Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Apollo

Recommended Posts

  • zaludan, 383 postova
  • Lokacija: Tamo Negde

@danyq7

 

Plastike su najmanji problem hladnjak cim se nasloni na nesto odmah se deformise bitno je da si ti dobro jedino zglob je problematican malo miruj.....a korman ako nemozes da ispravis onda kupi odmah neki aftermarket neisplati se narucivati od sprinta nema nikakav kvalitet, a plastike ces morati.....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA VARADERO XL1000V

@danyq7

 

Plastike su najmanji problem hladnjak cim se nasloni na nesto odmah se deformise bitno je da si ti dobro jedino zglob je problematican malo miruj.....a korman ako nemozes da ispravis onda kupi odmah neki aftermarket neisplati se narucivati od sprinta nema nikakav kvalitet, a plastike ces morati.....

Jee bas si ZMAJ,covek jedva ostao ziv ti zapeo za hladnjak!Jbo motor bitno da je glava na ramenima, moram priznati bio je lep pre udesa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • zaludan, 383 postova
  • Lokacija: Tamo Negde

@danyq7

 

Plastike su najmanji problem hladnjak cim se nasloni na nesto odmah se deformise bitno je da si ti dobro jedino zglob je problematican malo miruj.....a korman ako nemozes da ispravis onda kupi odmah neki aftermarket neisplati se narucivati od sprinta nema nikakav kvalitet, a plastike ces morati.....

Jee bas si ZMAJ,covek jedva ostao ziv ti zapeo za hladnjak!Jbo motor bitno da je glava na ramenima, moram priznati bio je lep pre udesa.

 

@Dunja

 

Pa jel vidis da covek pise znaci nista mu nefali malo zglob... pa jel ti mislis da Apolla voze neki kilavci?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA VARADERO XL1000V

@danyq7

 

Plastike su najmanji problem hladnjak cim se nasloni na nesto odmah se deformise bitno je da si ti dobro jedino zglob je problematican malo miruj.....a korman ako nemozes da ispravis onda kupi odmah neki aftermarket neisplati se narucivati od sprinta nema nikakav kvalitet, a plastike ces morati.....

Jee bas si ZMAJ,covek jedva ostao ziv ti zapeo za hladnjak!Jbo motor bitno da je glava na ramenima, moram priznati bio je lep pre udesa.

 

@Dunja

 

Pa jel vidis da covek pise znaci nista mu nefali malo zglob... pa jel ti mislis da Apolla voze neki kilavci?

E tu si u pravu, moramo biti jaki i u dobroj fizickoj kondiciji da bi smo uspeli da obuzdamo nase ljute guje! Mali Zmaju potpuno se slazem sa tobom. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: beograd mirijevo
  • Motocikl: 950adv 450exc

Apolasi da se i ja malo pohvalim. Kako su bili praznici i po koji neradni dan meni pade na pamet da napravim drugi izduv pa evo po koja slika

post-14609-085724200 1295213064_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Zagreb
  • Motocikl: Apollo RX 250 (2010)

Molio bi nekog ko je u kontaktu sa servisima da ako nije problem, pita kolko koštaju oba hladnjaka i prednje plastike. Kod mene u Hrvatskoj su dijelovi skupi ko da vozim yamahu R1 pa mislim da mi se najviše isplati ić negdje van po dijelove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • zaludan, 383 postova
  • Lokacija: Tamo Negde

@danyq7

 

Pa ti ga ljudski slozi iskreno mislio sam da je manje odlicno si prosao onda.....

Masstehnic u N.Sadu mada ja nisam video na novom Apollu plastike koje imitiraju karbon vec samo obicne, a korman mozes odmah traziti novi od ovog nema nista pa de bas dzip da izleti lebac mu...... bitno je da si ti dobro odmori malo :zdravo: .

 

@vava

 

Pa jel to oba biju direktno na migavce? Odmah prepravi inace neces imati migavce posle 100 km :moto3: .

Jel tvoj parkiran ispred zgrade iznad skole u Mirijevu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: beograd mirijevo
  • Motocikl: 950adv 450exc

@vava

 

Pa jel to oba biju direktno na migavce? Odmah prepravi inace neces imati migavce posle 100 km :moto3: .

Jel tvoj parkiran ispred zgrade iznad skole u Mirijevu?

Spusticu mu malo dole da ne bi opet davao 2500 za migavce. Nije to moj motor ja sam ispod pijace a ispred zgrade ne parkiram od kako su mi sekli gume strogo u garazi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Novi Sad, Erdevik

Pozdrav ekipa, ja sam Dusan iz Novog Sada, ovu temu sam pratio dok je jos bio stari forum i 25 strana , kupio sam Apolla u maju prosle godine i isterao pristojnih 6000 km sa njim pre nego sam uzjahao yamahu XT600E sa njom sam isterao jos 2000 u staroj i 500 km u ovoj godini !

 

Temu sam pratio dok Gliga nije prodao motor, pa vidim da imam sta da citam !

 

Inace kolega koji se skoro slupao na prethodnoj stranici je imao saobracajku zbog 2 razloga, nije bitno sto mu je lik izleteo nego sto je imao orginalnu kinesku gumu na prednjem tocku , kao i orginalne paktnove na istom tom prednjem tocku !

 

Sad se pitate sta ovaj lupa ... i ja sam imao problema sa Apollom (jos uvek ga posedujem i nameravam da ga sredim da bude za voznju) , prvo sto su gume jako lose i klize cim malo padne kisa, zadnju sam resio tako sto sam kupio pirelija ali prednju nisam menjao pa sam pao sa 30 km/h jer mi je prednja guma proklizala, zapravo nije ona proklizala i to i jeste bio problem nego se nekako deformisala i nestala ispod mene a sve se to desilo jer su paktnovi premekani i pri jacem stiskanju kocnice prosto upadnu u rupe za hladjenje diska i blokiraju isti ! Toliko od mene za sada ...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: beograd mirijevo
  • Motocikl: 950adv 450exc

Akira koju pireli gumu si stavio i kazi mi kako sluzi kolko si platio i jel ista dimenzija. Ocu i ja da menjam

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Pancevo

Drugari jel zna neko sta se desava sa Masstehnic-om zovem ih vec par dana i uvek mi se javi sekretarica (robot) izaberem sluzbu rezervnih delova i tamo zvoni do kraja i niko se ne javlja :stabre::staa2: Zamolio bi vas ako imate neku informaciju ili ste iz Novog Sada da vidite sta se desava, unapred zahvalan :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: EU
  • Motocikl: Sprint Pulser 200ccm

Pozdrav svim Apolsima!

 

Pre nedelju dana dok je bilo onako lepo vreme bio sa burazom kod njegovog ortaka koji ima Apola i probao masinu1moto3.gif

 

Tek posto sam startovao motor shvatio sam o cemu su mi pricali clanovi foruma (uketic i jos par ljudi) vibracija koja se oseti na iole vecim obrtajima, motor sam vozio desetak minuta jer nije registrovan ali mislim da je dovoljno za prvi put pa se i nadam da cu voziti i vise, jednog lepog dana kad skupim kes(sad sam na cifri 500E1neznam.gifkriza a i jos uvek cekam posao anesteticara u nekoj bolnici).. Ja sam licno odusevljen izgledom,zvukom(jes da me vibracije malo plase ali deluju hronotropno po adrenalin1zvizduk.gif), za sad mogu samo da sanjam i mastam motor0tuzan.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: EU
  • Motocikl: Sprint Pulser 200ccm

@dunja07

 

Ovog Pulser KTM-a sam vec snimio na hardu to mi je sema za farbanje ali tek kad kupim motor, jer sad imam taman za farbu i pivO1jee1.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA VARADERO XL1000V

@dunja07

 

Ovog Pulser KTM-a sam vec snimio na hardu to mi je sema za farbanje ali tek kad kupim motor, jer sad imam taman za farbu i pivO1jee1.gif

Moj adut za ulepsavanje motora. Pauk i mreza!!

post-7272-0-19883500-1296248102_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: EU
  • Motocikl: Sprint Pulser 200ccm

Uh lepi su i pauci mada ne zanam (ne posedujem motor a i par puta sam ga video uzivo) koliko ima povrsina na apolu koje bi bile prikladne za takav rad posto mi one plastike imaju puno ostrih uglova.. jedino neki airbrush majstor pa da baci neku skicu1zvizduk.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Pozdrav za sasa988 novog potencijalnog člana Apollo sekte,vibrejšn inposible to je apollo :moto3:

Ja sam bio pre neki dan da ga vozim po snegu sa drugarom on na mountin bajku ja na apollu i padao sam kao kruška jedno 5-6 puta pa se umorih >:( motoraške pantalone ne propuštaju sneg zamislite :lud: gume pod hitno menjam!! baš su bulja bez obzira na sneg,po kiši sam ludom srećom više puta izbegao da ne padnem.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Pancevo

Dobar dan drugari :zdravo: Danas palo prvo paljenje zveri ove godine :jee: na prve zvuke uspavane zveri prosao je bol u nozi od kurblanja, :moto3: (akumulator jedva okrenuo par puta). Dusa puna,jedva cekam sezonu, pao i manji krug po kraju jer mi je sajla kvacila blago receno bedna i cudi me kako nije pukla :stabre: .

p.s. jel zna neko kad ce Masstehnik da proradi, znam za informaciju da se renovira i td.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • zaludan, 383 postova
  • Lokacija: Tamo Negde

Dobar dan drugari :zdravo: Danas palo prvo paljenje zveri ove godine :jee: na prve zvuke uspavane zveri prosao je bol u nozi od kurblanja, :moto3: (akumulator jedva okrenuo par puta). Dusa puna,jedva cekam sezonu, pao i manji krug po kraju jer mi je sajla kvacila blago receno bedna i cudi me kako nije pukla :stabre: .

p.s. jel zna neko kad ce Masstehnik da proradi, znam za informaciju da se renovira i td.

 

 

Miki jel ti sajla treba?

Pa bolje da uzmes od Bobana duze ce da traje.........

 

Drugar sto radi u kurirskoj sluzbi kaze od marta da ce da prorade mada ko zna....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Pancevo

@ Mali3maj znam da je bolje u Bobanu ali ovu sam skracivao, budzao i td tako da ne znam da nemam tacne dimenzije sajle. Ako ne bude nista od masstehnika jos neko vreme ima Boban da radi. Pored sajle fali mi jos filter za ulje i guma po kojoj klizi lanac na zadnjoj viljusci :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja