Jump to content

Moto Zajednica

Diskusija o kampanji 'zastiti motorista'

Recommended Posts

  • In memoriam, 53 postova
  • Lokacija: basel switzerland

najbolje stavite na flajer bajkera sa ruzom kako baca kacigu u vazduh dok mu auto ide u susret kao pitomac kada zavrsi akademiju.

glupost.

 

treba prikazati stanje kakvo jeste ,nama goreg soka za njih i nista im duze nemoze ostati u memori od fleke krvi na asvaltu i bespomicnog tela koje lezi ispod automobila.

i slogan : vise paznje da nebudes bas ti uzrok nesrece ili nesto slicno.

 

ili?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

dada....bonzitu upakovati u neku jezivu sliku......

:!: :idea: :D

 

dk8X5_1accident25qg4.jpg

 

Ovo ce imati vrhunski efekat!!! A jednostavno je za izvesti sa malo selotejpa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
t_predlog4i_bfc4m_ed5745fa.jpg

 

Mina' date=' ovo je do jaja![/quote']

 

Jeste to extra...ali ne znaju nazalost svi engleski, a razbijam glavu kako to prevesti na srpski, ali da ima taj smisao... :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Jeste to extra...ali ne znaju nazalost svi engleski' date=' a razbijam glavu kako to prevesti na srpski, ali da ima taj smisao... :?[/quote']

 

Hajde da se ne upoznamo NESRECNIM slucajem ('nesrecnim' ostavimo velikim slovima ili u drugom fontu ili ...)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Jeste to extra...ali ne znaju nazalost svi engleski' date=' a razbijam glavu kako to prevesti na srpski, ali da ima taj smisao... :?[/quote']

 

Hajde da se ne upoznamo NESRECNIM slucajem ('nesrecnim' ostavimo velikim slovima ili u drugom fontu ili ...)

 

Moze shto da ne...drugi font ili slova...

 

U svakom sluchaju do proletja tjemo smisliti vishe poruka, tako da tjemo imati razne kombinacije... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

U al se zahuktalo u ovom TOPICu nisam ni video. Svidja mi se ideja, i mislim da je to pravi put. Mala i lako izvodljiva akcija, cisto da se skrene paznja, posle ce se otvoriti neka vrata.

Bilbord je nesto drugo, mnogo veci efekat na vozaca ce ostaviti licni kontakt.

Bivcu vise nego srecan da pomognem i da delim flajere na raskrsnicama!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
U al se zahuktalo u ovom TOPICu nisam ni video. Svidja mi se ideja' date=' i mislim da je to pravi put. Mala i lako izvodljiva akcija, cisto da se skrene paznja, posle ce se otvoriti neka vrata.

Bilbord je nesto drugo, mnogo veci efekat na vozaca ce ostaviti licni kontakt.

Bivcu vise nego srecan da pomognem i da delim flajere na raskrsnicama![/quote']

 

ti mozes da padas na glavacke niz neki kanap, pravo do soferke i kao: prelepa gospo, uzmite si ovaj flajer i bonzitu, i pogledajte ga u casovima dokolice. Na pozadini vam je broj mog telefona za slucaj da se izgubite u Garpisch-Partenkirchenu. Zelim vam prijatan dan...

 

I onda nestanes u istom stilu!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Aj i ja da se javim...

 

Pre toga da kažem nešto Endurcu: "Još jednom reci crvljiva Bonžita i ima da naletiš na pokvareno pivo koje æe da te cepi po želucu u trenutku razgovora sa najvatrenijom cicom koju si upoznao u poslednjih 6 meseci." :wink:

 

Podela Bonžita, ili slatkiša po semaforima je lep naèin da lièno stupite u kontakt sa vozaèem automobila. Ne bih pri tome ukljuèivao nikakve krvave scene, to može da bude samo kontraproduktivno u akciji ovog tipa. Priðeš vozaèu, ponudiš ga slatkišima i kažeš:

 

"Želim da Vam se zahvalim što ste pažljivo vozili i omoguæili nama, motoristima, da održimo ovakvu akciju."

 

Ne bih se libio ni da nosim onu teènost za stakla i krpicu i da svakom vozaèu obrišem retrovizore, objašnjavajuæi da meni život zavisi od toga kako on mene vidi u njima. Svakako mu pri tome dajuæi do znanja da sam ja zahvalan što on pažljivo vozi i što je savestan uèesnik u saobraæaju. Plus slatkiš.

 

U pitanju je mašta... Andrej, tvoj naèin sagledavanja ove akcije nije ispravan. Treba da sagledaš one pozitivne strane i da se na njih koncentrišeš. Svakako æu podržati tvoju akciju, ali sam se nadao da tvoj stav neæe biti toliko negativan. Pusti decu da se igraju. :wink:

 

Ovo nije akcija globalnih razmera, ovo je akcija u kojoj æemo da se družimo, razgovaramo, a usput i podelimo neke flajere i slatkiše. Nema šanse da ne uspe, samo treba verovati.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Ne bih se libio ni da nosim onu teènost za stakla i krpicu i da svakom vozaèu obrišem retrovizore' date=' objašnjavajuæi da meni život zavisi od toga kako on mene vidi u njima. Svakako mu pri tome dajuæi do znanja da sam ja zahvalan što on pažljivo vozi i što je savestan uèesnik u saobraæaju. Plus slatkiš.

 

U pitanju je mašta...

najzli[/quote']

 

:kul: :prayer: :fcab:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
Andrej, tvoj naèin sagledavanja ove akcije nije ispravan. Treba da sagledaš one pozitivne strane i da se na njih koncentrišeš. Svakako æu podržati tvoju akciju, ali sam se nadao da tvoj stav neæe biti toliko negativan. Pusti decu da se igraju.

 

Nisam imao nameru da delujem negativno, izvinjavam se.

Svakako RESPECT za dobru volju i ideju kao takvu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
Andrej, tvoj naèin sagledavanja ove akcije nije ispravan.

 

Najzli mislim da si bolji od ovakvih iskljucivih i relativnih izjava :D

Anrej jeste pomalo krut ali ja znam zasto. Jer ima brdo iskustva u relativno slicnim poduhvatima. Mozda malo pretera, ali covek je perfekcionista i misli globalno.

 

Nebitno, da ne izigravam advokata....

 

Sto se tice crvljive bonzite, svaka 3ca ili 4ta koju probam, a klopam ih cesto zbog teretane ima crva unutra. Mrtvog i skuhanog. Nazalost. Ne pravim ih ja :D Al dobre su mamu im...

 

Sto se tice pristupa akciji, vec je tesko proseravanje nastupilo i razvodnjavanje teme. Vec ce se sve zaboraviti do sledeceg proleca a onda , s obzirom da su svi sujetni, niko nece moci nista da se dogovori, pacemo imati sporadicne akcije.

 

Nije u pitanju ovde bilo cija inteligencija ili dobra volja, svi mislimo slicno, i svi zelimo da zastitimo nasu zajednicu. ali malo organizacije, umesto da svi pisu postove samo da bi nesto napisali, napadali, branili se ili kritikovali nekog drugog.

 

Zato kazem, pustimo izjave tipa jesi ili nisi u pravu....to da kaze, da sad ne izigravam ne znam sta, po meni ima samo sam bog. Dajte da nadjemo zajednicko naj prihvatljivije ressenje, bonzite, bombone ili sta vec nisu sustina (one su samo sredstvo). Daj da se bacimo na sustinu!!! Kao da ce bonzita imati veci efekat od mars cokoladice, osim sto je domaci proizvod i sto je skuplja...

 

Imamao vremena do proleca. Ako ovo nema organizaciju i organizatora! nema nista od akcije,,,sve ce biti stihijski.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 53 postova
  • Lokacija: basel switzerland

na mene racunajte kao sto sam rekao ,pomoci cu koliko budem mogao i kontaktirajte me na mail kada budete sprovodili delo na videlo.

pozdrav i zelim vam svu srecu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
U al se zahuktalo u ovom TOPICu nisam ni video. Svidja mi se ideja' date=' i mislim da je to pravi put. Mala i lako izvodljiva akcija, cisto da se skrene paznja, posle ce se otvoriti neka vrata.

Bilbord je nesto drugo, mnogo veci efekat na vozaca ce ostaviti licni kontakt.

Bivcu vise nego srecan da pomognem i da delim flajere na raskrsnicama![/quote']

 

ti mozes da padas na glavacke niz neki kanap, pravo do soferke i kao: prelepa gospo, uzmite si ovaj flajer i bonzitu, i pogledajte ga u casovima dokolice. Na pozadini vam je broj mog telefona za slucaj da se izgubite u Garpisch-Partenkirchenu. Zelim vam prijatan dan...

 

I onda nestanes u istom stilu!!!

 

Ja mu onda dodjem ki onaj Spajdermen, samo bes oni slini misici :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

A sta mislite o ovoj ideji - da napravimo mejl koji cemo pustiti svima koje znamo? Mejl koji ce biti pametno srocen, sa dobrim slikama i efektnim tekstom... Sve u skladu sa nasom akcijom.

 

Gledam, razne sale i posalice kruze mejlovima Beogradom i prakticno obidju sve koji svakodnevno rade za kompom. Stalno mi se desava da dobijem istu salu u istom danu od nekoliko izvora. Sto ne bismo to i mi iskoristili?

 

Ne kosta nista. Nista i ne skodi. A ako ne skodi, sigurno koristi :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Mislim da je ideja sa cirkularnim mailom dobra u nacelu.

E sada, par sugestija, samo nemojte odmah da me razapinjete na krst pre nego procitate:

 

1. Mail treba da bude vizuelan, sa malo ili nimalo teksta

2. Poruka treba da bude fokusirana i jasna

3. moja sugestija: duhovitost, a ne plasenje naroda

4. TAJMING maila mislim da je los - ovakav mail ima poentu u prolece oko 1.aprila, kad covek moze da ga vidi, pola sata kasnije sedne u kola i sretne nekog motoristu i seti se maila... mislim da je sada lose vreme za to

5. Po meni, super stvar ali je treba uraditi na prolece

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Apsolutno to treba da ostane za prolece.

 

Trebalo bi da napravimo jednu generalnu akciju za 2007. i da je preko zime osmislimo. Naravno, treba je imenovati, definisati u smislu sta cemo sve u okviru toga raditi, zatim apsolutno podeliti zaduzenja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

A da naapravimo neki sastanak, tipa pred bozic i lepo sednemo, jedemo i organizujemo par stvari koje treba da dodju na prolece.

 

No malo smo zablentali u drugu temu. Mislim da bi svako ko smatra da je njegova ideja dobra em vredna spominjanja neka napravi topic u kom poziva sve istomisljenike u akciju. Ovako uskoro necemo zanti odakle smo poceli i sta smo se kasnije dogovorili (na kraju dane dodje u spidermenovom kostimu :shock: )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja