Jump to content

Moto Zajednica

Najslabiji motor, a da ima 4 cilindra i jos da se prodaje kod nas ?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

A uz koji R bi mogla moja visina da se uklopi ? Do 500 kubika - japanska masina ;D

Iz tebe izbija talenat ala Boro Majstorovic :D

 

qq nije valjda, hahaha  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Koliko ja znam svi ti motocikli koje ste nabrojali su mali, na tvoju visinu bi izgledali kao bicikle ali kome je to vazno. Ja da sam gledao koji mi motor naj bolje stoji sigurno ne bih kupio Stroma jer je dosta veliki motor. Uzmi motor za koji se naj lakse nalaze delovi i koji je koliko toliko pouzdan. Ne bih ti nikako preporucio te cetvorocilindricne motore male kubikaze zbog obrtnog momenta. Moraces cesto da saltas, da teras u visokim obrtajima (citaj preko 12k-13k) da bi "povukao". Kad izadjes na otvoreni put i krenes negde dalje primetices da zvuk i visoki obrtaji pocinju da zamaraju. Uzmi nesto sa 2 cilindra da ima dovoljno veliki obrtni moment da po gradu i otvorenom putu mozes da vozis i na 5-6-7k obrtaja i da u svakom momentu pri dodavanju gasa moze da povuce lepo. Ako uzimas 250ccm uzimaj Ninju 250 a ako uzimas 650ccm preporucujem SV650, Raptor650. To ti je moj naj iskreniji savet...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

E hvala brate na savetu, upravu si.Ipak je to zezanje traziti nesto malo 4c.Ova ninja je super, lepo ide ima i fin zvuk.Samo da uspem da savijem noge do kocnice i brzina i na konju sam.sala  :) valjda cu moci  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

ma batali te cbr 250, cbr 400,fzr 400 i te gluposti. ide to fino, ne kazem to, ali kada se pokvari, bude belaj zbog delova... nindza 250 jeste odlican motor, lepo ide, mala rega, ali pazi kada je meni mala, mogu misliti kako li ce tek tebi stajati  :D .. vidim da ima sve vise onih bandita 400, to je bas fin bajk koliko mi se cini..ali ako imas para da placas registraciju od 600 kuba, i tvoji ti dozovle da ga vozis bez dozvole  ;) uzmi bandita 600 ili xj600 ... neka ti je sa srecom u potrazi!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5352 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ako budem mogao kako da snimim zvuk od Fazera 400, mislim da se sasvim pristojno cuje. A i vise nego pristojno ide. Te 400-ke su Japanezi pravili za sebe. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

gs 500 mozda. onaj noviji model je bas lep. nije nesto preterano jak, ali u poredjenu sa tvojim malim xt-om je napredak sigurno ;). imas tu F verziju, ali nije ni N ruzan. on je visi od gpz-a i er5 recimo. probaj da nadjes nekoga sa tim modelom pa sedi i vidi. TITJA sa foruma ima GS500F,  i mogu ti reci da izgleda odlicno, ni ne primecuje se od tih lepih i raskosnih maski da je u stvari I2 agregat...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Zelja brate, kao sto Dimac rece, to sto ti trazis ne postoji... Ti bi se da izvines j**o a da ti ne udje. E ne moze. Ako ti se svidja ta Nindja, uzmi je ako imas para, ko da je bitno kako ces izgledati na njoj. Kad ti sjednes, ma neces ni vidjeti druge ljude, samo ces biti ti i ona, znas i sam, taj osjecaj kad sjednes na motor iz snova.

P.S. Potrudicu se da uslikam covjeka 200+- cm i 120+ kg koji vozi staru Yamahu od 250 ccm. A sto to dimiiii. Nama malo izgleda smjesno, al osmeh sa njegovog lica ne silazi, covjek prezadovoljan. Inace moj komsija, profesor muzickog... Sta sve neces naci kod nas :))))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Mladenovac, Medjuluzje

Ni slucajno ne kupuj XJ 600 Diversion. Nemoj ni da pomislis na njega. Losiji motor ne znam, sve najgore o njemu sto se moze reci stoji. GS 500F je igracka, prosle godine sam imao lepu ponudu da ga kupim bio sam vrlo zagrejan, i imao sam priliku da ga probam. Sedenje je kao da sedis na skuteru, toliko je nizak i mali da je to neopisivo.. Cak meni sa 180cm!... Ali to primetis tek kad sednes. Prosto imas osecaj da si seo na igracku ili nekog kineza. Alli zato kad upalis motor i zveknes ga po gasu... Jako je dobro ustelovan i za moj ukus ide dovoljno dobro... Nije bas da stojis u mestu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

GS 500F je igracka, prosle godine sam imao lepu ponudu da ga kupim bio sam vrlo zagrejan, i imao sam priliku da ga probam. Sedenje je kao da sedis na skuteru, toliko je nizak i mali da je to neopisivo.. Cak meni sa 180cm!... Ali to primetis tek kad sednes. Prosto imas osecaj da si seo na igracku ili nekog kineza. Alli zato kad upalis motor i zveknes ga po gasu... Jako je dobro ustelovan i za moj ukus ide dovoljno dobro... Nije bas da stojis u mestu...

 

druze ovde ne mogu da se slozim sa tobom! 'polozaj sedenja kao na skuteru' ?? uopste nije tako! vrlo je udoban i prirodan polozaj. nizak nije, a kada kazes mali, nadam se da ne mislis uzak, posto je motor vrlo sirok zbog maski. a sto se tice snage, pa i nije bas nesto. ali vise od 500-tke sa 47 konja se ni ne moze ocekivati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Petrovac na moru

imas nekoliko suzuki bandita 400 koji ima ekstra zvuk ide ko metak ,samo problem malo djelovi.

nemoj da kupujes 250ccm smorices se posle 5 dana ,ja sam posle 125ccm uzeo 600ccm ,nije da mi je dosadilo ali bih vec uzeo nesto jace.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Mladenovac, Medjuluzje

Jedino da mi cale pokloni 660r ondaK ?  :):D

 

bice da je to najbolje resenje  ;D

 

Motor je mnooogooo nizak i polozaj odnosno visina sedenja je kao visina sedista skutera. I kazem to je motor na granici ozbiljnog motora i neke igracke. Uopste ne izgleda glomazno pogotovo ona rupa gde mu stoji hladnjak, a otpozadi da ne spominjem....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja