Jump to content

Moto Zajednica

Poginula tinejdzerka na skuteru :(

Recommended Posts

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

preneto iz Vecernjih Novosti, utorak 27.sept.2005:

 

KAMIONOM PREKO GLAVE DEVOJKE

 

Jelena Majetic (16) poginula juce u Vojvodjanskoj ulici u Surcinu

 

Sesnaestogodisnja Jelena Majetic poginula je juce u Vojvodjanskoj Ulici br.150 u Surcinu, kada je preko njene glave zadnjim tockovima presao kamion. Vozac se nije zaustavio posle nesrece, a Jelena je na mestu ostala mrtva, lezeci pored skutera koji je vozila.

Niko od ocevidaca nije sa sigurnoscu mogao da kaze kako se nesrece dogodila. Cinjenica je da je devojka vozila skuter ka gradu, krajnjom desnom stranom puta, a da je crveni kamion natovaren sljunkom bio iza nje.

- Ne mogu 100% da tvrdim da je kamion udario u motor i da je zato pala pod njeove tockove - rekla je jedna od ocevidaca - samo sam videla kako pada sa motora i podlece pod kamion.

 

 

Sta reci na sve ovo.. na slici iz novina mozete videti devojku kako lezi mrtva na asfaltu, naravno bez kacige ili ikakve opreme... strasno, sta drugo.. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Cisto da dam kratak komentar - slike po nasim novinama stvarno prelaze sve granice ukusa pa cak i osnovne ljudske pristojnosti i pijeteta prema nastradalima.., pogotovo ono sto objavljuju Nacional i Kurir. Stvarno ne razumem kako neko moze te stvari da stampa, to je uzas jedan :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Srbija,Beograd

Nemojte da mislite da sam bezosecajan,sexista,ili tako nesto,ali ovakve stvari se desvaju kada se devojkama da da voze bilo sta,I TO JE CINJENICA...u 75% nezgoda u saobracaju ucestvovale su zene...

 

Cast izuzetcima,ali generalno gledano zene ne umeju ni lepo da parkiraju svoja vozila,a kamoli da ih voze.Jednostavno,to je ono sto muskarci rade,takav nam je genetski materijal...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Nemojte da mislite da sam bezosecajan' date='sexista,ili tako nesto,ali ovakve stvari se desvaju kada se devojkama da da voze bilo sta,I TO JE CINJENICA...u 75% nezgoda u saobracaju ucestvovale su zene...

 

Cast izuzetcima,ali generalno gledano zene ne umeju ni lepo da parkiraju svoja vozila,a kamoli da ih voze.Jednostavno,to je ono sto muskarci rade,takav nam je genetski materijal...[/quote']

 

Možda si malo preterao ili malo skrenuo s teme al' ne moram biti u pravu. A što se sexizma tièe mislim da je sve na svetu stvar treninga a genetski materijal je tek 5% cele frke. Pa i majmuni znaju da pilotiraju a slonovi da žongliraju :roll: :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino
Nemojte da mislite da sam bezosecajan' date='sexista,ili tako nesto,ali ovakve stvari se desvaju kada se devojkama da da voze bilo sta,I TO JE CINJENICA...u 75% nezgoda u saobracaju ucestvovale su zene...

 

Cast izuzetcima,ali generalno gledano zene ne umeju ni lepo da parkiraju svoja vozila,a kamoli da ih voze.Jednostavno,to je ono sto muskarci rade,takav nam je genetski materijal...[/quote'] :shock: sreca tvoja sto Duca ne posecuje ovaj forum , bilo bi :bokser: :bokser: :bokser: :jecaj:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Srbija,Beograd
A ta mislite o malo postovanja prema pokojnoj devojcici' date=' moyda neko njoj bliyak cita ovaj forum[/quote']

Vec sam rekao...

...Nemojte da mislite da sam bezosecajan' date='ili tako nesto...[/quote']

 

 

...A što se sexizma tièe mislim da je sve na svetu stvar treninga a genetski materijal je tek 5% cele frke...

Takodje sam rekao...

...Cast izuzetcima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Surcin

Ово је страшно! Знам да месецима касним са овим, али никада није касно.

 

Она ми је била најбоља другарица, па ћу можда мало звучати субјективно. Ја сам администратор форума Surcin.org и модератор сам на разним форумима и не могу да верујем да нико од модератора и администратора није реаговао на овакве коментаре за девојку која није жива.

 

Али ћу да се надовежем на коментаре.

 

1. Јелена ниједном није пала са скутера до тада.

 

2. Возач је признао да је крив, то јест да је закачио и да је то разлог пада.

 

 

Заклључак: То што ви причате су гомила глупости!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Izvini, ali samo je jedan lik (pogledaj gore koji) komentarisao mozda u negativnom smislu prema tvojoj drugarici. Mislim da je stav nas ostalih sasvim jasan i da je to strasna tragedija koja se desila.

 

Treba malo pozitivnije da gledas na stvari...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja