Jump to content

Moto Zajednica

MOTOR-MOJ MACAN,MASINA KOJA SPAJA SVE NAS

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: G.Milanovac

Kolegeee sadasnje i buduce, ja Ivana iz GM-a novi sam vas clan,jako sam srecna sto postoi ovaj forum uz pomoc kojeg svi ljubitelji ovog sporta mogu da se upoznaju ,sklope prijateljstva i tako dele iskustva sa ovih cudnih masina.Sada cu vam u kratkim crtama pribliziti sebe i mozda vas na taj nacin privuci da mi se javite a mozda i ne,ko zna!Clan sam novoosnovanog kluba REBELS u G.Milanovcu,cije sediste je u kaficu moje sestre i mene gde se okupljaju bajkeri naseg kluba kao i klubova iz obliznjih gradova.Nalazimo se na magistrali u sklopu JUGOPETROLOVE PUMPE u G.Milanovcu,sto znaci da ukoliko se nadjete na ovom putu ne mozete ga obici,KAFIC SE ZOVE FONTANA.Svoj maksimum dajem da se klub razvija sve vise i da se na sto bolji nacin prikazemo svim ostalim klubovima i ljubiteljima ovog sporta.Ova sezona ce proci bez skupa naseg kluba jer smo doziveli gubitak COVEKA VELIKOG SRCA mog najboljeg zeta i najboljeg druga i bajkera svim nasim prijateljima,zivot je izgubio sa ove ljute masine koja ga izdade pa cemo sledece sezone praviti MEMORIJALAN SKUP ZA SECANJE NA NJEGA .JA trenutno vozim skutercic ,nadimak mu je MOJ MACAN i moram vam priznati da je strasno dooosadan jer nema snage kolika je meni potrebna a i to je moja prevazidjena igrackica koja sada vise skuplja prasinu nego sto se voziInace vozila sam i te jake ljute masine od 1000ccm ,najvernija sam SUZUKIU jer najvise prdjenih kilometra je bilo na njemu,sto kao suvozac a i vozac  ove lude masine.Ali to ne znaci da cu njega voziti jer je tu i ova sa slike YAMAHICA,a i NINJA KAWASAKI nije za bacanje tako da ko zna.Jedino u sta sam sigurna sto posto je da je R moj san pa sad koi tip ,nije toliko ni bitno.U okolnostima u koim trenutno jesam ova sezona ce proci a moj san se nece ostvariti ...smrccc :-\ Skupove rado posecujem pa cu vam nekada izbaciti i slike sa skupova da vidite kako se mi tamo ponasamoo,ma fini smo skroz.E tako vam je moje kolege,mislim da dovoljno sasvim rekoh a cini mi se da se i zanesoh pa odoh,da ne preteram...Kao sto volim ovaj sport isto toliko volim i postujem SVE VAS...odohhh...pozzzz svima :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: cacak prislonica g.milanovac
  • Motocikl: Super Tenera 750 91.

Ivana dobro ti nama dosla.Da znas da si izabrala pravo mesto tj.pravi forum za prave i buduce bajkere a ne MANEKENE na MOTORIMA.Veliki pozz od ANTICA. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Zdravo Ivana :)

Kada prolazim tuda poseticu "Fontanu"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: G.Milanovac

JUHUUU,HOCE LI NEKO U SUTOMORE?Iz naseg kluba krece nas deset sigurno a ima jos par njih pod znakom pitanja.Krecemo iz naseg kafica 03.09 u 8h, pa ako je neko u prolazu i raspolozen moze krenuti sa nama.POZZZ SVIMA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja