Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Apollo

Recommended Posts

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Ovde se radi o prodaji apola tako da to nema šta da traži u pulserovoj temi. Vidiš da čovek menja krša za pravi motor :P

 

Ma 'ajte molim Vas kolega, taj momak prelazi sa konja (pastuva) na magarca!  :sampion:  :lol3:  :lol:  :lol:  :lol:  :dobar:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova

crko mi i laptop i komp pa sam bio u nemogucnosti javit se..

 

 

narucim ja alnaser(50tak €),taj bendix 20€ i lancanik 10€ i dobro,kaze u utorak je tu,ja zovem nista,i tako svaki dan zvao do danas kaze doslo je mogu doc,i nista,ja odem i dodem tamo joooj alnasera nema,nije bilo na stanju,carina itd..aj reko dobro lancanik mi je bitan da upali makar i na guranje i uzet cu taj bendix pa cu alnaser nac,kad on meni kaze dadada al bendix nije 20 vec 45€,ja onako koji qurac,pa reko si oko 20,a krivo itd,i naravno da nisam uzeo..uzeo sam samo lancanik i sutra cu montirat pa ga upalit na guranje,palit cu tako dok se ne snadem za alnaser...

 

 

 

e sad,jel ima ko od vas da mi moze narucit alnaser i taj bendix negdje? znaci meni fali ovaj dupli zupcanik,ovaj veci,s ovim velikim zupcanikom sa sitnim zupcima http://www.ebay.de/itm/ATV-Quad-Pit-Bike-HMParts-Kickstarter-SET-CG250-ccm-18Z-/361270213466?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item541d61fb5a

 

i alnaser... ILI ako neko od vas ima sat-dva vremena da skine taj zupcanik i alnaser i da mi detaljno da dimenzije i broj zubaca itd pa da mogu iz njemacke narucit sto mi je lakse.. znaci taj zupcanik se drzi na ona 3 sarafa,to se odsarafi i izvuce i izmjeri itd i isto tako alnaser,njega drze 2 sarafa,pa eto,ako ima neko da mi moze ucinit uslugu,oduzit cu se nekako :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

i alnaser... ILI ako neko od vas ima sat-dva vremena da skine taj zupcanik i alnaser i da mi detaljno da dimenzije i broj zubaca itd pa da mogu iz njemacke narucit sto mi je lakse.. znaci taj zupcanik se drzi na ona 3 sarafa,to se odsarafi i izvuce i izmjeri itd i isto tako alnaser,njega drze 2 sarafa,pa eto,ako ima neko da mi moze ucinit uslugu,oduzit cu se nekako :)

 

Brale rado bih ti pomogao ali niti umem to, niti znam gde stoji. Probaj da izguglaš te podatke, sa nekih stranih sajtova npr..  :takoje:  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova

evo da se javim nekad s dobrim vijestima haha :D

motor je upalio,je da smo gurali ko konji al upalio je haha :D novu svijecicu,ulje filter itd i guraj misko hah..jos malo razrade itd i onda smo u pogonu. Moram rjesit neke sitnice tipa alnaser i to je pod hitno pa onda ruckice kocnica itd,gripovi i to.. Samo da bude para i nema problema haha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova

jel ima neko da mi moze nabavit alnaser i onaj meduzupcanik? HITNO JE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

u zamjenu imam : klip,karike,cilindar,glavu s ventilima itd bez bregaste i klackalica i para naravno,znaci hitno je da hitnije nemoze bit..

 

i jel mi moze neko detaljnije uslikat ono kod zadnje kocnice,znaci od one pumpe do onog po cemu se gazi,pliz hah

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Slikam ti sutra ujutru po danu da se lepo vidi...

 

A za delove jesi zvao Sprint?

 

 

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Evo slike:

 

 

dsc0873.jpg

 

 

 

 

dsc0874.jpg

 

 

 

dsc0875.jpg

 

 

dsc0876.jpg

 

 

 

dsc0877.jpg

 

 

dsc0878.jpg

 

 

Ako treba neki konkretan detalj javi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova

hvala mile :) btw.ulja si naspi,na minimumu je :D

 

 

de molim vas,jel ima ko od vas da pali motor na kurblu i da mu ne treba alnaser i onaj meduzupcanik? dajem u zamjenu : klip,karike,cilindar,glavu s ventilima itd,poklopac glave bez bregaste i klackalica,1 busilicu i 30€

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

znaci hitno,nek se neko javi dns-sutra,moze i vamo :D

 

Mislim da svi palimo na dugme, a i ovi što vole kurblu ne verujem da bi skidali delove  :)

Ako u oglasima naletim na neki rasparčan apollo ja ću ti javiti... :takoje:

Nemoguće je da ništa nisi našao po ovim kineskim, inostranim sajtovima ...  :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova

o jebem ti :D

moze,meni zao sto onog nisam uzeo za smjesne pare..
tamo di sam uzimo cilindar itd,naso sam alnaser al neznam koji mi tocno treba posto nisam ga ni imo u ruci,isto tako onaj meduzupcanik,neznam broj zubaca..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • YouTube.com/CrazySupermoto, 566 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX750F | Apollo RX250

Na nogaru je, pa je nagnut na stranu. Kad ga ispravim full je i na prozorce i na onaj stapic...

 

 

A te delove klip, karike, cilindar... Jel to novo ili korisceno? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

 

Braćo vidite ovo...

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/109098-sat-mp4-plejer/

 

Možda je nekome interesantna ova spravica  :takoje:  :)

 

Prosli ispiti pa se prodaje oprema ahhah :D

 

 

Ahahhaha, da sam mogao barem jednom da ga upotrebim... :ups:  :tras2: 

Hteo sam da iznajmljujem, zato sam ga i kupio ali jbg...  :dobar:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

a ne kuzim oglas,nista ne pise itd? 

izgleda da sam naso alnaser i zupcanik pa cu novo narucit..

 

 

Pa piše ti da ide u delovima, ništa nije specizirao. Broj lika ti je u gornjem desnom uglu  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova

zamolio bi nekog od vas uslugu ako moze, da nazove neko tu osobu koja to prodaje(ako je moguce danas) i da pita da li ima alnaser i taj dupli zupcanik,ako ima nek pita facebook profil ili email radi lakse komunikacije i da mi posalje na PM?

 

aj molim vas..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

zamolio bi nekog od vas uslugu ako moze, da nazove neko tu osobu koja to prodaje(ako je moguce danas) i da pita da li ima alnaser i taj dupli zupcanik,ako ima nek pita facebook profil ili email radi lakse komunikacije i da mi posalje na PM?

 

aj molim vas..

 

Dachi dobre vesti!!! :takoje:

Sad videh poruku pa sam odmah pozvao čoveka. Ima alnaser i bendiks, i daje oba za 20 evra. :care:

Nema mail adresu, nema face, tako da je jedini način da se čujes sa njim moguć na ovom broju: 063636460.

Pitao sam ga, u Hrvatsku ne zna kako bi to poslao ali na bilo koju adresu u Srbiji može.

Ako imaš neku ideju rado ću pomoći. :jee:

Ti svakako moraš da pređeš kod nas... :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova

majstore neznam kako da ti zahvalim,eto posto mi je sutra rodendan to mi je izgleda poklon haha :D hvala ti do nema :))))
dobro,ja cu sad oko 11-12 nazvat i pitat dal mozemo mozda da se nademo na pola puta il nesta,ako nista roknit cu tih 200km hah

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

majstore neznam kako da ti zahvalim,eto posto mi je sutra rodendan to mi je izgleda poklon haha :D hvala ti do nema :))))

dobro,ja cu sad oko 11-12 nazvat i pitat dal mozemo mozda da se nademo na pola puta il nesta,ako nista roknit cu tih 200km hah

 

Tako što ćeš da me vodiš na vaše primorje ako me put nekad nanese u Hrvatsku... :D:happy:

Pozovi ga i vidi. Ako imaš nekog na granici (sa naše strane) on ti može poslati na tu adresu pa ti pokupiš :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova

rado al ja sam blize vama nego moru :D al u svakom slucaju kad budes tu kod vukovara/vinkovaca javi se i imas jelo i pice :D

 

rjeseno,dao mi je tetak neku adresu i u ponedeljak decko salje kaze da je u utorak u sidu tako da u utorak idem po to. Jos jednom hvala meteorolog :))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja