Jump to content

Moto Zajednica

Padoh i ja sinoc

Recommended Posts

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Krenuh da se malo provozam sinoc oko 9:15 i odem do jednog puta koji uopste nije osvtljen i onako ide u krug jedno milju i po i ima dobrih krivinica. Milion puta sam se tamo vozio kad sinoc pre jedne duge leve krivine koja je inaca fenomenalna ja pogledah u retrovizor kao da proverim sta ima iza mene kad ono mrkli mrak, kao na Kosutnjaku, kad sam pogledao ispred ima sta da vidim, ja umesto levo odoh pravo u jarak. Uspeo sam da usporim do nekih 5mph pre nego sto smo pali tako da i nije bilo strasno. Osim povredjenog ega motoru nista nefali osim levog migavca, cak oklop nije ni ogreban. Posle par minuta naidje neki auto i pomogne mi da ga izguram napolje, nije se ni menjac iskrivio. Zahvalim se ja coveku i Bogu i produzim do jednog bara da nazdravim Taliji i da se sav ismejem na moj racun.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Cuti, dobro je. Sve to na kraju ispade cak i simpaticno, super si prosao. 8)

 

Ja sam jednom slicno tako zbog nepaznje zavrsio sav u zavojime i u krevet dva mjeseca :? Ali sam opet prvi dan poslije toga sjeo na motor :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Blok 45

Cuti,odlicno si prosao.

 

Identicnu situaciju sam imao na vec pomenutom kosutnjaku.Mrkli mrak,ja debil gledam u retrovizor,trazim ortaka i samo produzim pravo ali srecom u sumu a ne u provaliju.Cak nisam ni pao nego sam nekako ali stvarno ne znam kako ostao na nogama.

 

Al' mi je kosutnjak i dalje omiljeno mesto za trkanje i pokazivanje napucanim likovima da nije sve u motoru(skuteru) vec ima "nesto" i u vozacu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Hvala na brizi i dobim zeljama, otisao sam juce kod dilera i kupio novi migavac $32 pa i nije strasno, kao sto rekoh sve je dobro proslo, oklop nije ni ogreban, izduv takodje (samo mu se trava zavukla na cudna mesta), retrovizor se samo savio kao sto i treba tako da smo zaista super prosli. Medjutim najvaznije je da sam ja ok, osim povredjenog ponosa ali nije prvi put da se pada a nije ni poslednji (daj Boze da jeste ali sanse su jako male), takodje sam utvrdio staro znanje:

 

krivine i svetao dan = super

krivine i mrkli mrak = ne bas super

 

Budite mi pozdravljeni i pamet u glavu, gledaj ispred sebe a ne iza. Nas hobi zahteva punu koncentraciju.

 

Dejan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Hvala na brizi i dobim zeljama' date=' otisao sam juce kod dilera i kupio novi migavac $32 pa i nije strasno, kao sto rekoh sve je dobro proslo, oklop nije ni ogreban, izduv takodje (samo mu se trava zavukla na cudna mesta), retrovizor se samo savio kao sto i treba tako da smo zaista super prosli. Medjutim najvaznije je da sam ja ok, osim povredjenog ponosa ali nije prvi put da se pada a nije ni poslednji (daj Boze da jeste ali sanse su jako male), takodje sam utvrdio staro znanje:

 

krivine i svetao dan = super

krivine i mrkli mrak = ne bas super

 

Budite mi pozdravljeni i pamet u glavu, gledaj ispred sebe a ne iza. Nas hobi zahteva punu koncentraciju.

 

Dejan[/quote']

Nas hobi pored koncentracije zahteva i dobar koeficient srece.

Samo napred brate idemo dalje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja