Jump to content

Moto Zajednica

kako namestiti masinu da baca plamen?

Recommended Posts

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: BG

interesuje me kako da se nasteluje masina da bi bacala plamen iz izduva nesto slicno kao na ovom klipu?! <object width="425" height="344"><param name="movie" value="

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

Drzis gas, iskljucis kontakt, ukljucis kontakt.  ;)

 

Nije ovo "pucanje", nego su otvoreni izduvi, i na pustanje gasa dobija backfire.

 

Recept: Kupis R1, skines izduvnu granu, razjebes paljenje i svetlis non-stop :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Prvo  napisi na kom bi ti to motoru pravio .?

  Najjednostavnije ti je da skines kompletan auspuh , i dobices da ti masina baca plamen, a verovatno ce te i komsiluk gadjati trulim paradajzom, krompirima i svim sto im padne pod ruku. U rekordnom vremenu ces postati najpoznatiji u kraju, i svi ce ti pominjati sve po spisku !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

Nikad mi nece biti jasni ljudi koji ne voze motore radi voznje, ljudi koji hoce da im puca iz auspuha, dok se drugi brinu sto im se to desava kao ni ljudi koji postavljaju plave LE diode ispod motora i kola.  ??? Posebna sorta lozaca... ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Nikad mi nece biti jasni ljudi koji ne voze motore radi voznje, ljudi koji hoce da im puca iz auspuha, dok se drugi brinu sto im se to desava kao ni ljudi koji postavljaju plave LE diode ispod motora i kola.  ??? Posebna sorta lozaca... ::)

ja sam se brinu sto mi motor kad ga cepim pa pustim gas dok se spusta u manje obrtaje puca i izbacuje plamen...objasnili mi ljudi da je to normalno za otvoren izduv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Nikad mi nece biti jasni ljudi koji ne voze motore radi voznje, ljudi koji hoce da im puca iz auspuha, dok se drugi brinu sto im se to desava kao ni ljudi koji postavljaju plave LE diode ispod motora i kola.  ??? Posebna sorta lozaca... ::)

 

Sta fali diodama... zakon!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Bački Petrovac
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Bio mi danas jedan pucač-traži svećice koje sam mu rado prodao al nažalost nisu bile svećice u pitanju...neće pucati neko vreme...dok ne nabavi drugu mašinu....!

 

  I on je voleo da bude glavni baja......

 

:D :D :D konacno jedan manje! Za takve ljude nisu motori vec pomoc doktora  psihijatra ili psihologa, u zavisnosti od stepena poremecenosti! >:(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Bački Petrovac
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

interesuje me kako da se nasteluje masina da bi bacala plamen iz izduva nesto slicno kao na ovom klipu?! <object width="425" height="344"><param name="movie" value="

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

 

A ti kolega,ako te interesuju ovakve teme i pitanja,  bolje parkiraj ili prodaj tu tvoju jadnicu koju imas (ako je imas), dok joj nisi dao po nosu!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja