile-660 Tenere, Milan-VFR 800, Tibi -CBR 600F, Zeljko-ZX7R, i moja malenkost Zozon-Afrika Twin!

Izostali su nam verni drugari Petar-Transalp 600...a...on je u to vreme bio u Atini i tako ga je bolelo d..e za nas, Sube -Pegaso 650, on se oporavljao od teskih rana prethodne noci i Bajic Nedjo- R 1, njegova masina je u dubokom snu spustena u podrumsku garazu i kozervirana do proleca-opravdani izostanci, ostali gas!!!

Deliblatska Pescara (mi zivimo na rubu iste) red asfalta pa red off roada, uostalom pogledajte sami!

Slike malo kasnije kad proradi j....i shack, da nije praznik iznervir'o bi se!!![/quote'] zasto lepse polovine nisu u moto opremi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR
Da je VFR moj ne bi on meni zgazio ni jednu travku a kamoli off road!!! :D

 

u ovome te skroz podrzavam ;)

 

svaka cast na voznji, lijepo sto ste tako usli u novu godinu. dako bude plodna takvih exkurzija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
Jos za docek Nove 2007-e smo se dogovorili da odmah ujutru otvorimo novu moto sezonu' date=' u iscekivanju zime sta bi bilo pametnije :D !!! 31-og uvece prilicno opusteno bez tezih ranjavanja alkoholom, medjutim kako je nastupio prvi januar stvari su se malo otele kontroli :lol:

Nismo krenuli bas po planu ali OK necemo da cepidlacimo! Voznja nije nista strasno da se razumemo sve je u okviru stotinak kilometara. Poenta je bas u datumu nase voznje a razmisljamo da to postane tradicija bez obzira na aktuelnu temperaturu!

Angel-DR 650, Mile-660 Tenere, Milan-VFR 800, Tibi -CBR 600F, Zeljko-ZX7R, i moja malenkost Zozon-Afrika Twin!

Izostali su nam verni drugari Petar-Transalp 600...a...on je u to vreme bio u Atini i tako ga je bolelo d..e za nas, Sube -Pegaso 650, on se oporavljao od teskih rana prethodne noci i Bajic Nedjo- R 1, njegova masina je u dubokom snu spustena u podrumsku garazu i kozervirana do proleca-opravdani izostanci, ostali gas!!!

Deliblatska Pescara (mi zivimo na rubu iste) red asfalta pa red off roada, uostalom pogledajte sami!

Slike malo kasnije kad proradi j....i shack, da nije praznik iznervir'o bi se!!![/quote'] zasto lepse polovine nisu u moto opremi?

Lepse polovine su dosle kolima i pridruzile su nam se u kafani, ne zato sto ne vole voznju vec sto nije pozeljno da nam se one tako lepe mrznu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

A i Zeljko se popeo gore!!!

URL=http://cdn.bjbikers.com/images/404.jpg]ZnN0d_novamotogodina044ko6.th.jpg[/url]

Kazem: I ZELJKO SE POPEO GORE!!! da ne bude zabune, sumnji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1337 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

Tenere 660 je Miletova' date=' njemu se jako svidja a ja jos nisam ozbiljnije seo na nju! Fora je ustvari sa cim poredis, meni u odnosu na AT izgleda malo slabo ali svi kazu da je taj motor ozbiljna stvar!

I dalje imas otvoren poziv da navratis kad god te put nanese, kao i svi drugi uostalom![/quote']

 

Ma svratit æu i do tebe jednom, nemreš na sve strane :D

Tenere 660 jest slabija od Afrike, ali joj je ciklistika bolja za vožnju van

asfalta, i to puno. Afrika je udobnija na cesti i naravno, dva cilindra :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

      A danas... 1. januar...lep dan,lep datum prava prilika da se otvori nova sezona  ;D

      Mala ekipa i nasa omiljena destinacija Pescara!

post-238-12879014878391_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

    Voznja je kratka, ukupno 40-ak km, ali je lepa i meni je posebna jer smo ukuno sreli tri pesaka i tri automobila na celom putu.

post-238-12879014883774_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

      Ne znam za vas, al' mi smo ovaj dan bas ispunili! Deo puta od Vladimirovca do Devojackog Bunara je pod ledom tako da smo isli bukvalno 20 na sat i pored sveg opreza pali svi po jednom! Mich- Zozon  1-1  ;D Padanja nismo slikali ... >:( a za ove slike sto smo okacili da vam kazem da ne mogu docarati ni deo onoga sto smo mi doziveli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja