Jump to content

Moto Zajednica

UmrEla mi HONDA - OPERACIJA USPELA!!! :)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Ma ljudi ajde da pravimo taj rostilj, `bes karike i ostalo, stici ce kad-tad. Nece Sergio da se ljuti da pojede i popije za probu pre popravke, a ako se pokazemo kao dobri onda i posle, a moze i za vreme i tako dalje i tako dalje ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Auuu .. iskucao sam puno teksta i sve nestade .... grrrrrrr .. mrzi me ponovo da kuckam.

 

Svodi se na to da svabo ceka da mu u ponedeljak javim tacnu dimeziju, onda on to porucuje jer nema na stanju, uglavnom .. rok isporuke je 15 dana (do njega) + 5-6 dana do BG... a ja se potajno nadam da ce to brze da ide ..

 

Eto, priznali su ove karike u racun tako da treba da im doplatim neke pare jer su ove koje meni trebaju skuplje za jedno 50-60tak evra

 

Do tad cu da pojurim da ocistim karburatore i ako me ne bude mrzelo da ispoliram par deklova, sta cu kad nemam nista pametnije da radim :)

 

sto se rostiljijade tice, nek se prijave oni koji podrzavaju ideju o generalnoj probi pa ako proba bude uspesna, pocecemo sa organizacijom i planiranjem pravog desavanja koje ce se odrzati za najdalje 25-30 dana ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Nece ni ova kisa doveka da bude, znaci ovako: generalna proba tad i tad i tu i tu. Potreban broj ljudi radi planiranja kolicina. Sergio, jel probu vrsimo na lokaciji premijere ili trazimo drugu lokaciju?

 

0. Sergio

1. MarioZ

2. Negro

 

Dodajte sami sebe radi broja... ;D

 

Rostilj Rostilj Rostilj Rostilj Rostilj Rostilj Rostilj  ;D

 

::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Pricao sam sa caletom... kaze moze sledeci vikend! :D

 

'Vako... Tamo ima pusnica, tj. pec na drva iznad koje se susi meso ali to je za pecenje ispod saca (koji nemam trenutno), nije za rostilj..

Imam neki manji rostilj koji ce biti BAS MALI ako nas bude vise tako da neko moze da pripomogne i resetkom ako ima :)

 

Ima i kotlic pa po zelji moze i to da se aktivira, za one koji bi mozda kusali neku riblju corbu, gulas, pasulj ... dogovoricemo se vec .. :)

 

koliko znam ima tu neka prodavnica u blizini za pice (ne primaju karticu :D ;D) sto se klope tice, jbg. svako nek ponese po nesto koliko moze pa ce da bacimo na gomilu, nije problem ;D

 

eto . .spisak postoji .. ja predlazem subotu (ili nedelju) ali to cemo da potvrdimo jos, prvo da vidimo sta cika meteorolozi kazu ;)

 

Kao AUTOR ove teme, zvanicno odobravam offtopic-ovanje na temu krkanja rostilja, ovo odobrenje vazi dok ne stignu karike. Onda cemo se vratiti originalnoj temi i mojoj Hondi ;D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Auh majku mu ... zaboravih na tu vikend voznju ... pa dobro... videcemo do tad, ako neko bude raspolozen za Topolu, napravicemo nesto .. ako ne, onda pravimo kombinaciju za onaj tamo vikend :) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Ajde da ispostujemo Mackov kamen, mislim da treba ipak odloziti krkanluk za sledeci viking. Moze?

 

Sto se tice rostilja, resetku imam, treba nam poneka cigla tamo, cumura ima takodje. a sto se mesa tice ja rekoh: da vidim beonjace pa cu da kazem za koliko naroda mesa mogu da donesem. Meso za PRAVI rostilj ja spremam dan ranije!!!  :P

 

Zato ajde da utanacimo datum, vreme i spisak. Ajd Jovo nanovo:

 

 

0. Sergio

1. MarioZ

2. Negro

 

Dodajte sami sebe radi broja... ;D

 

::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Ok, onda je zvanicni datum generalne probe 18 ili 19.07 I nema opravdanja! :D

Samo, racunajte da bi u tom slucaju glavna "manifestacija" bila vec posle 10tak dana :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ok, onda je zvanicni datum generalne probe 18 ili 19.07 I nema opravdanja! :D

Samo, racunajte da bi u tom slucaju glavna "manifestacija" bila vec posle 10tak dana :P

 

Ili mozda cak sutradan, posto su svi ti rokovi "worst case scenario".  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Haha pa moram tako, ipak je ovo Srbija! :D

Na kraju bi bila fora da glavno desavanje bude pre generalne probe :D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Ajmo onda nedelja 19.07. jer i ako neko ide na neki skup i ostalo, u nedelju obicno bude razlaz, pa mi da napravimo nalaz.

 

A to sto ce glavna manifestacija biti blizu, mislim da nikako ne moze da pokvari probu.  ;D

 

Prebrojavanje pocinje.  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

Pa sutra cu da ih zovem da ih molim i kumim na telefon i da se izvinim sto je moj deda ganjao njegovog dedu po ovim prostorima, pa mozda i pristanu da mi zamene :D

 

Jbg. moram da imam neki backup plan u slucaju da shvabo kaze "NEIN!"

ja,ja...

"ich habe keine zeit fur deine schaize!"

i poslije toga " OCU KARIKE KOJE SAM NARUCIO A NE ONE KOJE VI MISLITE DA TREBAM"  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Hm, zamre tema majku mu shvapsku! Bratori, iskreno se nadam da ces sto pre zajahati svoju lepoticu, dosta vise opravke &  hajmo da jasemo 8). Po forumu pocela rasprodaja boldora kao da je svinj. grip  :o Mozda si ti kriv za to ali sigurno nije namerno..Evrozderi cuce svuda kao dobre ili lose bakterije...Elem ja svoju hondu NE prodajem a evo i zasto:

 

p.s. lepu zezanciju organizuje Vlada Afrika bas tog vikenda pa mozda generalna proba tamo? http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=34060.msg495125#msg495125

post-6140-12879040979257_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

uh, uh, tek sada videh temu za koju si dao link. Stvarno bi bilo dobro da odemo tamo na kupanjac, a onda Topola kad zagrmi Sergio!!!  ;D

 

Ocemo tako? Ako je odgovor da, prelazimo onda sa ovom pricom na http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=34060.msg495125#msg495125

da ne gusimo servis.

 

Pozz svima.

Sergio? Comment?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Hej ... samo ja da sredim masinu pa cemo se lako dogovoriti za datum i neku akciju. Karike bi trebalo da stignu u toku sl. nedelje pa u NAJBOLJEM slucaju imam motor za vikend (onaj tamo). Ako bude tako, idemo zajedno na kupanjac! ;) Ali otom potom ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Nisam :'(

Svabo jos nije nabavio, navodno je porucio u proslu sredu i ocekuje da ce biti pocetkom ove nedelje, pa onda jos jedno nedelju dana dok dodje do mene... Mislim da tek onog tamo vikenda mogu da racunam na karike, tj. tad ce da sklapamo masinu u najboljem slucaju :)

 

U medjuvremenu mi se potrefilo da mogu da letujem za dz. tako da idem par dana da se odmorim. Karike bi trebalo da stignu kad i ja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja