Jump to content

Moto Zajednica

MK ROAD FLYERS

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Zrenjanin-Muzlja
  • Motocikl: Honda CBR 600 F3

Maki i ja dolazimo sigurno. Ocekujte nas vec s pocetka nedelje,da ponudimo i pomoc ako treba. Pozdrav!

:) Ok naravno da vas ocekujemo, i naravno ako hocete da pomognete svaka pomoc je dobro dosla ;)..cekamo vas pa se vidimo.. Pozdrav :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: MUZLJA

Ada dajte krv pa kod nas na dopunu! Pivom naravno! E SAD STO SE SMESTAJA TICE KAMP MESTO OBEZBEDJENO, STO SE HOTELA ILI MOTELA TICE IMA IH DOSTA OD 50 EVRA NOCENJE HOTEL SA CETIRI ZVEZDICE DO 1800 DIN DVOKREVETNA SOBA I 1300 DIN JEDNOKREVETNA SOBA ZA NOCENJE U HOTELU OD DVE ZVEZDICE A IMA I SMESTAJ NE TOLIKO LUSUZAN U NEKOM MOTELU GDE JE KREVET ZA NOCENJE 870 DIN! SAD KAKO KOME JE VOLJA, MI CEMO VAM IZACI U SUSRET, POKAZATI VAM , ODVESTI DO MOTELA AKO HOCETE  SAMO TREBA DA ZNAMO STA HOCETE! JA SAM LICNO POKUSALA U NEKOLIKO HOTELA DA SREDIM DA NAM DAJU NEKI POPUST ALI POSTO NE MOZEMO DA KAZEMO KOLIKO GOSTIJU OCEKUJEMO NISU HTELI DA NAM DAJU! ZNACI TO JE TO STO SE SMESTAJA TICE I TU SMO DALI MAXIMUM OD SEBE!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Kikinda

Pozdrav tebi Anna i našim dobrim prijteljima MK ROAD FLYERS od Mirka i MK NO LIMITS iz KIKINDE.Verujem da će i ove godine kao i svake skup biti dobro organizovan i naravno posećen od strane nas bajkera.Mi dolazimo a i drugima bi poručio da obavezno dodju.Želim vama i naravno svima nama lepo vreme a provod je zagarantovan.

post-7606-12879046410086_thumb.jpg

post-7606-12879046410316_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Danas sam se cuo sa Cabom...dogovor kluba je da se prodavcima naplacuje ulaz 1.000 din ili u robi u vrednosti od 1.000 din, Ulaz vazi za sva 3 dana...

Cena i mogucnost biranja nacina placanja vise nego pohvalni...svi srecni i klub kao organizator i prodavci...a placa se nije dzaba....

Kao i obicno obavestio sam ekipu prodavaca...da stalno ne nabrajam koje i ocekujem dolazak vecine...

Mole se isti da se jave na ulazu Cabi da bi ih uputio na mesta predvidjena za prodavce...

Nadam se lepom susretu i vremenu...

 

Pozdrav

 

Dejan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Sinoc je vec sve bilo spremno i uredjeno. ove godine su izgleda stavili i tuseve, ne secam se da je toga bilo prosle godine. Za svaku pohvalu! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Sinoc je vec sve bilo spremno i uredjeno. ove godine su izgleda stavili i tuseve, ne secam se da je toga bilo prosle godine. Za svaku pohvalu! ;)

jel to pored neke reke kad imaju tusevi ili su oni tu onako radi reda?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Posto iz nekih tehnickih problema necu moci doci na skup, hocu samo da ovim putem pozelim uspjesan skup Cabi, Djavolu i ostaloj ekipi! Jedan clan krece sad i doce do 6-7 kod vas! Nadam se da cu do godine doci i ja! Puno pozdrava i vidimo se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Ja dolazim kao i uvek vidimo se pozdrav . :D;)

Vidimo se stari druze! Bio brat danas popodne i kaze da ima vec dosta ljudi. I sinoc ih je bilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja