Jump to content

Moto Zajednica

"Br't" me gadjao na semaforu..

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Danas, oko 4 popodne, drugar i ja se vozimo po Novom Sadu, lepo vreme, dan stvoren za voznju i uzivanje. Da ne davim, u sred voznje, zaustavimo se na semaforu kod spensa u bul Cara Lazara, ja sam isao prvi, pa kada sam se zaustavio mahinalno se okrenem i bacim pogleg da vidim gde je Bosko (drugar), u tom momentu skontam fiat 500 (novi fica) iza mene i vidim kako nesto belo leti iz pravca suvozacevog prozora tog fice prema meni i pogadja me u levo rame (predpostavljam da je bio zguzvani papir), hmm. Pogledam dvojcu tipova u kolima, ovaj sa suvozacevog mesta mi nesto kao objasnjava da skinem kacigu.  ???  Bosko u tom momentu stize i staje pored mene, pita me uz osmeh, "Znate se?", odgovaram mu, "Ne",  :( pogledam ponovo prema tim tipovima, ovaj mi opet mase rukama i govori da skinem kacigu, iskuliram ga i sacekam da se upali zeleno i pustim ih da stanu u traku uporedo samnom. Lik otvara prozor, pitam ih "U cemu je problem?", suvozac (tipican primerak majmuna, celav, debeo, u roze kariranom dzemperu) mi odgovara "Br'te, mislio sam da si neki tip znash, pa sam, ovo, ono..." ne secam se sta je dalje govorio. Stojim pored i ne znam sta bih mu rekao, a da me pritom i razume. Kada je zavrsio izlaganje, pita me "Br'te, a jesi ti nesto ljut?", odgovrim mu "Samo opusteno, br'te" i nastavim dalje svojim putem.

 

Da li taj mazgov shvata kako se on u stvari ponasa i koliko je to njegovo ponasanje ne normalno?

Da li je mozda pomislio da ja nisam taj neki njegov pera, mika, laza, i da mozda na semaforu gadja (necim) potpunog stranca, da li je to normalno danas?  :(  ???

Da li je to bio jedini nacin da proveri da li sam ja taj "neki", ili je jednostavno hteo da me isprovocira i priredi sebi neko zezanje na brzinu?

 

Strashno.  :-X

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6337 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ako ti je za utehu,postupio bih isto kao i ti,tj. lagano svojim putem.A to da li je njegovo ponasanje normalno,ne bih ni da komentarisem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Br'te, pa mis'im š'a nije u redu, ono kao... Mis'im prepoznao sam se i... ono, kao... j-biga. Mis'im, ne razumem!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Tip u crvenom kariranom džemperu u fiatu 500 Hmmmm...

Mislim da je samo hteo da se ''druži'' sa žestokim momkom na motoru ono kao piće, zezanje a ti ga iskulirao, baš si neki...   :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Vozim sa kroz neka sela, i nailazim na guzvu na putu. Stanem ne mogu dalje da prodjem. Seljani se skupili, dobro se popilo i nasipaju put  ;D

Prilaze mi njih 4-5 i nesto mrndzaju. Pokusavam da krenem, al ne mere, ne mogu od njih.

U jednom momentu hvata me covek za kacigu i pocinje da vuce kao manijak, hoce da mi otkine glavu i obori sa motora.Naravno sve to uz smeh i galamu.

Vidim da nisu cista posla i odgurnem rukom seljana, da mi ne otkine glavu. Ujedno i pocenm da psujem.

Oni se uozbiljise, a onaj jedan veli "Pa nije ovo nas Mile"  ;D   Bo te Mile, za malo da me udavi covek

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Vozim sa kroz neka sela, i nailazim na guzvu na putu. Stanem ne mogu dalje da prodjem. Seljani se skupili, dobro se popilo i nasipaju put  ;D

Prilaze mi njih 4-5 i nesto mrndzaju. Pokusavam da krenem, al ne mere, ne mogu od njih.

U jednom momentu hvata me covek za kacigu i pocinje da vuce kao manijak, hoce da mi otkine glavu i obori sa motora.Naravno sve to uz smeh i galamu.

Vidim da nisu cista posla i odgurnem rukom seljana, da mi ne otkine glavu. Ujedno i pocenm da psujem.

Oni se uozbiljise, a onaj jedan veli "Pa nije ovo nas Mile"  ;D   Bo te Mile, za malo da me udavi covek

 

Jbg, selo, pa moze covek i da ocekuje tako nesto (mada, priznajem, zahebana situacija  :o  :D ), ali ovaj u NS me bas uhvatio nespremnog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Vozim sa kroz neka sela, i nailazim na guzvu na putu. Stanem ne mogu dalje da prodjem. Seljani se skupili, dobro se popilo i nasipaju put  ;D

Prilaze mi njih 4-5 i nesto mrndzaju. Pokusavam da krenem, al ne mere, ne mogu od njih.

U jednom momentu hvata me covek za kacigu i pocinje da vuce kao manijak, hoce da mi otkine glavu i obori sa motora.Naravno sve to uz smeh i galamu.

Vidim da nisu cista posla i odgurnem rukom seljana, da mi ne otkine glavu. Ujedno i pocenm da psujem.

Oni se uozbiljise, a onaj jedan veli "Pa nije ovo nas Mile"  ;D   Bo te Mile, za malo da me udavi covek

 

 

Neverovati su keve mi :D a Mile verovatno vozi "motor" jedini u selu pa ljudi ko vele cim je tu motor tu je i Mile! ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Ma ajte ...pa on kao takav mentalno je prilagodjen vremenu i prostoru u kome zivi.

Blago njemu kad je dijabola ! :D

 

Upravo tako, a bojim se da je ovo tek jedan veliki pocetak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Vidio sam te danas u jevrejskoj ;)

 

Secam se da sam danas video novijeg, oranz ktm-a, nisam skontao da si ti. ;)

 

Pa i nisam ja, dosao sam kolima ovaj put :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Vidio sam te danas u jevrejskoj ;)

 

Secam se da sam danas video novijeg, oranz ktm-a, nisam skontao da si ti. ;)

 

Pa i nisam ja, dosao sam kolima ovaj put :)

 

:D

 

Ja sam ipak video nekog na slicnom ktm-u.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

hmmm predlazem "Gadjanje papirom" kao zvanicni znak raspoznavanja BJBikers clanova! ko je ZA?! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Mene neko u subotu pogodi praznom paklicom od cigareta u nogu. Hteo sam da sa okrenem i stignem ga/je, ali nas je delilo ostrvo izmedju traka  >:(.

 

Tek sada kapiram da mi se to neko sa ovog sajta javio  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Jbg, selo, pa moze covek i da ocekuje tako nesto (mada, priznajem, zahebana situacija  :o  :D ), ali ovaj u NS me bas uhvatio nespremnog.

Matori..... pa sta su u Novom Sadu sve gospoda? Pa u vecim gradovima u Srbiji, mnogo je vise seljaka nego u selu. Bar ih u Beogradu ima za izvoz, a vidim da je NS tu negde procentualno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja