Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre 12 sati, bocca_bastard said:

Inace i moj konj trosi 7-8 po gradu, trza u drugoj samo i ima Hiflo filter. Majku mu. To li je znaci

Ovo mi se cini puno,moj tesko dobaci do 7 po gradu (zustrije voznje) ali voznja po Bg a narocito NBGD mu dodje kao na otvorenom u odnosu na Šidsku gradsku,1-2-3 cela veka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre 11 sati, marshall said:

Prigusena verzija (CM, CN) oko 21.000, puna snaga oko 24000, sa tablicom itd 28000.

Nema razlike u reg. za prigusen i standard,samo su ccm bitni.

Kud i napisah,odma se iznerviram,R-ovi od 600 ccm se reg. za 15000,stariji i manje a kw po 3x vise i 30% kg manje.

Zona rizika na max. za malo para,Srbija,jedinstvena po mnogo cemu!

A "ustrojene" verzije za CH trziste idu u delove umesto da stimulisu voznju takvih motora,smanje polisu osiguranja za njih,da nas "teraju" da vozimo ustrojene ali ovde je logika umrla krajem proslog veka.

Jbt jesam hejter ili realno gledam,pitam se!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
Nema razlike u reg. za prigusen i standard,samo su ccm bitni.
Kud i napisah,odma se iznerviram,R-ovi od 600 ccm se reg. za 15000,stariji i manje a kw po 3x vise i 30% kg manje.
Zona rizika na max. za malo para,Srbija,jedinstvena po mnogo cemu!
A "ustrojene" verzije za CH trziste idu u delove umesto da stimulisu voznju takvih motora,smanje polisu osiguranja za njih,da nas "teraju" da vozimo ustrojene ali ovde je logika umrla krajem proslog veka.
Jbt jesam hejter ili realno gledam,pitam se!?

Naprotiv. U potpuno si u pravu. Problem je sto u ministarstvu saobracaja rade mamini i tatini sinovi koji nemaju predstavu o svom poslu. Cak i ako neki da neki konstruktivan pametan predlog pozitivne promene,biva ucutkan od strane mase jer talasa i zamisli raaadi zasta je placen. Svuda se porezuje snaga agregata i godiste,samo kod nas kubikaza. Tuzna smo mi zemlja.

Sent from my 6037Y using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR550 Zephyr

Tražim da kupim neki motor pristojne cene i koji je u dobrom stanju naravno. Imam nekoliko opcija, a jedan od njih je 3vd jer mi se čini kao jedan dobar i pouzdan "all-round" motor, kojoj ni servisi nisu nešto skupi. A i pre svega sviđa mi se njegov izgled. Ko bi ovde na forumu znao više o ovom motoru nego vi koji aktivno pratite ovu temu, pa sam hteo da pitam za savet, šta mislite o ovom motoru:

 

https://www.polovniautomobili.com/motori/9955417/yamaha-tdm

 

Pozdrav! :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR550 Zephyr

I da, htedoh da pitam, da li je ovaj iz oglasa prigušena verzija, jer kaže da ima samo 38ks? Kako je motor prigušen, da li je to koliko teško da se vrati na fabričkih 77ks?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Preko tel nece da mi otvori ovaj tvoj link,kaze nebezbedno.. Ne uspevam ga naterati

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
35 minutes ago, RokiSoko said:

Tražim da kupim neki motor pristojne cene i koji je u dobrom stanju naravno. Imam nekoliko opcija, a jedan od njih je 3vd jer mi se čini kao jedan dobar i pouzdan "all-round" motor, kojoj ni servisi nisu nešto skupi. A i pre svega sviđa mi se njegov izgled. Ko bi ovde na forumu znao više o ovom motoru nego vi koji aktivno pratite ovu temu, pa sam hteo da pitam za savet, šta mislite o ovom motoru:

 

https://www.polovniautomobili.com/motori/9955417/yamaha-tdm

 

Pozdrav! :)

 

 

Pozdrav buduci kolega,za pocetak bih te preusmerio na ovaj koji na oko izgleda bolje,naravno dok se ne vidi i jedan i drugi tesko je proceniti.

Inace ovi sa smanjenim kw uglavnom su vec "otvoreni",ako ne ide preko 140km/h "ustrojen" je,u tom slucaju skidaju se limici sa usisa i stavljaju vece tj fabricke dizne u karb. i uglavnom je to to.

 

https://www.polovniautomobili.com/motori/9508952/yamaha-tdm-850

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: TDM 900
Preko tel nece da mi otvori ovaj tvoj link,kaze nebezbedno.. Ne uspevam ga naterati
 


Kucaj u URL umesto http:// = https:// trebalo bi da reši problem.
Ili skini aplikaciju PolovniAutomobili ako već nisi, pa da ti otvori direktno tamo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Upravo sada, Astral said:

Probao to odmah, nece ,glupi telefon

Sent from my 6037Y using Tapatalk
 

Nekad se znalo,krigla kafe,jastuce na stolicu,veliki komp. mali ekran ... pa na forum     :Six:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Ono jes' .. Kom retko palim otkad su ovi moderni telefoni startovali..

Sent from my 6037Y using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR550 Zephyr

Aha, znači to je u najčešćim slučajevima samo u saobraćajnoj ta konjaža..? Hvala na info. Sve bih ih ja išao da pogledam. Ovaj tvoj je barem blizu, a nešto mi je... Na oko mi je malo bolji i ovaj

 

https://www.polovniautomobili.com/motori/8438022/yamaha-tdm-850

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Пих, ја бих овде препоручио мог, онако чисто објективно :);)
Нема линк ка икаквом огласу :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Ajd da i ja dobacim koju reč:

Ovaj prvi link (sa sivim sedištem) nije sigurno 94. godište jer je ram sive boje, to može biti 93. (a da je prva reg. bila 94. pa to godište i upisano u saobraćajnu). Na oko deluje ok, ali je farban pa se postavlja pitanje da li je to urađeno zbog estetike samo ili je padano, žuljano i ostalo. Svakako se mora detaljno pogledati i probati pre bilo kakvog ozbiljnijeg komentara o stanju motora.

Ovaj drugi (što je bdada preporučio) mi deluje u boljem stanju (iako je 92. godište), boja je fabrička, deluje "kompaktnije"... Svakako bi mi ušao u uži izbor za gledanje uživo.

Ovaj treći sa linka već dugo stoji na oglasima pa nisam siguran zašto je to tako, ako je motor ok...tako da i to uzmi u obzir kad budeš gledao TDM-ove...;)

 

A za Svalerov TDM- samo preporuka, u odličnom stanju je... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR550 Zephyr

@thepainkiller Hvala na komentaru. Jeste, uvek treba razmisliti zašto je motor farban. Po meni ova kombinacija boja mu svakako stoji. Drugi motor nekako mi ne deluje tako čist kao prvi i treći. Ali opet, blizu je, valjalo bi da se pogleda. Motor na trećem linku meni je najlepša. A što je dugo na oglasima...

 

@Svaler Mogao bi da daš neku dodatnu informaciju o tvom motoru, možda po koja slika i, da lisi formirao neku cenu za njega? :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Nisam ni znao da ima ovoliko potencijalnih Tdm-asa!

Sent from my 6037Y using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZR550 Zephyr

Lep motor. Je l ima još nekih slika? Nisam video nekad belu boju na tdm-u. Da li je to original? Svakako dobro mu stoji. Koje je godište?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Има испод овога што пишем у "потпису" има линк ка youtubu, ту има пар клипова који показују мотор и шта сам све уградио у/на њега.
Пре 3к км стављене нове Мишелин PR3 гуме, потрошни материјал сав одличан.
Мада могу и неку слику окачити кад седнем за комп

Е једини је проблем што нисам формирао цену, имам неке финансијске планове који ако се остваре онда бих мењао мотор и овај би ишао на продају у јулу/августу.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Grgurevci
  • Motocikl: HONDA- PAN EUROPEAN ST1100
19 minutes ago, RokiSoko said:

Lep motor. Je l ima još nekih slika? Nisam video nekad belu boju na tdm-u. Da li je to original? Svakako dobro mu stoji. Koje je godište?

Nije orginalna boja , cak na slici se nevidi boja u sebi ima dosta perli nekad je zelenkasta nekad plava dosta je simpaticna . Godiste je 1996. A trenutn sam na poslu pa nemam vise fotografija jedino kasnije od kuce da okacim jos koju.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 1 sat, jova cupavi said:

Nije orginalna boja , cak na slici se nevidi boja u sebi ima dosta perli nekad je zelenkasta nekad plava dosta je simpaticna . Godiste je 1996. A trenutn sam na poslu pa nemam vise fotografija jedino kasnije od kuce da okacim jos koju.

 

 

 

Bez ljutnje, ali to nikako ne moze da bude 96. godiste jer se 3vd proizvodio do 95. Od 1996 se pocinje proizvoditi 4tx model. Taj vas po kolornoj semi rama i masine bi trebao biti 93. godiste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja