Jump to content

Moto Zajednica

Situacija u Novom Sadu... :)

Recommended Posts

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Juce lijep dan, meni predavanja zavrsila u 10, racunam ajde danas da ubijem krug dok jos nisu pocele ove zime. Uslovi za performance voznju su Ok, temperatura iznad 10, sunce, rekoh odoh ja u Novi Sad na Miseluk da odvozim jednu partiju. Kapiram da sve to odvozim, javim se drugarici i vratim se doma prije mraka. Laganeze ti ja dodjem tamo, odmorim petnaestak minuta, istegnem se malo, zagrijem i udri! Odvozim par krugova zagrijavanja i onda 9 krugova mog zivota! Nije da se hvalim, al' svjetski sam tip :lol: Stvarno sam fenomenalno odvozio, toliko sam se primio i usao u neki ludi ritam da sam dva puta farmericama zakacio asfalt u sporim krivinama :? (definitivno je vrijeme da pazarim taj kombinezon). Poslije nekih pola sata sam se umorio, tj. malo mi je opala koncentracija i rekoh ajde da odmotim malo, a mislim da bi i mojim gumama to prijalo. Taman me neki lik, sto je na stazi kao pokusao nesto da uradi, zaustavlja da kao vidi motor i da malo prokomentarisemo voznju. Stojali tu i pricali jedno deset minuta i ja da krenem kad ono zadnja guma izduvala do poda! :shock: Koliko sam bio srecan zbog dobre voznje, toliko sam se smorio kada sam vidjeo to :( Rekose mi ljudi da ima iza coska pumpa pa da dopumpam, a kada sam ih pitao za vulkanizera, niko nema pojma! :? Dopumpam ja gumu i odem do drugarice da nesto pojedem i racunam da cu moci svako malo da je dopumpavam i da stignem do BG-a nekako. Dok sam ja nesto pojeo i popio... silazim dolje, a ova izduvala do felne :( Niko zivi u gradu Novom Sadu ne zna za vulkanizera, nevjerovatno! Trojicu taxista sam pitao i ljudi jednostavno ne znaju. Cujem se ja sa Kvarkom, Pecom i Dexterr-om i svi kazu isto, kupi Motul-ovo sranje za krpljenje gume i vozi. Nekako nadjemo Markos (Dexterr, nije vise tamo dje si mi ti rekao :wink:). Ali tog cuda nema, medjutim, momak iz Markosa mi je odmah rekao kod koga da idem da mi to odradi za 5 minuta. Eh, da su ovi iz Markosa BG bar upola ljubazni kao ovaj lik, svaka mu cast. Imao sam jedno kilometar da prevezem motor, dosao tamo, lik mi je to zavrsio za bukvalno pet minuta i naplatio svega 250 dinara, morao sam da ga castim, on i ovaj iz Markosa me spasise. Jos mi ovaj vulkanizer dao broj mobilnog, da odmah zovem ako budem imao bilo kakav problem dok vozim na Miseluku. Ja ne znam za vas, ali ja na ovakvu ljubaznost nisam navikao :kul:

Kad je vec pao mrak, rekoh ostacu jos, sad mi nije presa. Pio sam tamo neka pica, druzio se sa nekim ljudima i oko 7-ipo krenuo put BG-a. Kod garaze me sacekao Kvarisa, dogovorili se da operemo i podmazemo lanac. Kako smo podmazali i krenuli da pakujemo motor unutra pocinje provala oblaka! Koliko sam baksuz za gumu, sada sam guzate srece :D Udjoh u kola i laganeze put kuce. Kako sam dosao, odmah sam se zakucao u krevet. Dan je bio stvarno cudan i zanimljiv :)

Slika nemam, jer nije ni bilo sta da se slika, jedino mi je zao sto nisam slikao zadnju gumu poslije onih krugova da vidite :D

A sledece sezone - Grobnik here I come! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Dobro je pa ti je sve dobro proslo dok si vozio 9 krugova tvog zivota!!!

 

Zar nema vulkanizer na raskrsnici Kneza Lazara i Cara Dusana ili ti kako Novosadjani kazu kod dva cara?

 

Svaka cast ljudima na ljubaznosti? :thumbsup:

A kako ti nisi navikao na ljubaznost,pa u Crnu Goru su svi ljubazni,a da ti si sad stalno u BG?! :D

 

Nadam se da nije nista ozbiljno sa gumom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Bas mi je Kvarni pricao sinoc kako mu je bilo drago sto moze da ti pomogne savetom :baeh: Sledeci put kad budes isao povedi i ovaj nas trilateralni konzorcijum savetnika i mehanicara :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
...A šta je bilo sa gumom? Kako si je probušio?...

Izgleda da sam tamo pokupio neko staklo ili nesto' date=' nemam pojma. Jedna krivina je puna stakla od razbijenih boca piva, i jos prosli put kada smo bili Pobijesnjela glista, Peco i ja, isjekao sam gumu spolja i to skoro do samoga ruba dok sam bio u krivini. Mislio sam da je ta rupa u pitanju ali nije jer je sve to drzalo dvije sedmice. Vulkanizer je nasao rupu na sredini gaza, tako da sam to mogao pokupiti bilo gdje. Ubacio je onu, sto bi Kvarko rekao, "inekciju" i sada je sve kao i prije, moze da se vozi normalno.

 

P.S. Dje ti je burazer, zvao sam ga da ide samnom ali ga nema ni za sjeme :) I ocu da mi se nareze onaj snimak od prosli put, ajde stariju burazeru intervenisi tamo :wink:

 

 

Jesi merio prolazno vreme Lazare :D8)

Debil, zaboravio sam onu stopericu :oops:

 

 

...Zar nema vulkanizer na raskrsnici Kneza Lazara i Cara Dusana ili ti kako Novosadjani kazu kod dva cara?...

Ne poznajem ja toliko dobro NS' date=' uglavnom su im svi vulkanizeri, majstori itd. van grada, a ja zaglavio u samom centru :(

 

 

Svaka cast ljudima na ljubaznosti? :thumbsup:

A kako ti nisi navikao na ljubaznost,pa u Crnu Goru su svi ljubazni,a da ti si sad stalno u BG?! :D

Pa to je to :lol:

 

 

Bas mi je Kvarni pricao sinoc kako mu je bilo drago sto moze da ti pomogne savetom :baeh: Sledeci put kad budes isao povedi i ovaj nas trilateralni konzorcijum savetnika i mehanicara :D

Pa cim imam neki defekt na motoru, prvo na koga pomislim ste ti, Kvarisa i Dex, vazda vozite neka cuda od motora i imate raznorazna iskustva sa raznoraznim budz intervencijama :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Eh evile sta da ti kazem da si znao moj broj pa da si me nazvao pa bi te ja odveo oma kod tog vulkanizera na uglu dva cara ili bi te jos bolje odveo kod vulkanizera 500m od te pumpe gde si pumpao gume, e a zato sledeci put kad oces na miseluk ti lepo posaljes pp RoaD GunneR-u pa se nadjemo pa padne slikanje, prica pa posle se spustimo do NS-a u 'ribolov' i gde ces bolje provedenog dana. Vazno da si se ti sansao a ostalo moze da saceka sledecu sezonu :skuter:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
da mi je znat jel ovo onaj isti momak s kojim sam vozio djirove prije po` godine? hmm.... Evil' date=' mislim da cu vrlo rado s tobom na Grobnik iduce godine 8)[/quote']

Vazda brate! 8)

P.S. Zar se od ljetos nesto promijenilo? Osim mojih guma i farmerica :lol:

 

 

a stvari i rez djelove na prikolicu i moju novu makinicu ;)

Normalno' date=' samo nam reci koju makinicu? :D

 

 

Eh evile sta da ti kazem da si znao moj broj pa da si me nazvao...

Sada znam :wink: Sledeci put, dje god da idem, prvo cu malo procesljati forum :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Nisam nikad vozio na Miseluku, bas me interesuje kako je. Lazo, na prolece idemo, taman da snimamo voznju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Nisam nikad vozio na Miseluku' date=' bas me interesuje kako je. Lazo, na prolece idemo, taman da snimamo voznju :)[/quote']

Joj, obavezno! :D Snimali smo se prosli put sa kamerom ali nismo mogli da snimamo sa motora. Ima super snimaka iz tjemena krivine, na izlazu itd., ali sa ovom tvojom na motoru imamo pravu stvar i mozemo da napravimo cudo! :kul:

 

Najzli, stisni burazera da mi nareze snimke, ne moze ga djavo u'vatit. Please :moli:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG
da mi je znat jel ovo onaj isti momak s kojim sam vozio djirove prije po` godine? hmm.... Evil' date=' mislim da cu vrlo rado s tobom na Grobnik iduce godine 8)[/quote']

 

Isti momak, samo sa ispumpanom zadnjom gumom. Izgleda da je to dobitna kombinacija... :lol:

Super si ti to odvozio, ali bez aparata, kao da nisi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Beograd

Ma decko je vozio za svoju dusu, ''bes kameru sa njom bi se cimao da li se lepo vidi, da li jos snima... Ovako se je prepustio maksimalno i ispumpao gumu... :wink: BRAVO majstorrre!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
A sledece sezone - Grobnik here I come! :D

 

Samo nemoj u trapericama :D

Hehe :mrgreen:

 

Najvjerovatnije cu biti u ovome' date=' saznacemo za koji dan :wink:

 

[img']http://cdn.bjbikers.com/images/imported/na/YmUXh_xect01rdvx8.jpg[/img] az0ja_ks1pckangarooleatherraclp7.jpgpwzQl_ks1pckangarooleatherracbo8.jpg

 

http://www.suomy.com/apparell/apparelldefault.aspx?d=ks/item_list.xml&m=ks&l=\_list0&b=LinkButton1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
A sledece sezone - Grobnik here I come! :D

 

Samo nemoj u trapericama :D

Hehe :mrgreen:

 

Najvjerovatnije cu biti u ovome' date=' saznacemo za koji dan :wink:

 

[img']http://cdn.bjbikers.com/images/imported/4s/3xOy8_xect01rdvx8.jpg[/img] bilrm_ks1pckangarooleatherraclp7.jpgz1Wjl_ks1pckangarooleatherracbo8.jpg

Kombinezon je ok ja ga nosim isti takav samo plavi ,moj ti je savet bolje jurcaj sa nama u hepeningu nego u cistom saobracaju ,

http://www.suomy.com/apparell/apparelldefault.aspx?d=ks/item_list.xml&m=ks&l=\_list0&b=LinkButton1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator
Najzli' date=' stisni burazera da mi nareze snimke, ne moze ga djavo u'vatit. Please :moli:[/quote']

 

Danas æu da ga kritikujem... Ako imaš neko žensko, daj joj telefon da ga ona zamoli, slab je na ženske glasiæe.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja