Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Могу ти рећи да јесте. :)

Први пут смо код другара уграђивали, и трајало је од 7 до 1 иза поноћи. Највише нам је однело времена како наместити сензоре и магнет тако да врше свој задатак.

А други пут сам данас ја уграђивао код себе, и требало ми је неких 3-3 ипо сата.

Најбоље два пара руку, и лагано уз причу.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Ja sam hromirao to jest niklovao gomilo srafova na móm tdm.u,polirao zadnje nogostupe,sad nosim i auspluh grane na niklovanje,lezaj volana da izmenjam,uh sitnica kolko voliš,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

p.s.  koliko 3vd treba 5tom na recimo 5000 rpm da ide na sat...po vasim kilometrazama..ili na 4000rpm...

nesto me zanima jer cu produziti prenos..no nebitno..samo to zanima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

p.s.  koliko 3vd treba 5tom na recimo 5000 rpm da ide na sat...po vasim kilometrazama..ili na 4000rpm...

nesto me zanima jer cu produziti prenos..no nebitno..samo to zanima...

p[ozdrav juce sam vozio  5-tom na 4500 oko 140  kmh

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW R1100R BMW R1200GS

Ima li neko ovde a da je zainteresovan za moj TDM 900 koji prodajem?Motor je u extra dobrom stanju sedi i vozi ne šalim se.

 

 

post-30891-0-24734300-1447320897.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW R1100R BMW R1200GS

Cena,ah ta ključna stvar pa da kažemmmmmm šta da kažem..Evo 3500 bez popusta cenkanja šala velikih i malih itt.

A CBF ne bih da prodajem tek sam ga kupio a ladno sam imao kupca za njega ali ne bi imalo smisla nisam prešao ni 100 km sa njim i sviđa mi se baš.Ali što se TDM_a tiče motor je na svom mestu bez greške i ikakvih ulaganja.Na kraju krajeva uz povremeno podsećanje supruge da imam dva moraću da iskuliram ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Јел имао још неко проблем са ретровизорима? Не видим ништа осим рамена. Кад наместим да не видим рамена онда не видим тачно иза мене него мало укосо, једва 'вата врх кофера.

 

 

И још нешто, јел они морају толико да вибрирају преко 90-100? Мени су толико мутни да видим само обрисе иза и светла која играју лево-десно. Кад уђем у насеље и смањим брзину, проблегам, као да пређем у FullHD режим :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Јел имао још неко проблем са ретровизорима? Не видим ништа осим рамена. Кад наместим да не видим рамена онда не видим тачно иза мене него мало укосо, једва 'вата врх кофера.

 

 

И још нешто, јел они морају толико да вибрирају преко 90-100? Мени су толико мутни да видим само обрисе иза и светла која играју лево-десно. Кад уђем у насеље и смањим брзину, проблегам, као да пређем у FullHD режим :)

 

Ja sam sigurno siri ( i visociji ) od tebe i dobro vidim iza na mojim originalnim ( fabrickim ) retrovizorima na TDM-u. Sve je u dobrom podesavanju retrovizora. ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Је*ем ли га, није то толико лоше да баш ништа не видим, али да бих видео баш како желим морам мало раме да савијем ка унутра. Играо сам се са подешавањем, али никако да добијем да буде то то.

 

 

Питам се и ја како је ширима од мене, али мени на сваком мотору помало сметају рамена. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Crveni...opet!!!

Ako bas ne mozes da ih nastelujes, imas ne tako skupe tzv. mirror extenders koji se montiraju na postojece nosace a pomere retrovizore na gore i napolje.

 

Sent from my HTC Desire 510 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2102 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Ja sam takodje posirok I retrovizori su mi ok I veoma su mirni.

Slican problem imam na XT 660 Z, kad spustim dlan na kuciste retrovizora slika se smiri. Mislim da je problem pozadina stakla.

Osim zamene istih nevidim resenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4852 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Јел имао још неко проблем са ретровизорима? Не видим ништа осим рамена. Кад наместим да не видим рамена онда не видим тачно иза мене него мало укосо, једва 'вата врх кофера.

 

 

И још нешто, јел они морају толико да вибрирају преко 90-100? Мени су толико мутни да видим само обрисе иза и светла која играју лево-десно. Кад уђем у насеље и смањим брзину, проблегам, као да пређем у FullHD режим :)

Takodje sam imao taj problem,imas dve vrste retrovizora a na tvom 4cn modelu bi trebali biti sa konveksnim ogledalom dok 3vd ima ravno,mozda su nekada zamenjena pa je ocajno za voznju.

Ja sam problem resio stavljanjem fazerovih retrovizora na masku (meni lepo ali stvar ukusa) imam odlican pregled sa obe strane sto mi je veoma bitno ma sta vozio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: BMW F800ST Honda NX 250

Neispravni su retrovizori, ogledala ti mnogo vibriraju (olabavila su se), a to ne bi smelo.

Tako je.

Ali stoji da bih i ja voleo malo širi pogled unazad, dobar deo retrovizora mi zauzimaju ramena, posebno kada nosim touring jaknu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja