Jump to content

Moto Zajednica

Zajednicke voznje i okupljanja

Recommended Posts

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Jel znash Blaj ko chita prognozu? Samo P..... :D Dve subote za redom kisa i vetar :(. Ja nisam do sada bio na "terzan" plazi, a BC jezera su mi vrh tako da su obe solucije skroz prihvatljive.

 

@edit Jel moze neko malo da "izmapira" ili objasni de je tarzan plaza da imam u tefteru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ne nego desno, ustvari moze i pravo za tebe, zavisi iz kog pravca dolazis, ustvari tebe put usopste i ne interesuje nego da ti damo GPS koordinate pa ti onda na karti povuces crtu odredis azimut i samo pravo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Ja sam za Tarzana (jbg, kad nisam bio) ili Borkovacko jezero kod Rume. Prikladnije mi je slobodnom vremenu i finansijama.

 

prnesite moje pozdrave Ivanu.a i vi koliko jedete i trosite tecnosti dobicete stomacice pa cete  imati problema sa guranjem,ako se nesto desi sa motorom.lepo se provedite vi sto mozete a mi sto uvek nadjemo izgovor i dalje ce da rintamo dok ne prodje ova svetska ekonomska kriza pa posle mozda i mi krnemo sa vama.

Ma nabacili mi stomacice odavno, ali znamo tehniku. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

:'( :'( :'( pa meni svi vasi izleti i skupovi daleko bas... a finansija nigde ni da zamirisu a kamoli da setim u rukama  :-[ :-[ :-[

 

nadam se uskoro nekom boljem vremenu, pa da se druzimo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

ja sam ZA!!!!  ;D Tarzan plaza.

Ohoho!...Pa otkud vi,moliću?...Srozala se temperaturica ,pa bi sad malo da divljate i terate zajebanciju na Tarzanevoj plažici,a?  ;D

post-6366-12879048559302_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Ne nego desno, ustvari moze i pravo za tebe, zavisi iz kog pravca dolazis, ustvari tebe put usopste i ne interesuje nego da ti damo GPS koordinate pa ti onda na karti povuces crtu odredis azimut i samo pravo....

 

Idealno :). Ne, voleo bi da obidjem ovo mesto i ako ne budemo isli tamo. Vi ste bili i po slikama deluje opako lepo (da se odvede neka drugarica na kupanje ;) ). Znam samo da je blizu Obedske bare.

 

:'( :'( :'( pa meni svi vasi izleti i skupovi daleko bas... a finansija nigde ni da zamirisu a kamoli da setim u rukama  :-[ :-[ :-[

 

nadam se uskoro nekom boljem vremenu, pa da se druzimo

 

zoki odprilike se traze lokacije koje bi najvecoj vecini odgovarale, mada uvek se moze napraviti i neka turica da ti dodjemo ono sto se kaze u goste. Ali onda prvo ti nadjes lokaciju, malo slikash, stavish ovde kao predlog, pogledash za prodavnice u blizini, potencijalno prenociste ako dodje do bash nekog meteoroloskog sra.a, da je pristupachna i onda mi ili deo nas zakljuci da je lokacija do 00 i wroom stignemo i tamo. Inache ja sam iz Kraljeva i poznajem poprilicno dobro lokacije za kampovanje na Gruzanskom jezeru, duz zapadne morave, ovcar-kablar pa sve ovamo prema KV-u i NP-u. Sve su one lepe i lichno meni drage, ali nije kao malo gore severnije. Pitomiji su krajevi izradjena je neka infrastruktura, pa sve dodje malo udobnije (ne zaboravi da ima i devojaka koje putuju). Ali pazi postaje sve hladnije i hladnije i u oktobru nije bash lako kampovati ;)

 

Ja sam za Tarzana (jbg, kad nisam bio) ili Borkovacko jezero kod Rume. Prikladnije mi je slobodnom vremenu i finansijama.

 

prnesite moje pozdrave Ivanu.a i vi koliko jedete i trosite tecnosti dobicete stomacice pa cete  imati problema sa guranjem,ako se nesto desi sa motorom.lepo se provedite vi sto mozete a mi sto uvek nadjemo izgovor i dalje ce da rintamo dok ne prodje ova svetska ekonomska kriza pa posle mozda i mi krnemo sa vama.

Ma nabacili mi stomacice odavno, ali znamo tehniku. ;)

Ima chak fora da ako bash imash stomak da ga koristish kao zamajac, e tad pali iz prve :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

:'( :'( :'( pa meni svi vasi izleti i skupovi daleko bas... a finansija nigde ni da zamirisu a kamoli da setim u rukama  :-[ :-[ :-[

 

nadam se uskoro nekom boljem vremenu, pa da se druzimo

Par dana palamudjenja po forumu ,i kako  ko ,i kako kad,i kako ko s kim,

oklembesili se na ubisagovane Kineze ,uperili prst na mapu i rekli MI SADA IDEMO TAMO!

Izvozali hiljade kilometara,bili,videli ,i vratili se svojim kućama!

Šta piše ispod Džoksovog avatara? ...

Daj neki predlog...Možda bi mogli da malo čačkamo mečku?...U Čačku?...Ili okolini  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

Jutros mi je umro teca u 78-oj godini.Zasto pisem to ovde?Pored toga sto sam sa njim imao dobar odnos,teca je vozio motor dok je bio mlad(!!),jedan jedini je imao od pocetka pa do kraja bajkerske karijere,koja je trajala jako dugo.Pazi sad ko ce da se obraduje kad napisem koji je motor vozio:BMW R 51/2 !!!!

Najinteresantnije od svega ovoga je nacin na koji je prestao da vozi motor,tu pricu mi je pricao pokojni otac,a i sam teca pre nedelju dana:

"jednog dana,dok sam vozio motor,pomislim da vise NESMEM da vozim motor.Neznam zasto,jednostavno sam postao ubedjen da moram da prestanem sa tim.Dodjem kuci,prodje par dana,isto osecam,a mnogo sam voleo taj motor,i resim da ga bacim u reku Tamis,kad niko ne gleda.

TAKO JE I URADIO!!Bacio ga je negde kod Sefkerina,kasnije su ga neki izvukli ali od njega vise nije ostalo nista sto vredi.Valjda nije hteo da ga vise niko vozi.

Sto se tice predloga oko narednog okupljanja,necu da dajem sugestije jer neznam da li cu moci da dodjem,a vidim da se mnogi ljute na mene,Antona,Zorge-a,Zolija,...mada ne bi trebalo jer nekom ova godina ide na ruku a nekom ne,sto se tice obaveza.

Mogu da napisem da sam sluzio vojsku u Beloj crkvi,STVARNO je neko vanvremensko mesto,mirno,lepo,mestani izuzetni,jezero lepo i veliko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: negde izvan planeta

ja sam ZA!!!!  ;D Tarzan plaza.

Ohoho!...Pa otkud vi,moliću?...Srozala se temperaturica ,pa bi sad malo da divljate i terate zajebanciju na Tarzanevoj plažici,a?  ;D

 

 

Nego sta! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

ja sam ZA!!!!  ;D Tarzan plaza.

Ohoho!...Pa otkud vi,moliću?...Srozala se temperaturica ,pa bi sad malo da divljate i terate zajebanciju na Tarzanevoj plažici,a?  ;D

 

 

Nego sta! :)

 

to je duh. Posle temperature odma u shator :)

 

E sad i ja malo predloga da dam, iz mog iskustva i sa podrucja Shumadije i pomoravlja

 

Prvo moje omiljeno Gruzansko jezero tacno pola puta izmedju Kragujevca i Chachka. Ogromno jezero, nije nesto za kupanje, prostire se kroz nekoliko sela, puno najrazlicitijih mesta za kampovanje. Mane su nije blizu grada, nema nikakve infrastukture, tako da u sluchaju nepogoda jedina mesta skrivanja su ili jedan kajak klub koji je pored magistrale ili kafane u selima dokle rade (nesto ala 9 uveche), puno ribolovaca. KG i CA razdaljina je oko pola sata suvim putem

 

Jezera u blizoj okolini i u Kragujevcu:

http://palidrvce.forumotion.com/kragujevac-f20/vestaka-jezera-u-gradu-kragujevcu-t104.htm

Prednosti u gradu si a kao nisi.

 

Bukovicka banja/Arandjelovac

http://www.discoverserbia.org/sr/sumadija/bukovicka-banja

Dobar deo puta od BG-a do tamo se ide carskim drumom verovatno jedan od najlepsih puteva u Shumadiji (samo da se ne nadje neki pametan vozach shlepera). Blizu su Arandjelovac, Topola, Kragujevac, Valjevo, Gruzansko jezero, i josh neka jezera

 

Borach

http://www.discoverserbia.org/sr/sumadija/borac

Shuma, ostalo pishe na sajtu

 

Omiljeno sakupljaliste mladih ;) Srebrno jezero

http://www.srebrnojezero.com/

 

I jedno iz zapadne srbije Zvornicko jezero

http://www.drina-fishing.com/lokacija.html

 

Znachi eto i da ove lokacije imamo u opticaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 550 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Nemam ništa :(

:'( :'( :'( pa meni svi vasi izleti i skupovi daleko bas... a finansija nigde ni da zamirisu a kamoli da setim u rukama  :-[ :-[ :-[

nije to ništa daleko ja sa tarzan plaže pravo zapucao u čačak na moto skup a krenem iz lajkovca pa bg pa progarevo pa nazad za čačak pa tu istu noć za lajkovac taman malo da mu protegneš noge to malom kinezu  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

znaci ove nedelje nam predstoje dve akcije, jedna je okupljanje kod Ivana a druga kod Zorgeta.

Kad nece muhamed bregu breg ce muhamedu ......  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ko je zainteresovan?

Па једино да ме изненадите "падобранским десантом" јер ја сам никако не успевам да се покупим са временом и пословима које имам - ништа не успевам да испланирам, а да то тако и буде.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

znaci ove nedelje nam predstoje dve akcije, jedna je okupljanje kod Ivana a druga kod Zorgeta.

Kad nece muhamed bregu breg ce muhamedu ......  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ko je zainteresovan?

Па једино да ме изненадите "падобранским десантом" јер ја сам никако не успевам да се покупим са временом и пословима које имам - ништа не успевам да испланирам, а да то тако и буде.

Dobar vadež para vredi!  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

jeste li vi bili juce kod Ivana ili je to ostavljeno za nedelju?ili sta vec planirate u nedelju?ako ce te kod Zorgeta gde on zivi pa da mozda i ja navratim?ne smem nista da obecam jer uvek me potera maler kada sve isplaniram.a ako ste Ivana odlozili za nedelju i tu bih mogao da svratim.to mi uz malo skretanja dodje uz put kada budem isao kuci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ko me ne pozove ja kod njega ne idem. >:(

Kod Ivana se NE IDE! Da vam objasnim ukratko situaciju, hteli smo da posetimo naseg druga ivana ali

malo je glupo da mu banemo u kucu nas 10 ..... stavite se u njegovu poziciju....tako da....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Sve to oko posete Ivanu i Zorgetu je bila sala !! ;D ;D ;D

I naravno ako neko ima zalju i mogucnosti da nas primi i ugosti rado cemo se odazvati u VELIKOM broju! ;)

moz i na supicu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Sve to oko posete Ivanu i Zorgetu je bila sala !! ;D ;D ;D

I naravno ako neko ima zalju i mogucnosti da nas primi i ugosti rado cemo se odazvati u VELIKOM broju! ;)

moz i na supicu

Dobro ne mora bas na supicu, moze i na rostilj  ;D

Tvoje je da samo kazes DA mi brinemo za ostalo  ;D ;D ;D

Vec vidim nas slogan.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

:'( :'( :'( pa meni svi vasi izleti i skupovi daleko bas... a finansija nigde ni da zamirisu a kamoli da setim u rukama  :-[ :-[ :-[

nije to ništa daleko ja sa tarzan plaže pravo zapucao u čačak na moto skup a krenem iz lajkovca pa bg pa progarevo pa nazad za čačak pa tu istu noć za lajkovac taman malo da mu protegneš noge to malom kinezu   ;D ;D

 

e mislim da sam video tvoj motor na skupu (jedini chalinger koji je bio), sto se ne javi da ces dolaziti da popijemo pice... Sorry moderatorima na off-u

 

a za skup ima jos par mesta u blizoj okolini cacka od kojih je jedna autokamp u ovcar banji (ima resenu infrastrikturu) ove godine se okupljali ljubitelji MZ motora sa foruma i bilo je super, na ravnoj gori ima dosta mesta za kampovanje ali nisam siguran kakva je situacija sa infrastrukturom i tvrdim smestajem, pa cu videti da za vikend skocim do tamo pa da se raspitam...

javljam se uskoro sa novim, informacijama, moze da se desi i da na rudniku nadjemo neko dobro mesto za okupljanje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja