Jump to content

Moto Zajednica

Diskusija o kampanji 'zastiti motorista'

Recommended Posts

Guest SNAKESBIKER

covek rece-od kampanje nista!i,u pravu je....

Djura rece-mi smo krivi.....ima veeeelike istine u tome!

a cinjenica je da sedamo i pijani i NERVOZNI(sto je po meni i gore)na nase motore,i posle se desi sta se desi........

matori mi jedan na ulici rece SINE,PAMET U GLAVU....xaxaxaxaaxa,pa da mi je sva ta pamet,da li bih ja uopste i kupio motor i vozio ga u svakoj prilici?????i ovakav,i onakav....EX!!!!!

ostaje nam da se malo pripazimo,a peglanje preporucujem iskljucivo po auto putu!!!!!!pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

btw imate spammere da kupite sa adresama preko 100 000 ljudi u srbiji ;)))) pa zviznete mail i stigne svima 65:35 je odnos fizicka pravna lica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Da li je rano za budjenje ove teme....?

 

Ljudi se vetj vozikaju....dodushe i dalje zahladni i padne poneka kisha...

Ali mart se blizi, i lepshe vreme.Mozda treba vetj da osmislimo neshto konkretno i izradimo neke flajere ... da kad krene sezona u martu budemo spremni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Da, vec pocinje lepo vreme i sve je vise motorista na putevima.

Iako sam nov i na forumu i na motoru, spreman sam da pomognem koliko je to moguce. S'obzirom da je Bg dobro pokriven, mi iz ostalih delova Srbije (a i sire), takodje mozemo pomoci da pokrijemo sto vise mesta i da pokusamo da podignemo nivo kulture na putevima.

Samo javite o detaljima, da li ce se deliti flajeri, neka manifestacija ili nesto trece.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

slazem se da bi trebalo da pocnemo da radimo nesto na ovu temu. taman dok dodje stvarno lepo vreme i masovno krenemo da vozimo da imamo nekakav materijal. za sada mozemo da delimo proslogodisnje flajere, ali bi mozda trebalo da smislimo nesto efektivnije.

 

Mozda bismo trebali da ukljucimo i neke medije. Razmisljao sam o nekoj varijanti upecatljive slike ili teksta u recimo nekim dnevnim novinama tipa "blic" ili sta se vec masovnije cita i to mozda u izdanju nedeljom ili slicno. Trebalo bi videti kako bi se moglo izmuvati neki fond za to ili sponzorstvo.

 

Televizija bi takodje bila dobro resenje, mada bi neka "reklama" verovatno bila uzasno skupa i niko ne bi finansirao ali bi mozda trebalo naci nekog urednika neke emisije koja se bavi saobracajem ili necim slicnim pa da se napravi barem neki intervju sa nekim clanovima foruma koji su malo recitiji i koji znaju dobro da objasne kampanju koju bismo voleli da sprovedemo.

 

Ovih dana se bavim nekim stvarima koja ce interesovati vecinu vas sa foruma (o tome u nekom drugom topicu, za mozda 10-tak dana), a u to bi trebalo da budu umesani i mediji i policija, pa cu verovatno ici u BG na neke sastanke i pricacu sa nekim pisanim medijima i nekim televizijama, pa cu pokusati da pronadjem interesovanje za ovu temu.

 

U svakom slucaju domaci zadatak svih nas bi trebala da bude ova kampanja. Bilo bi dobro da bude sto vise predloga i konstruktivnih kritika, ali da se topic ne zagusi bespotrebnim komentarima jer cemo izgubiti volju da iscitavamo stranice i stranice foruma da bismo naisli na neki dobar predlog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Ja sam uvek za! Flajeri èekaju u mojoj fijoci i samo treba da se naðemo pa da Vam ih dam. Ona akcija podela Bonžita æe da saèeka lepše vreme, ali ja od nje nisam digao ruke. Spreman sam za uèešæe u svakoj akcijikoja bi rezultovala poveæanju svesti vozaèa i bezbednosti na ulicama.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r
Da' date=' vec pocinje lepo vreme i sve je vise motorista na putevima.

Iako sam nov i na forumu i na motoru, spreman sam da pomognem koliko je to moguce. S'obzirom da je Bg dobro pokriven, mi iz ostalih delova Srbije (a i sire), takodje mozemo pomoci da pokrijemo sto vise mesta i da pokusamo da podignemo nivo kulture na putevima.

Samo javite o detaljima, da li ce se deliti flajeri, neka manifestacija ili nesto trece.

Pozdrav[/quote']

 

i ja sam spreman da pomognem koliko je moguce da i ovde zazhivi kultura i normalno ponashanje u saobracaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja