Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha R1 2010 MotoGP replika

Recommended Posts

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

Jel ima nesto vise od opreme ili samo sara?

 

bice da je samo sara  ;D ...neka, dosta je i to, i ovako vec ide kao blesava  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ovo je zvanična Yamahina replika, ali se proizvodi u Francuskoj po ceni od 19990€. Uz motor ide i replika Rossijeve ili Lorenzove kacige

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam prosle sezone video ovako ofarbanu Yamahu u Beogradu... Ali nisam uspeo da saznam koji je motor u pitanj i ko ga vozi... Jedno je sigurno, izgleda extra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Ruzno i skupo  ;).Po meni je bolje dati taj novac za serijski 1198  8)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

dobar je DUKATI,,,al ako hoces da ti unucici pricaju sta je deda vozio,,,jer se s njim mozes odmah vjencati sto se tice dalje prodaje  :D

 

YAMAHA je lijepa, dobra, mocna,,,,a i prodajna,,narocito ovaj novi model, zbog Big Benga,,tj novi nacin rada motora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

dobar je DUKATI,,,al ako hoces da ti unucici pricaju sta je deda vozio,,,jer se s njim mozes odmah vjencati sto se tice dalje prodaje  :D

 

YAMAHA je lijepa, dobra, mocna,,,,a i prodajna,,narocito ovaj novi model, zbog Big Benga,,tj novi nacin rada motora

Dzabe i krstasta radilica kada ima problem sa isporukom snage.Na motorcycle.usa,imas test hiljadarki i nova Yama je bila zadnja.Sto se tice doticnog agregata ubedljivo je najslabiji od Japanske cetvorke ako mi ne verujes a ni "motorcycle.usa" ida na Akrapovicev sajt i videces isti rezultat.Najteza je takodje od pomenute cetvorke.Evo ti krivulje sa i bez Akrapovica prvo R1,a ond Blade-ov(koji serijski ima najjaci agregat,po Akrapovicu,zato sam ga i stavio).Zaista mislim da je 20.000 mnogo za serijski motorcikl samo zbog boje i kacige(nista performanse)!Ako Dyno ispadne sitno ide na Akrpovica pa pogledaj sam!

post-6549-12879035953859_thumb.jpg

post-6549-12879035953985_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Treba obratiti paznju na ovu recenicu sa pocetka testa: "A couple of the machines lost a good deal of power from last year due to complying with new government regulations.". Tako R1 na ovom testu ima samo 146KS (mozda je samo trebalo pod navodnicima) sto je mnogo manje u odnosu na Evropski model. I ostali su prilicno ustrojeni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Ova merenja su sa Akrpovicevog sajta.Ustrojena Yama u U.S. je po snazi na kraju,kao i ne ustrojena u Evropi.Akrapovicevo misljenje mi je vrlo merodavno,po njemu R1 ima 161.6 /12430,Ninja 163.1 / 12150,GSX-R 168.1 / 11900,Blade 170.6 / 12290 (naravn,ovo je sve za serijske masine).Meni se nova R1 svidja mnogo vise nego stara,samo smatram da je 20.000 mnogo za boju i kacigu,ko se ne slaze njegova stvar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Koliko znam samo boja i kaciga i nista drugo(nekom je i to dovoljno).Kao sto je vec napisano pravi se u Francuskoj i prodavace se samo u Francuskoj,a 1.000 eura od cene ide kao donacija "Riders for Healts" organizaciji.Voleo bih R1 u ovim bojama li sa znatno nizom cenom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Koliko znam samo boja i kaciga i nista drugo(nekom je i to dovoljno).Kao sto je vec napisano pravi se u Francuskoj i prodavace se samo u Francuskoj,a 1.000 eura od cene ide kao donacija "Riders for Healts" organizaciji.Voleo bih R1 u ovim bojama li sa znatno nizom cenom.

 

Kupis R1, odneses kod Farbacha i dobijes isti motor  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Koliko znam samo boja i kaciga i nista drugo(nekom je i to dovoljno).Kao sto je vec napisano pravi se u Francuskoj i prodavace se samo u Francuskoj,a 1.000 eura od cene ide kao donacija "Riders for Healts" organizaciji.Voleo bih R1 u ovim bojama li sa znatno nizom cenom.

 

Kupis R1, odneses kod Farbacha i dobijes isti motor  ;D ;D

Jao...pa da bre covece!!! ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Kupis R1, odneses kod Farbacha i dobijes isti motor  ;D ;D

 

 

A za resto love častiš sve sa foruma i još ti ostane za burek ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Da ne bih otvarao novu temu, izmenio sam naslov prvog posta i od ove poruke krećemo sa diskusijom o modelu za 2010. godinu.

 

yamaha-launches-2010_800x0w.jpg

 

yamaha-launches-2010-1_800x0w.jpg

 

yamaha-launches-2010-2_800x0w.jpg

 

yamaha-launches-2010-3_800x0w.jpg

 

yamaha-launches-2010-4w.jpg

 

Kako mi se čini, Lorenzove verzije iz nekog razloga nema ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja