Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Princ 250 (Jinlun 250-5) i Princ 125(Jinlun 125-11)

Recommended Posts

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha majesty 150

Evo da javim samo da sam popravio motor, pomerio se birac brzina pa mi je klackalica udarala u deklu motora i zato nisam mogao da ubacim u prvu. Hvala AC/DCstefanu na savetu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha majesty 150

Evo da javim samo da sam popravio motor, pomerio se birac brzina pa mi je klackalica udarala u deklu motora i zato nisam mogao da ubacim u prvu. Hvala AC/DCstefanu na savetu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Yamaha majesty 150

Evo da javim samo da sam popravio motor, pomerio se birac brzina pa mi je klackalica udarala u deklu motora i zato nisam mogao da ubacim u prvu. Hvala AC/DCstefanu na savetu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova

Imam problem sa kojim se činimise sreo svaki vlasnik Princa. Elem u pitanju su auspusi počeli su da progorevaju sa donje strane ja sam to sanirao finim varenjem sa CO2 ifino obradio i preguraće ovu sezonu ali sve je manje zdravog metala za varenje a da ne izgleda kao frankenštajn. Pošto Masstehnik ne radi gde nabaviti nove auspuhe našto sam našao na netu iz Engleske ali je cena 138 funti po komadu što mislim da je mnogo.Da li je neko resio ili uspeo da nabavi auspuhe, inače u pitanju je Princ 125 kupio sam ga novog 2008 i odlično me služi pa nebih stavljao našto nakaradno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova

Izvinjavam se kolegama bajkerima nisam stigao da pročitam sinoć.U principu nemora original ali naručivati preko sajta a imate samo sliku slaba vajda da odlučite za kupovinu , nego sam mislio da je neko već odradio ili zamenu originalom ili nečim sličnim pa da kaže svoja iskustva i eventualno gde i kako nabavio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AMATEUR, 293 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Ma svasta:)

Kolege

Hitno potrebna plastika koja ide ispod sedista, ona desno koja pokriva akumulator..

Ako neko ima viska ili zna nekog neka javi :)\

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: Sprint Prince

Kolege Princevi... treba mi mala pomoc oko Princa 125. Hteo bih da promenim lanac i lancanike. Da li mozete da kazete koja je duzina lanca, i koji je broj zuba na prednjem lancaniku. Ako moze i preporuka gde ima da se kupi. Pozdrav

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Turija
  • Motocikl: Suzuki GS500E da ne kazem crveni

Ja nisam princ ali mogu da ti preporucim did lanac.Ja sam ga kupio za mog sprinta i bio je 1500din a lancanici 1300..Mnogo bolji od original kineskog koji ima da se kupi 500din jeftinije... ;)  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova

Ja kad sam uzimao uzeo sam u prodavnici pored arene u beogradu, ali nisam menjao zubčanike bili su u dobrom stanju samo sam zamenio lanac ali koliko se sećam imaju i lanac i zubčanike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Koje su realne cene Sprinta 125 a koje Sprinta 250? Naravno da budu ispravni i registrovani. Drugar bi da udje u moto vode pa gledamo nesto ovako gde nece mnogo da izgubi pri daljoj prodaji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja